Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Stefi Stefano aktívny člen kotlebovských facebookových udavačov

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

Kotlebovskí udavači patria nielen v rámci facebooku, internetu, ale aj v rámci Slovenska medzi najnetolerantnejší a najzákernejší ľudský odpad. V 99-tich percentách vystupujú anonymne, cez falošné profily, nemajúc odvahu byť pod svojim pravým menom a autentickou fotografiou. Podľa môjho skromného názoru, aby som nebol jednostranný, tak v tej úvodnej vete, do tej kategórie, možno zaradiť cca 70 % týchto fanaticky a jednostranne zameraných Kotlebových voličov, čo vyplýva, podľa môjho názoru, aj z ich pocitov zakomplexovanosti, nedostatku rozumových schopností oponovať konkrétnymi a zrozumiteľnými protiargumentmi. Často krát mám pocit, že ich IQ je menšie, ako IQ policajného psa, či dostihového koňa. Na každý iný názor, ktorý nie je zhodný s názorom ich Vodcu, alebo ich primitívneho myslenia, reagujú hrubo, vulgárne, kde dezinformácie a klamstvá považujú za svoju pracovnú metódu.

Svoju kariéru si Kotleba založil na šírení bludov a nenávisti voči rómskej komunite, ktorá za tie roky dosiahla tak obludné rozmery, že ĽS NS už mala byť dávno rozpustená. Bola zasiata medzi množstvo občanov majority a na základe týchto bludov taká nenávisť voči rómskej komunite – a že toto štátna moc nechala a necháva bez povšimnutia len dokazuje, ako sa vzájomne s Kotlebom potrebujú. A majú ďalšieho významného pomocníka, facebook na Slovensku, patriaci Američanom, ktorý týmto kotlebovským udavačským zberbám dáva verejnú podporu na šírenie nenávisti voči rómskej komunite, pričom blokuje práve tých, ktorí usvedčujú z klamstva tieto kotlebovské anonymné udavačské zberby, vrátane samotného Kotlebu a jeho komplicov v parlamente. Nebudem to ďalej rozpisovať, tomu budem venovať samostatný dokument.

Rozoberme si nadpis tohto článku

Je hanba a hnus, že pokiaľ sa Amerika považuje za vzor demokracie, slobody slova, názorov a ľudských práv, že ako majitelia facebooku na Slovensku ho prepožičali najsmradľavejšiemu odpadu, ktorý sa zhlukuje v ĽS NS a samotného Kotlebu, na udávanie a blokovanie. Pričom im vôbec nevadí, že kotlebovské zberby nahlasujú, udávajú a blokujú ako anonymní jedinci, alebo, anonymne, v množnom čísle. Na konkrétne argumenty ktoré sa nezhodujú s ich bludmi a dezinformáciami reagujú tak, že miesto konkrétnych protiargumentov používajú vulgarizmy, osočovanie, urážky, končiace nahlasovaním a udávaním a blokovaním.

Nejaké tri mesiace dozadu sa objavil nielen na facebooku ale aj na VK istý Stefi Stefano, zúrivý, ba až chorobne závislý na Kotlebovi a ĽS NS. Za tie roky rokúce čo som na internete a facebooku som dokázal či už písmom, alebo slovom vymeniť názory aj s takými, s ktorými som bol na míle vzdialený či už v politickom, ekonomickom a sociálnom myslení. Jedinou výnimkou sú tu tzv. Slováci, národovci a kresťania, zhlukujúci sa okolo Vodcu Kotlebu, čo mi pripomína sedemdňové vyliahnuté kurence, ktoré sa nepohnú od svojej kvočky. Je verejne známe, že spolu s Ferkom Bednárom sme 4-5 rokov pomáhali Slovenskej pospolitosti a vznikajúcej ĽS NS. Je taktiež verejne známe a zdokumentované, že keď na návrh vtedajšieho generálneho prokurátora Dobroslava Trnku bola SP-ĽS Najvyšším súdom SR rozpustená, nikto si nedovolil takú tvrdú obhajobu tohto rozpusteného subjektu ako ja, keďže som mal dôkazy, že Dobroslav Trnka, pokiaľ bol na funkcii Hlavného vojenského prokurátora sa správal ako násilník a vydierač.

