"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Z akej čeľade pochádzajú anonymní, úchylní a retardovaní gauneri a hajzli, sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, ktorí verejne podporujú fašizmus, extrémizmus, rasizmus, nenávisť a šírenie bludov voči rómskemu etniku?

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

        A všetko nasvedčuje tomu, že týchto fašisticko-extrémistických gaunerov a hajzľov stvorili nielen prašivé siskárske zberby, ale aj politici s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, typu Kisku, Fica, Danka, Pellegriniho a mnohých ďalších. V dohľadnej dobe sa presvedčím, či v tom nelieta aj protiextrémistické oddelenie z NAKA.

Z akej čeľade táto anonymná facebooková prašivina môže pochádzať?

Najskôr taký malý predslov. Tlupy arcizločineckých psychopaticko-sadistických vyvrheľov z ponovembrových vlád a parlamentov, z ktorých drvivá väčšina má gény nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, sa tu snaží realizovať, mimo iného, aby zo zločineckého, mafiánsko-gaunerského a skorumpovaného, tzv. nezávislého a svojbytného Slovenska zaviedli niečo, čo fungovalo v tom najzločineckejšom období 50. rokov minulého storočia, odkukaného od bývalého leninsko-stalinského Sovietskeho zväzu, vytvoreného židoboľševickou prašivinou, založené na udávaní nielen svojich susedov, ale aj udávania rodičov na vlastné deti, či udávanie detí na svojich vlastných rodičov. Máme ešte v živej pamäti, ako pri odsudzovaní tzv. triednych nepriateľov, nielen pracujúci ľud, ale v niektorých prípadoch aj ich najbližší rodinní príslušníci žiadali pre nich tie najprísnejšie tresty, vrátane trestov smrti.

Možno si celkom oprávnene položiť otázku, z akej prašivej zberby a čeľade pochádzali dotyčné kreatúry z 50. rokov minulého storočia, ako aj to, z akej čeľade pochádzajú tieto súčasné fašisticko-extrémistické, úchylné, zakomplexované a retardované prašiviny, sliediace, udávajúce a blokujúce na facebooku, splodené psychopaticko-sadistickou zločineckou prašivinou z vysokej politiky? Aké kreatúry a ľudský odpad ich splodil, okotil a vyvrhol? Akých zmrdozvratkov raz oni samotní splodia a okotia-vyvrhnú?

Prečo je potrebné sa naučiť nenávidieť, aby táto nenávisť bola našou najsilnejšou zbraňou?

Máme v živej pamäti, akými bludmi o pravde a láske nás ohlupovali polointelektuálni kaviarenski povaľači zhlukujúci sa okolo amorálneho zvrhlíka Václava Havla, ktorý bez drdlania a mekotania nedokázal povedať ani jednu súvislú vetu, to jeho povestné – „Pravda a láska zvíťazí nad lžou a nenávisťou“, názorne ukázalo, ako sa nám pretransformovaná prednovembrová boľševicko-eštebácka prašivina, kde samozrejme nerátam radových komunistov, odvďačila za túto nežnosť. Podobne to bolo aj s heslom, razené polointelektuálnymi kaviarenskymi povaľačmi, ktorí tvorili nomenklatúru VPN, - „Nie sme ako oni.“ Dobre si spomínam a pamätám na svedectvo dlhoročného politického väzňa Mariána Dudinského, ktorý povedal, ako ho Ján Budaj (Udaj) upozornil, aby vo svojom vystúpení na verejnom zhromaždení v Bratislave, nehovoril o sudcoch, ktorí vo vykonštruovaných procesoch posielali na dlhodobé väzenia nevinných ľudí.

Dnes sa názorne ukazuje, ako táto boľševicko-eštebácka zberba, keď z tejto čeľade pochádza drvivá väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov, ako nás nenávidí, nás, obyčajných a radových občanov, ako nami pohŕda, kde len v počte ekonomických zločinov proti ľudskosti po novembri 1989, prekročila minimálne o 100 000 týchto nevinných obetí viac, ako bolo vo vojnovom období na Slovensku, hlavne cez vykrádanie zdravotníctva, ale aj cez sociálne samovraždy, v mene tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem od roku 1990 po dnešnú dobu. 

Práve preto aj my sa ich musíme naučiť nenávidieť ešte s väčšou intenzitou, pričom konečným výsledkom tejto nenávisti musí byť – nikdy nezabudnúť, nikdy neodpustiť, nikdy nemať súcit. Pokiaľ by sme sa takto správali od roku 1990, nikdy by si politici nedovolili sa voči nám správať ako zločinci a masoví vrahovia, lebo strach a krutá odplata by im to nedovolili. Treba si uvedomiť, že práve táto nenávisť je našou najväčšou silou a zbraňou. Prebieha tu totiž skrytý boj medzi súčasným ekonomickým fašizmom a nacionálnym fašizmom, ktorý je nielen zločinnejší, ako tento ekonomický fašizmus.

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka