Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Nevážené zberby, riadiace ponovembrové neoľudácke gardistické Slovensko, s génmi masových vrahov z POHG, Nevážené americké zberby, majitelia facebooku na Slovensku, ktorý ste prepožičali neoľudáckej gardistickej a siskárskej prašivine národnosti slovenskej, s génmi masových vrahov z POHG, ktorá inklinuje ku Kotlebovi a podporuje jeho rasistické a extrémistické bludy na adresu rómskej komunity

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

        Čo je to za štát, kde anonymný smradľavý gauner a hajzeľ, políciou vylustrovaný ako Peter Molcán, trvalým bytom Levice, Saratovská 2982/51, mi dňa 27. 8. 2017 z mobilu 0940/777 823 vyhrážal, že draho zaplatím za to, že som škaredo na facebooku napísal o dobrom človeku, Lackovi Bašternákovi, pričom už vtedy bolo preukázané, že sa jedná ekonomického zlodejského gaunera a podvodníka s vratkami, toho času už vo výkone trestu. Tento gauner a hajzeľ mi už vtedy vyhrážal, že budem neustále na facebooku blokovaný, čo sa do dnešnej doby aj realizuje, lebo ako sa mi vtedy pochválil, on či oni, majú na facebooku veľkú moc.

Takže sa Vás znovu pýtam, Vy zasraní smradľaví americkí hajzli, majitelia slovenského facebooku, to čo má znamenať? Veď mne je úplne jedno, pokiaľ tento gauner a hajzeľ Peter Molcán je sexuálne závislý na Bašternákovi, verejne obhajuje jeho trestnú činnosť, a Vy, zasrané smradľavé americké zberby, majitelia facebooku na Slovensku, takémuto úchylnému, zakomplexovanému, retardovanému gaunerovi a hajzľovi ste umožnili, aby svoje komplexy menejcennosti realizoval takýmto spôsobom, ako som to opísal? A ešte niečo, Vy máte tú drzosť OBVIŇOVAŤ RUSKO, ŽE NIE JE DEMOKRATICKÉ, ŽE VRAJ PORUŠUJE ĽUDSKÉ PRÁVA? Veď oni za celú dobu, čo som na VK, ani raz NEPORUŠILI slobodu môjho slova, ani raz ma NEZABLOKOVALI, hoci skurveníúchylaci typu Petra Molcána sa o to niekoľkokrát pokúšali – ale neuspeli.

Keď ma 15. 12. 2019 asi po tridsiaty raz zablokovali na 30 dní, čo mi skončilo 14. 1. 2020, tak za necelé tri hodiny, bez toho, aby som dal nejaký komentár, ma opätovne zablokovali na 30 dní, kvôli dvom príspevkom, pričom ten druhý je ešte spred DVOCH ROKOV, lebo vraj porušuje zásady facebooku ohľadom nenávistných prejavov. Samozrejme že gauneri a hajzli,ktorým americké prašiviny, majitelia facebooku na Slovensku, spoločne s kotlebovskou prašivinou, dali túto právomoc, vyhovujú ponovembrovej neoľudáckej, gardistickej zberbe, vrahom z vysokej politiky, s génmi masových vrahov z POHG. Ja Vás vcelku chápem, že Vám chýba to vojnové obdobie, kde Vaši predchodcovia ranou do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky, ako aj vypaľovanie osád, či upaľovanie zaživa nevinných ľudí, zavretých v drevených budovách, ja viem, že Vám to veľmi chýba. Preto dnes, po Novembri 1989 páchate zločiny proti ľudskosti, hlavne cez vykrádanie zdravotníctva, ekonomické zločiny, keďže metódy z vojnového obdobia už si nemôžete dovoliť. Ani by som sa nečudoval, pokiaľ by v dohľadnej dobe, na Kotlebov návrh, poslanci chodili do parlamentu jednotne oblečení, v čiernych uniformách masových vrahov z POHG, neskôr by tieto zločiny proti ľudskosti boli amnestované, ich rodinní príslušníci by boli odškodnení, v NR SR by sa im odhalila pamätná tabuľa vďaky, lebo nie ich obete, ale oni si to zaslúžia.

Vladimír Pavlík


AKTIVITA
https://www.facebook.com/images/support_inbox/icons/actoricon_facebook.png
Informace o vašemkomentáři
Dnes v 18:05
Nikdo jiný váš komentář nevidí.
Milá pani, ja že nazývam Slovákov hoviadkami? Ja tak nazývam 70 % zbabelých plebejských oviec, tvoriacich tzv. národ, TO NIE JE CELÝ NÁROD, ktorí vyhnali a vyháňajú svoje deti a vnukov z vlastnej krajiny - okradli ich o budúcnosť vo vlastnej krajine. Hrdý a svojbytný národ by nikdy nestvoril vyvrheľov a masových vrahov vo vysokej politike, akých má Slovensko. No nielen to - v rámci EÚ má najzločineckejších politikov a najzbabelejší národ.
JINÉ ZPRÁVY
Tento komentář porušuje naše zásady komunity týkajícíse nenávistných projevů
OTEVŘENÉ
CO MŮŽETE UDĚLAT

 

 

Zobrazit možnosti
Přečtěte si dalšíinformace o tomto komentáři a podívejtese, jaké máte možnosti

AKTIVITA
https://www.facebook.com/images/support_inbox/icons/actoricon_facebook.png
Informace o vašemkomentáři
Dnes v 18:04
Nikdojiný váš komentář nevidí.
Vám všetkým, ktorým neprekáža, ako politici vykrádajú zdravotníctvo, Vám všetkým, ktorí máte plnú hubu národa, Slovenska, kresťanstva, ktorí neustále omieľate frázy o slušných pracujúcich ľuďoch - aj toto je vizitka Vás, úbohá, zbabelá a nesvojprávna drvivá väčšina, ktorá tvorí TZV. slovenský národ. A čo Vy, špinavé protislovenské zberby, 150 kusov protislovenskej čeľade, sediacej v zločineckom a protislovenskom štátnom orgáne, VY, 150-TI PODPOROVATELIA TÝCHTO VRAHOV, KEDY SA UŽ NA TOTO BUDETE PÝTAŤ PREMIÉRA FICA?
Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkajícíse nenávistných projevů


   PRINT RSS
Hlavná stránka