Niekoľkokrát som Kotlebovi navrhoval, aby sme urobili verejné protestné zhromaždenie pred GP SR a Najvyšším súdom SR. VŽDY TO ZAHRAL DO AUTU, ABY SA TO NEUSKUTOČNILO. Vďaka náhode, od človeka, ktorý mi tvrdil, že je pracovníkom SIS som sa dozvedel, je Kotleba je riadený a vydierateľný, že vlastne moja osoba prekáža štátnej moci. Priznám sa, zobral som to tak 50 na 50, lenže v tom období ĽS NS kandidovala do parlamentu, boli diskusné relácie, pričom Kotleba do dvoch, Markízy a SRo odmietol ísť, pričom boli požiadavky, aby som ta išiel ja, vzhľadom k tomu, aké závažné dokumenty som vlastnil, ale aj by som o nich hovoril. LENŽE KOTLEBA BOL PROTI. A potom som sa dozvedel, že moje vystúpenia v týchto dvoch médiách si neželala štátna moc, a Kotleba tomu sluhovsky a ponížene vyhovel – A DOTERAZ SLÚŽI ŠTÁTNEJ MOCI.

Po tomto všetkom, ako aj ďalších veciach som sa rozhodol ukončiť spoluprácu, pričom som NIKDY nebol členom ĽS NS. Podrobnosti na necenzurovane.net/12/ukoncenie.html – čiže sa nezakladá na pravde, čo sa vedome šíri, že Kotleba ma vykopol, lebo som z neho ťahal peniaze, že ma živil, že som ho vydieral, že úzke vedenie bolo proti, aby som sa stal členom strany, lebo ma vraj prekukli a ďalšie podobné nezmysly. Tieto bludy začal o mne šíriť aj Stefi Stefano.Keď som preukázal, že sa to nezakladá na pravde, tak ma nechal 25. 1. 2020 zablokovať na 30 dní za príspevok, ktorý bol reakciou na jeho bludy. Paradoxné je taktiež to, že prebral môj príspevok pod SVOJIM MENOM, keď som ho na to upozornil, DODATOČNE pod ním dopísal moje meno, pričom ja už som to mal stiahnuté, ako aj ďalšie osoby, keď to bolo bez môjho mena, akože on je autor.
Stefi Stefano sa mi priznal, že získal moju adresu od osoby menom Ivanka Krafitova, prikladám komentáre, ktoré mi posielala.

Vladimír PavlíkAKTIVITA
https://www.facebook.com/images/support_inbox/icons/actoricon_facebook.png
Informace o vašemkomentáři
Dnes v 14:46
Nikdo jiný váš komentář nevidí.
Počuj, ty kotlebovský debil majúci hovná a piliny miesto mozgovej kôry - klikni si na necenzurovane.net/12/ukoncenie.html - a požiadaj Kotlebu, aby to vyvrátil. Nešír tu bludy kotlebovskýhovno-cuc, tak ja som ukončil spoluprácu s ním, lebo je to nielen kolaborant sionizmu, ale aj zločincov z vysokej politiky.


Vladimír Pavlík
22 hod · 
YouTube
 ·Šírte, kým nezmažú! Satirický film, ktorý vám otvorí oči.
https://external-vie1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQDMolzwvX_EOH57&w=540&h=282&url=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2FfN5kw4y_l0g%2Fmaxresdefault.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQAus0IWI3QJz5MV

O tomto webu
YOUTUBE.COM
Pravda o KulturBloku, Kotlebovi a ĽSNS. Šírte, kým nezmažú!
Šírte, kým nezmažú! Satirický film, ktorý vám otvorí oči.

Šírte, kým nezmažú! Satirický film, ktorý vám otvorí oči.

11Ivan Mirga, Zdenka BúšováKrajčíková a 9 dalším
24 komentářů13 sdílení

Komentáře

  • Juraj Mikolaj

Juraj Mikolaj PavlikPavlik, ved to je upravene video, iny zvuk a iny obraz a tu sa snazismanipulovatludi klamstvom? Ze sa nehanbis...

    • Frantisek Bongilaj

FrantisekBongilaj Juraj Mikolaj ty sa hambi

    • Frantisek Bongilaj

FrantisekBongilaj Prasivcifasisti

    • Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík Veď ja viem, že sa jedná o paródiu, práve preto som to zdieľal.

StefiStefano Vladimír Pavlík jasné keby ti nešlo o to pošpinit stranu ĽSNS tak k tomu napíšeš komentár ze sa jedná o parodiu a niečo k tomu to ty vies tak na co sa tu teraz hrasspinis ĽSNS kade chodis ty ostuda

    • Vladimír Pavlík

Vladimír Pavlík StefiStefano, až by som ja začal špiniť ĽS NS tak ako oni špinia mňa a údávajú a nahlasujú, až potom by si slniečkari mädlili ruky.

StefiStefano Vladimír Pavlík určite ta nahlasuju a udavaju politici zo strany LSNS ty vyhladaj doktora

Anna Belousovová Vladimír Pavlík , a paródia je založená na reálnych zaberoch
Odstranit nebo skrýt

Vladimír Pavlík Anna Belousovová, zabudol som to napísať, urobila ste to za mňa.

StefiStefano Už viac si sa strapnit nemohol ale keď si liezol ĽSNS do zadku to ti boli dobrý len zistili že si debil tak spolupracu s tebou ukončili toto tu prečo nepovies

StefiStefano Vladimír Pavlík ty koho urazas ty jeblinko

StefiStefano Vladimír Pavlík ja som s tebou husynepasol a ešte mi pocedzze som nemal pravdu s timze si im liezol do zadku ty uboziak pravda to je a to ti boli dobrý co ty chudák jeden

Vladimír Pavlík StefiStefano, ale teba ako hus pásol Kotleba.

StefiStefano Vladimír Pavlík 😂😂😂 vidím ze tvoje inteligencia je na úrovni ziaka pomocnej školy keď sa zmozes na takýto koment a to som myslel že niečo v tej hlave máš no mýlit sa je ludske a ja sa my chybách učím takže komunikacia z blbcom nemá cenu prajem peknyzbytok dna 😉😉

StefiStefano Vladimír Pavlík len dodatok to ty si ho chodil prosit aby ta mohol pásť nie ja 😂😂😂

Peter Fajta StefiStefano Števko mal by si byť radšej ticho a vyzerať možno ako idiot ako otvárať hubu a vyvrátiť všetky pochybnosti o tom.

StefiStefano Peter Fajta ty o com točíš ja vyvracat nič nemusim ale Pavlík je bez argumentov lebo sám vie ze chodil Kotlebuprosit jak psík aj šancu dostal pokial sa nezistilo ze to je debil a toto on vyvratitnemoze lebo je to pravda a on to vie do vtedy mu boli dobry a ako idiot tu možno teraz vypadas ty keď sa hrnies do debaty a nevies o com

Peter Fajta StefiStefano Števko ja s pánom Pavlíkom v mnohých veciach neraz nesúhlasím, ale nikdy som mu nenadával a vždy sme sa bavili slušne, o tom to je chápeš, ty to však nedokážeš, akonáhle má pán Pavlík na niečo iný názor je pre teba zradca a nepriateľ, nuž…Zobrazitvíce

StefiStefano Peter Fajta ja sním komunikujem aj na VK a nie málo nazorov sme si napisali ale vzdy v ramcislusnostilenze dnes zase ukazalze to debil je co mimochodom neniurazka ale normalnalekarskadiagnoza len tak medzi nami

Ján Tóth Vladimír Pavlík 
mas pravdu

Vladimír Pavlík
21 hod · 
Takže niečo pre tých, ktorí tu šíria bludy, ako ma Kotleba vykopol - necenzurovane.net/12/ukoncenie.html - keď na podnet vtedajšieho generálneho prokurátora Dobroslava Trnku bola Najvyšším súdom SR rozpustená Slovenská pospolitosť, tak to bol práve Vladimír Pavlík, ktorý predložil dôkazy, a zároveň sa pýtal, ako môže generálny prokurátor s minulosťou násilníka a vydierača dávať podnet na rozpustenie Slovenskej pospolitosti? Asi štyrikrát som dával návrh na protestnú demonštráciu pred GP SR a Najvyšším súdom SR, no Kotleba to vždy zahral do autu. Čo myslíte, prečo? V čase, keď som pomáhal Slovenskej pospolitosti, bol to JEDINÝ politický subjekt, ktorý verejne hovoril a odsúdil sociálne samovraždy, ktoré patrili a patria medzi zločiny proti ľudskosti. Lebo toto nepresadil Kotleba, ten na to nemal odvahu, na rozdiel odo mňa.

Vždy som bol otvoreným človekom nielen v ústnom ale aj v písomnom prejave. Ani dnes nechcem byť výnimkou. Keďže sa bude jednať o závažné veci, niektoré z nich budem aj podrobnejšie rozoberať, tak k tomu bude aj primeraná dĺžka článku.
https://external-vie1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQB1ByTQjlyxE6jf&w=160&h=160&url=http%3A%2F%2Fnecenzurovane.net%2Fimages%2FVlado.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher_square&_nc_hash=AQBrtutyTnYYRPho

NECENZUROVANE.NET
ukoncenie
Vždy som bol otvoreným človekom nielen v ústnom ale aj v písomnom prejave. Ani dnes nechcem byť výnimkou. Keďže sa bude jednať o závažné veci, niektoré z nich budem aj podrobnejšie rozoberať, tak k tomu bude aj primeraná dĺžka článku.

Ivan Mirga, Zdenka BúšováKrajčíková a 4 dalším
1 komentář 2 sdílení


Komentáře

StefiStefano Jasné ja si napisem článok a sám si ho budem dávat ako fakt. No pecka


Ivanka Kratifova zanechala komentár:
dnes som vsetko odfotila!!! vsetky jablone ktore si vypilil na dvore!!! hned zajtra vsetko posielam na patricneurady!!! fotili sme to cca 20 min mame okolo 30 fotiek aj ako to vyzeralo pred tym toto si posral ty špina tak krasne stromy si vypililmozes sa hanbit!!!! ty smradlavystarykokot

 na Váš zápis Tak nám tzv. Slovák, národovec a kresťan Kotleba..

Ivanka Kratifova zanechala komentár:
špina vsetky jablone vypilil na dvore!!!!!! mam fotky!!!! dnes som to fotila!!!! posielam na patricneurady

Ivanka Kratifova zanechala komentár:
pavlik ty špina!!!! vsetky jablone si vypilil!!!! za to bude na teba podane troznamenie!!!!

Tak nám tzv. Slovák, národovec a kresťan Kotleba..


VladimirPavlik odpovedal Stefi
Stefi, aké nenávistné kopanie do ĽS NS? Kritika Kotlebu na základe nezvratných dôkazov, jeho zbabelosť, jeho mlčanie ukázať na konkrétnych politikov, páchajúcich zločiny proti ľudskosti na slovenskom národe, to nie je kopanie do ĽS NS. Len tak mimochodom, kliknite si na necenzurovane.net/08/tab.html - pričom ma tu mimo Ferka Bednára nikto nepodporil, mlčali dokonca všetci vtedajší poslanci, ktorí o sebe tvrdili, že sú Slováci, národovci a kresťania. Tak ako mlčí všetkých terajších 150 zbabelých poslancov, keď verejne obviňujem konkrétnych politikov zo zločinov proti ľudskosti, páchané cez vykrádanie zdravotníctva.
tabnecenzurovane.net


StefiStefano odpovedal Vladimir
Vladimir, Ďakujem za odpoved

Ivanka Kratifova
Ivanka Kratifova odpovedala Stefi
Stefi, vsak on sa panoviKotlebovi vtieral!!! stale ho otravoval!!! azpokial ludia z LSNS neprisli na to ze je psychicky naruseny tak ho zo strany vyhodili.... ale pred tym od nich velakrat dostal aj "najest" ked hladoval žebrak jeden stary neumyty smradalavy!!! minule v potravinach platil predo mnou a tak smrdel ako hovno!!!!

 StefiStefano
12. ledna v 11:12 · 
Tento rok zachvátilo Slovensko abnormálne zdražovanie prakticky všetkého, čo je potrebné k životu, ako aj aj ostatné komodity. A zločineckí vyvrheli z vysokej politiky to odôvodňujú aj tým, že sa zvýšila minimálna mzda, tí ktorí pracujú aj v noci už dostávajú aj nočné príplatky, na vine sú vraj aj ďalšie sociálne opatrenia...Ani pol slova o tom, že každý rok sa zo štátneho rozpočtu rozkradnú 3-4 miliardy eur, o tomto mlčí nielen 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade zo zločineckého a protislovenského štátneho orgánu - slovenský parlament, kde si táto protislovenská zberba v pracovnej dobe prevetráva pohlavné orgány, mlčia dva zločinecké štátne orgány Národná banka Slovenska a Ministerstvo financií SR. "Česť a sláva" Vášmu zbabelému mlčaniu, ponížené hoviadka slovenské a zbabelé plebejské ovce, tvoriace tzv. národ, až takto s Vami pohŕdajú politici....

Viktor Macko a 7 dalším
7 komentářů2 sdílení

Zuzana-SueströmmingMrvova
aj psovi ukážeš kde sú hranice...

Peter Peuker
To sú tie "svetlé zajtrajšky" v podaní našich bývalých súdruhov, ŠtB-ákov, ich detí a vnúčeniec, ktoré si tu časť národa dobrovoľne volí od roku 1989 !!! A táto moderná, „demokratická“ lúza ich sústavne ohlupuje, okráda, spravila si s nich otrokov a ešte sa im vyškiera do tvárí akí sú neschopní a poslušní !!! Menej treba rozkrádať štát, dôsledne vyberať dane a tvrdo postihovať podvodníkov s DPH, potom bude aj na dôchodky, platy a lieky !!!

FantastikŽermeny
Postrielat celu tu bandu k muru slovaci dobre vamjebeked už je jasne že tyto zlodeji si z vas robia piču a všetci ste posraty bojite sa revolucije??


VladimirPavlik odpovedal Stefi
Stefi, aké nenávistné kopanie do ĽS NS? Kritika Kotlebu na základe nezvratných dôkazov, jeho zbabelosť, jeho mlčanie ukázať na konkrétnych politikov, páchajúcich zločiny proti ľudskosti na slovenskom národe, to nie je kopanie do ĽS NS. Len tak mimochodom, kliknite si na necenzurovane.net/08/tab.html - pričom ma tu mimo Ferka Bednára nikto nepodporil, mlčali dokonca všetci vtedajší poslanci, ktorí o sebe tvrdili, že sú Slováci, národovci a kresťania. Tak ako mlčí všetkých terajších 150 zbabelých poslancov, keď verejne obviňujem konkrétnych politikov zo zločinov proti ľudskosti, páchané cez vykrádanie zdravotníctva.
tabnecenzurovane.net


StefiStefano odpovedal Vladimir
Vladimir, Ďakujem za odpoved

Ivanka Kratifova
Ivanka Kratifova odpovedala Stefi
Stefi, vsak on sa panovi Kotlebovi vtieral!!! stale ho otravoval!!! azpokial ludia z LSNS neprisli na to ze je psychicky naruseny tak ho zo strany vyhodili.... ale pred tym od nich velakrat dostal aj "najest" ked hladoval žebrak jeden staryneumytysmradalavy!!! minule v potravinach platil predomnou a tak smrdel ako hovno!!!!

VladimirPavlik
Akcie
Tak Harabin je jediný politik na Slovensku, ktorý verejne hovorí, dokonca to má aj na bilbordoch, že - KTO KRADNE V ZDRAVOTNÍCTVE, ZABÍJA ĽUDÍ. Úbohé a smutné pre Slovensko, že je to len JEDEN slovenský politik, ktorý otvorene kritizuje masových vrahov z vysokej politiky, ako aj ich komplicov, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska. Mimochodom, je to aj dôkaz, že Harabin nemá v sebe gény nacistických zločincov a masových vrahov z POHG. Aký to paradox, keď práve takýto zločineckí vyvrheli, dokonca aj takí, ktorí sa skrývajú za Boha, národ a Slovensko, sľubujú Slovákom svetlejšie zajtrajšky.

Ivanka Kratifova
Ivanka Kratifova
vidis este harabinovi si sa nepchal do riti!!! ako kotlebovi tak sup, sup rychlo do vlasti ty naruseny stary debil.

VladimirPavlik
Aha hu, zločinecká kotlebovskú kreatúru, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, ktoré si zdedila po ľudskom odpade svojich rodičov, starých rodičov a prastarých rodičov...

Ivanka Kratifova
Ivanka Kratifova odpovedala Vladimir
a co tvoji rodičia??? incest že pavlik??? vsak tvoja mater tak smrdela ked tam vosla postarka ze hned vracala ako vysla z toho brlholu kde si ju mal zavretu len preto aby si bral za nu dochodok co kazdy vedel v Orlovom ty hajze lco ty pises na mojich rodicov ty hajzel stary vyjebany.


VladimirPavlik odpovedal Ivanka
Strácaš nervy, zločinecká kotlebovská kreatúra. Mňa moji rodičia vychovali tak, aby som NIKDY NEPÍSAL A NEVYSTUPOVAL ANONYMNE, ako to robíš ty, lebo tak ťa vychoval udavačský ľudský odpad - tvoji rodičia, ktorí to zdedili po svojich rodičoch a starých rodičoch. Len tak mimochodom, prestaň sa skrývať za ženské meno, ty úchylný siskárskykozojebec. Mimochodom, som zvedavý, kto v Orlovom ti dosvedčí tie tvoje klamstvá, vrátane toho, ako sa k tomu vyjadrí aj poštárka chodiaca do Orlového. Poskytla si mi o sebe dosť dôkazov, takže o ďalšiu komunikáciu s tebou už nestojím. Čo myslíš, z akého dôvodu som ťa nemazal?


   PRINT RSS
Hlavná stránka