"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Podarí sa expertom na boj proti extrémizmu z NAKA odhaliť úchylných a anonymných gaunerov na facebooku,
ktorí verejne podporujú extrémizmus, rasizmus, šírenie klamstiev voči Rómom zo strany Kotlebu, pričom príspevky na facebooku, ktoré Kotlebu usvedčujú z klamstva, považujú za nenávistné, lebo porušujú zásady facebooku, týkajúce sa nenávistných prejavov

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

        Deväť autentických písomných dokumentov, ktoré sú súčasťou príloh, ktoré som poslal príslušníkom z NAKA, odbor proti extrémizmu, mám dostatok dôvodov tvrdiť, že tento odbor proti extrémizmu bol v skutočnosti zriadený na podporu Kotlebu, na likvidáciu jeho oponentov, lebo on, ako aj zločinci, ktorí riadia štát, sa vzájomne potrebujú. Akési výkriky do tmy zo strany Pellegriniho, Fica, Danka, Kisku, mimovládok, tretieho sektoru, kadejakých ľudsko-právnych spolkov, vrátane orgánov činných v trestnom konaní, sú len úbohým divadlom na zakrytie tých najodpornejších politických zločinov, ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti. Paradoxne, zapredaný Judáš, vlastizradca, ponížený sluha týchto zločineckých vyvrheľov, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, Marian Kotleba, pokiaľ by chcel, mohol by byť špičkovým antifašistom, ktorý by mohol verejne a nahlas usvedčovať tých skutočných fašistov z vysokej politiky, ktorí na rozdiel od neho, vedome a cieľavedome potláčajú najzákladnejšie slobody a ľudské práva, vrátane práva na dôstojný život. Pričom Kotleba ani jednému občanovi neporušil jeho základné práva a slobody, nikoho nedohnal k predčasnej smrti, nikoho podvodom nepripravil o byt, ako zločineckí vyvrheli, ktorí riadili a riadia tento štát.

Mám dostatok dôvodov si myslieť, že pre NAKA nebude žiadny problém zistiť, autentičnosť dotyčných gaunerov a hajzľov na facebooku, ktorí verejne podporujú Kotlebu a blokujú práve tých, ktorí na základe nezvratných dôkazov ho usvedčujú. Keďže Pellegrini, Fico, Danko a Kiska patria k čelným predstaviteľom, ktorí sa zasadzujú za zmeny na facebooku, hlavne čo sa týka fašizmu, neonacizmu, extrémizmu, rasizmu, xenofóbie, v šírení nenávisti a klamstva voči Rómom, sú vlastne v prednej línii tohto popierania najzákladnejších ľudských práv a slobôd občanov.

Vladimír Pavlík


Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica
Orlové 24. 11. 2018

Vážení:
Prezídium Policajného zboru, národná kriminálna agentúra
Pribinova 2, 812 72 Bratislava

VEC: dôvodné podozrenie, že NAKA, odbor proti extrémizmu, svojou nečinnosťou umožňuje, aby zločinecká skupina na facebooku podporovala extrémistické, šovinisticko-rasistické, nenávistné, klamlivé a zavádzajúce prejavy Kotlebu a ľudí okolo neho, voči našim rómskym spoluobčanom

K tomuto konštatovaniu ma vedie presvedčenie, že táto zločinecká skupina považuje príspevky na facebooku, deväť z nich zasielam, a sú súčasťou môjho podozrenia, za útočenie na ľudí na základe rasy, etnika, národností, náboženského presvedčenia, ako aj to, že tieto príspevky nedodržujú zásady facebookovej komunity, dokazujú, že v rámci spravodajských hier či tzv. nepísanej dohody, táto zločinecká skupina podporuje Kotlebu a ľudí okolo neho v hanobení rómskeho etnika, so snahou vyvolať nepokoje, cez ktoré by zločinci riadiaci tento štát prekryli ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti nimi páchané, alebo nimi podporované, cez vykrádanie zdravotníctva, čo má za následok každoročne predčasné úmrtia niekoľko tisíc nevinných osôb.

