Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Slovenská anonymná udavačská a blokujúca úchylná zakomplexovaná prašivina a ľudský odpad na americkom facebooku

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

     
Keď sa povie Slovensko a jeho národ, žiadny štát v EÚ nemá toľko zločineckých politických vyvrheľov a masových vrahov, ako aj také množstvo zbabelého ľudského odpadu, cca 70 percent dospelej populácie, ako Slovensko. Americká prašivina, ktorá vlastní aj slovenský facebook, ktorá po Novembri 1989 nahradila na Slovensku ÚŠB, neoľudákov, POHG, ŠtB, domových dôverníkov, vlastne v celom ponovembrovom politickom spektre, našla v tomto anonymnom ľudskom odpade presne tú vzorku, kde udávanie sa dedí z pokolenia na pokolenie – od rodičov, starých rodičov, prastarých rodičov.

Dnes, v sobotu 29.2.2020 o 15.18 hod. tento úchylný zakomplexovaný anonymný odpad ma zablokoval za príspevok daný pred dvomi dňami a prikladám jeho text. Je to už moje 37. zablokovanie, čo len znovu dokazuje, že anonymné udavačské hovná a lajná národnosti slovenskej, splodené a porodené ľudským anonymným udavačským odpadom národnosti slovenskej, nikdy nemôže tvoriť národ, ale len žumpový odpad.

Vladimír Pavlík


AKTIVITA
https://www.facebook.com/images/support_inbox/icons/actoricon_facebook.png
O vašempříspěvku
Dnes v 15:18
Nikdojiný váš příspěvek nevidí.
Niekoľko mojich dodatkov ohľadom cirkusu pri schvaľovaní 13. dôchodku, ako aj námietkam, že to ohrozí štátny rozpočet a ekonomický chod štátu. Od roku 1992 zločinecké zberby národnosti slovenskej z ponovembrových vlád a parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, mafií na vrchole pyramídy, tu rozkradli zo štátneho rozpočtu cca 130 miliárd eur. Za tieto miliardy si tento smradľavý ľudský odpad národnosti slovenskej vybudoval len na Slovensku niekoľko tisíc zbojníckych a megalomanských vŕškov, luxusné nemovitosti v zahraničí... Viete Vy vôbec, že to je aj z toho, čo tu VYBUDOVALI naši dôchodcovia, ako aj z daní otrokov, ktorí drú pri pásoch, ako aj všetkých tých, ktorí produkujú ekonomické hodnoty, ktoré ale Vy, smradľavý ľudský odpad národnosti slovenskej, ktorí ste tu nič nevybudovali, z titulu svojich funkcií rozkrádate, a tí, čo tieto hodnoty produkujú, sú v pozícii žobrákov. Máte šťastie, že 80 percent dospelej populácie tvorí len tzv. národ, že sú to len zbabelé plebejské ovce....
AKTIVITA
   PRINT RSS
Hlavná stránka