Vladimír Pavlík


Odebralijsme obsah, kterýjstezveřejnili.
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuálníorientace, pohlaví nebo tělesnéhopostižení, odstraňujeme.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?oh=5d1ea9f7343f1731dafdaab7c769c654&oe=5B17C65F
Vladimír Pavlík
Denisa Havrľová je rómska novinárka a mám dosť dôvodov si myslieť, že nielen vo svojej komunite vysoko vyčnieva nad ostatnými, ako aj to, že mnohí z majority by sa mali od nej učiť, nielen od Kotlebu a jemu podobných, ale aj extrémistov z ĽPR, či Daniela Milla, parazita na MV SR v akomsi protiextrémistickom oddelení, či extrémistického Róma Petra Poláka a im podobným parazitom a príživníkom na rómskej otázke. Uvediem dve otázky a jej dve odpovede na ne. Prvá otázka - Čo Vás najviac trápi na rómskych elitách? Odpoveď - ŽE MLČIA, KEĎ TREBA NAHLAS HOVORIŤ. Druhá otázka - Napríklad? Odpoveď - Keď Rómovia brutálne prepadli dôchodcu na východnom Slovensku, prečo nedali nejaké vyhlásenie? PREČO SA VTEDY NEOZVE ANI SPLNOMOCNENEC? KDE SÚ VTEDY TÍ TAKZVANÍ RÓMSKI INTELEKTUÁLI A TIE DVE AKOŽE RÓMSKE POLITICKÉ STRANY? NEMALI BY TO NÁHODOU NAHLAS A RAZANTNE ODSÚDIŤ? PRÍPADOV KEĎ NEMALI BYŤ TICHO, JE UŽ TOTIŽ ZA TIE ROKY PRIVEĽA. MLČIA LEN PRETO, ŽE TO UROBILI "NAŠI"? VEĎ AK SA TAKÉ NIEČO STANE, SLUŠNÍ RÓMOVIA MUSIA OKAMŽITE VYDAŤ JASNÝ SIGNÁL, ŽE TOTO NETOLERUJÚ A ODSUDZUJÚ. A ja k tomu pridávam jeden vlastný komentár o asociálnych rómskych parazitoch, o ktorých sa tvrdí zo strany tzv. Slovákov a kresťanov, že sú hlavnou príčinou naše ekonomickej biedy. Moja odpoveď je nasledovná - všetky tie príspevky a dávky, ktoré ono dostanú za celý rok, to hajzli z vysokej politiky, mafií, oligarchov, finančných skupín, parazitov a pijavíc prisatých na štátnom rozpočte ROZKRADNÚ za cca jeden týždeň. A že o tomto mlčí asociálny extrémistický parazit na funkcii splnomocnenca Peter Polák z Matovičovej čeľade, tiež o niečom svedčí.


Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity
Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.

 • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=87ac23607a71f4070f6a5c8b533961c2&oe=5BDD875F

Vladimír Pavlík
Bod č. 1 - Kotleba sa najskôr poďakoval Pánu Bohu a až potom voličom, že sa dostali do parlamentu. Bod č. 2 - Už len čakám, kedy sa Kotleba odvolá na Pána Boha, že asociálni cigánski paraziti už predbehli v rozkrádaní politikov, oligarchov, finančné skupiny, konkurzné mafie a im podobné pijavice prisaté na štátnom rozpočte.

 • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=87ac23607a71f4070f6a5c8b533961c2&oe=5BDD875F

Vladimír Pavlík
Zo správ na TA3 som sa dozvedel, že NAKA začala trestné stíhanie poslanca Mazureka za jeho konkrétne výroky o asociálnych cigánskych parazitoch. Zastávam názor, že pokiaľ by sa mali ním kritizovaní asociálni cigánski paraziti dostať aspoň na 5-percentnú parazitnú úroveň asociálnych parazitov z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií, veľkej skupiny sudcov, prokurátorov, riadiacich článkov polície a ostatných pijavíc prisatých na štátnom rozpočte, tak by všetkým tým asociálnym cigánskym parazitom museli ich dávky zvýšiť aspoň desaťnásobne.

 • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=87ac23607a71f4070f6a5c8b533961c2&oe=5BDD875F

Vladimír Pavlík
Prišiel čas, že už to môžem povedať na plnú hubu. Viete Vy vôbec, komu všetkému to vyhovuje, keď cez bludy a dezinformácie sa šíri, že asociálni cigánski paraziti najviac okrádajú tento štát, že kvôli nim trpia slušní pracujúci ľudia, že kvôli ním niet na dôchodky, že kvôli ním sa zvyšuje vek odchodu do dôchodku...? Povedzme si na rovinu, že Kotleba, asociálni paraziti z ponovembrových vlád a parlamentov, mimovládky, ľudskoprávne organizácie, tretí sektor, sú v skutočnosti ako jedna rodina. Cez asociálnych cigánskych parazitov sa prekrývajú ekonomické zločiny asociálnych parazitov z vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín. Vďaka bludom a dezinformáciám o asociálnych cigánskych parazitoch si urobili živnosť konkrétne mimovládky, tretí sektor, ľudskoprávne organizácie. Nakoniec aj tých niekoľko vzdelaných a rozhľadených Rómov mi potvrdilo, že nie je žiadny záujem usporiadať verejné zhromaždenie, alebo besedy v rozhlase a televízii či médiách o tom, že žiadni asociálni cigánski paraziti nie sú príčinou toho, čo tvrdí Kotleba a jemu podobní. Nielen zo strany štátu, ale ani zo strany tých Rómov, ktorí to majú v náplni svojej práce pre vlastnú komunitu. Veď kto by sa vzdal takých výhod, ako je bohato dotované parazitovanie na rómskom probléme, keď vyvolení za tisíce či desaťtisíce eur diskutujú, ako treba napr. rómske ženy naučiť variť, starať sa o deti a učiť ich hygienickým návykom, ako treba hospodáriť s financiami, či ďalšie veci, ktoré by napr. rehoľné sestry a mníšky dokázali aj bez rôznych konferencií, či panelových diskusií realizovať priamo v teréne. Čo myslíte, komu to bude vyhovovať, až to raz vybuchne? A nielen v rómskej komunite.

 • FACEBOOK-ZABLOKOVANIE1-2. 7. 2018

  Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity
  Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.
  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=87ac23607a71f4070f6a5c8b533961c2&oe=5BDD875F
  Vladimír Pavlík
  Slovensko sa od civilizovanej Európy odlišuje v dvoch veciach. Má najzbabelejší a najsluhovskejší národ a najzločineckejších politikov. Vykrádanie zdravotníctva a tisíce nevinných obetí, ktoré kvôli tomu každoročne predčasne zomierajú, je toho jasným dôkazom. Mlčí parlament, mlčí vláda, mlčia MV SR a GP SR, (hádam sa páchatelia a zločinci nebudú usvedčovať?), mlčia mimovládky, tretí sektor, ľudsko-právne organizácie, médiá. Dokonca tieto zločiny proti ľudskosti voči vlastnému národu neprekážajú ani najslovenskejším Slovákom na čele s Kotlebom. Hlavne, že sa nás chystajú ochrániť pred imigrantmi. Ani by som sa nečudoval, keby sa objavilo "šokujúce" odhalenie, že tie nevinné obete majú na svedomí asociálni cigánski paraziti, ktorí vykrádajú slovenské zdravotníctvo. Začínam pripravovať na www.necenzurovane.net zaujímavé informácie ako pokračuje moje trestné oznámenie na Fica, exministrov Čisláka a Zvolenskú, ako aj na vedenie MV SR a GP SR, že svojou nečinnosťou a neplnením si povinností ktoré im vyplývajú zo zákona, tieto zločiny zakrývajú.

  FACEBOOK-ZABLOKOVANIE-2. 7. 2018


  Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
  Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme.

  Vladimír Pavlík
  Jedno z nosných Kotlebových hesiel má tento text -"Na Slovensku nesmú byť zvýhodňovaní finančnou a sociálnou pomocou neprispôsobiví cigáni a migranti pred poctivými Slovákmi, ktorí sa DOSTALI DO ŤAŽKEJ ŽIVOTNEJ SITUÁCIE." Pokiaľ sa nemýlim, tak Slovákov do ŤAŽKEJ ŽIVOTNEJ SITUÁCIE DOSTALI zločinci a zlodeji z vysokej politiky, mafie na vrchole pyramídy - konkurzné mafie, oligarchovia, finančné skupiny, pijavice prisaté na štátnom rozpočte - a NIE ŽIADNI neprispôsobiví cigáni. Celková suma sociálnej a finančnej pomoci ktorú za celý rok dostanú neprispôsobiví cigáni, to tí skutoční zločinci a zlodeji ktorých som vyššie spomenul - rozkradnú za jeden týždeň. A za celý rok sú to 2-3 miliardy eur.

  Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity
  Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.

  • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2d99d6e6234b8fc0c5da13342c01a452&oe=5B8E6D5F

  Vladimír Pavlík
  Rádio Jerevan získalo šokujúcu informáciu, že na utajenom stretnutí Roberta Fica s vedúcimi predstaviteľmi TZV. slovenského národa spoločne skonštatovali, že účtovníctvo Ficovho brata spoločne ukradli sionisti, slobodomurári, asociálni cigánski paraziti, imigranti, buzeranti, pedofili a nepriatelia tradičnej slovenskej rodiny - reakcia na článok pod týmto statusom.

  • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2d99d6e6234b8fc0c5da13342c01a452&oe=5B8E6D5F

  Vladimír Pavlík
  Kotleba a spol. v predvolebných sľuboch sa zastrájali, že pokiaľ sa dostanú do vysokej politiky, ochránia slušných slovenských pracujúcich ľudí od parazitov v osadách a cigánskym terorom. Tak uvažujem, o koľko stoviek percent by museli asociálni cigánski paraziti zvýšiť svoju činnosť, aby sa dostali aspoň na štvrtinovú úroveň parazitov z ponovembrových vlád, ako aj parlamentov, dnes už Kotlebových súkmeňovcov, oligarchov, finančných skupín, mafií na vrchole pyramídy... Nuž, a čo sa týka ochrany slušných pracujúcich od toho cigánskeho teroru, pričom sú pochcaní a posraní z tých skutočných arcizločincov páchajúcich teror vo forme zločinov proti ľudskosti z vysokej politiky, doháňaním nevinných k sociálnym samovraždám a predčasným úmrtiam cez vykrádanie zdravotníctva, o tom už Kotleba ponížene, v hlbokom predklone, mlčí. Veď už patrí do ich arcizločineckých a arcizlodejských spolkov.  This post goesagainstourCommunityStandards

  Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.
  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=02e6bfc4626154b323a96f25d87a8f48&oe=5C7BBB5F
  Vladimír Pavlík
  Žeby Slovensko bolo politicky presexované? Tak ako Kotleba by bez asociálnych cigánskych parazitov už nemohol existovať, tak bez Kotlebu už nemôžu existovať minimálne 30-druhoví antifašisti a bojovníci proti fašizmu, ktorých šíky sa dennodenne rozrastajú. Dokonca vyzývajú na rôzne druhy mobilizácie, tá najnovšia sa týka najbližších volieb do Banskobystrickej župy, kde vyzývajú na jednotného kandidáta proti nemu. Nedaj Boh, keby tak Kotleba tento týždeň zomrel, čo mu vôbec neprajem, tak by asi všetci tí antifašisti vypísali verejnú súťaž na nového Kotlebu - a možno, ak by sa našiel niekto, čo by za neho túto úlohu prebral, bol by ešte štedro odmenený. Veď bola by to katastrofa, keby naši antifašisti nemali nepriateľa.

  FACEBOOK – ZABLOKOVANIE – 9. 11. 2018, pričom som bol zablokovaný po 13-ty raz na 30 dní 3. 11. 2018!!!

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka