"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Šokujúce odhalenie investigatívnych redaktorov Rádia Jerevan ohľadom Mariana Kotlebu

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

         Hoci to malo ostať navždy utajené, jednému z investigatívnych redaktorov Rádia Jerevan sa podarilo dostať na, dá sa povedať, spravodajsko-konšpiratívne stretnutie v najvyššom utajení, kde samotná zostava bola tak šokujúca, že veľa nechýbalo, aby investigatívny redaktor Rádia Jerevan na tomto stretnutí neskolaboval a neprezradil svoju identitu. Už len samotná účasť najvyššieho predstaviteľa Svetového židovstva a Svetového sionizmu, ktorí boli tak perfektne zamaskovaní a upravení, že ich pravú identitu nespoznali ani pozvaní premiér Pellegrini, predseda parlamentu Danko, prezident Kiska, expremiér Fico, ako aj zástupcovia mimovládok, tretieho sektoru, domácich a zahraničných ľudskoprávnych organizácií, Sorosových nadácií, ktorým sa dvaja dotyční predstavili, že len zastupujú Svetové židovstvo a Svetový sionizmus. Po úvodnom privítaní sa účastníci dozvedeli, za akým účelom je toto stretnutie, s následným návrhom, „nedovoliť, aby po internete a facebooku sa šírili klamstvá a dezinformácie na Mariana Kotlebu, ich poníženom služobníkovi, ktorý v hlbokom predklone už niekoľko rokov plní úlohy, ktoré mu boli zverené.“

Ako sa v ďalšom vystúpení konštatovalo, Slovenská informačná služba a ľudia prezidenta Kisku dostali na slovenskom facebooku rozhodujúcu právomoc, že pod rúškom anonymity môžu sliediť, udávať a blokovať nielen to, čo sa nezhoduje s ich myslením, ale že dokázali na facebooku vybudovať ďalšie skupiny udavačov, ako aj mimoriadne silnú skupinu udavačov okolo Mariana Kotlebu, ktorému bolo dovolené, aby s pomocou Slovenskej informačnej služby vyhľadali všetky príspevky na facebooku, ktoré, aj keď sú pravdivé a slušné o jeho osobe, napriek tomu porušujú zásady týkajúce sa nenávistných prejavov na facebooku, pričom ich pisatelia sú neustále blokovaní.

Slovenská informačná služba bola taktiež pochválená, že nimi vypracované spravodajské hry sú tak rafinované, že mnoho ľudí si osvojilo aj to, že Kotleba je najviac prenasledovaným Slovákom v tejto krajine, ako aj to, že pokiaľ niekoho z ĽSNS zablokujú, je to po vzájomnej dohode. Ďalej bolo zdôraznené, že dnes sú spoločne v takej pozícii, že extrémizmus, rasizmus, intoleranciu, xenofóbiu či skutočná pravda o rómskej komunite, ako o najväčších asociálnych parazitoch, ktorí vyciciavajú štátny rozpočet, sú mimoriadne pravdivé a reálne, a práve preto Kotlebovi poďakovali politici, oligarchovia, finančné skupiny, rôzne skupiny konkurzných mafií, že si ich dokázal nielen verejne zastať, ale ich aj očistiť od klamstiev, že práve oni vykrádajú štátny rozpočet, okrádajú tento štát a občanov, ktorí tvoria skutočné ekonomické hodnoty.

S dlhotrvajúcim búrlivým potleskom bolo ocenené vystúpenie zástupcov mimovládok, tretieho sektoru, ľudskoprávnych organizácií, Sorosových nadácií, protifašistických bojovníkov, Židovskej náboženskej obce na Slovensku, kde Kotlebovi verejne ďakovali, že prebral na seba úlohu hromozvodu, že práve on a ĽSNS sú najväčšími fašistami, extrémistami, rasistami, proti ktorým treba neustále bojovať, kde sa každoročne na tento boj navyšujú finančné prostriedky, vrátane miliónov eur, poskytnutých Európskou úniou, ako aj to, že práve jeho zásluhou si z tohto urobili platenú živnosť, ale aj to, že vlastne on je pre nich ten najväčší zamestnávateľ.

Nakoniec sa veľkej cti dostalo samotnému Kotlebovi, ktorý s pohnutým hlasom ďakoval a sľuboval, že pokiaľ on bude predsedom ĽSNS, urobí všetko pre to, aby tu nevznikla žiadna slušná a skutočná národná strana, že nikdy nebude vystupovať proti tým politikom, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov, lebo, čo si vyslúžilo dlhotrvajúci a búrlivý potlesk, keď pripomenul, že vďaka vykrádaniu zdravotníctva predčasne zomierajú len slabí jedinci, ktorí, pokiaľ by žili, by boli veľkou ekonomickou záťažou pre Slovensko.

Mimoriadne kladne si pochvaľoval spoluprácu so Slovenskou informačnou službou a ľuďmi prezidenta Kisku na facebooku, spomenul hlavne Vladimíra Pavlíka, ktorý si verejne zastáva asociálnych cigánskych parazitov, hrubo osočuje politikov, finančné skupiny, oligarchov, konkurzné mafie, ktorých obviňuje z rozkrádania štátneho rozpočtu, pričom toto verejne rozširuje po facebooku. Za mimoriadny úspech považuje aj to, že dokonca sa im podarilo objaviť Pavlíkov príspevok na facebooku, ktorý napísal pred piatimi rokmi, pričom po dohode so SIS-kou a ľuďmi prezidenta Kisku, bol tento príspevok vymazaný, lebo porušoval zásady facebooku, týkajúcich sa nenávistných slovných prejavov a splnil všetky podmienky pre zablokovanie, teda, že pri poslednom 13-tom zablokovaní 3. 11. 2018, kedy bol zablokovaný znovu na 30 dní, v rámci generálnej prevencie, podľa ich vzoru, sovietskeho prokurátora Vyšinského, bol po šiestich dňoch 13-teho zablokovania zdupľovane zablokovaný na 14-ty krát. Zároveň tento 5 rokov starý príspevok prečítal, ale vyslovil obavu, že bude šírený na ruskom VK a www.necenzurovane.net. Zároveň vyzval na založenie spoločnej skupiny, ktorej úlohou by bolo zablokovať Pavlíka na VK, ako aj zlikvidovať www.necenzurovane.net, kde publikuje. Svoje vystúpenie ukončil emotívnou vetou – „V špine žijem, pravdu bijem, slovenský národ nenávidím a pohŕdam ním.“

Vladimír Pavlík  


This post goesagainstourCommunityStandards

Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=02e6bfc4626154b323a96f25d87a8f48&oe=5C7BBB5F
Vladimír Pavlík
Žeby Slovensko bolo politicky presexované? Tak ako Kotleba by bez asociálnych cigánskych parazitov už nemohol existovať, tak bez Kotlebu už nemôžu existovať minimálne 30-druhoví antifašisti a bojovníci proti fašizmu, ktorých šíky sa dennodenne rozrastajú. Dokonca vyzývajú na rôzne druhy mobilizácie, tá najnovšia sa týka najbližších volieb do Banskobystrickej župy, kde vyzývajú na jednotného kandidáta proti nemu. Nedaj Boh, keby tak Kotleba tento týždeň zomrel, čo mu vôbec neprajem, tak by asi všetci tí antifašisti vypísali verejnú súťaž na nového Kotlebu - a možno, ak by sa našiel niekto, čo by za neho túto úlohu prebral, bol by ešte štedro odmenený. Veď bola by to katastrofa, keby naši antifašisti nemali nepriateľa.

FACEBOOK – ZABLOKOVANIE – 9. 11. 2018, pričom som bol zablokovaný po 13-ty raz na 30 dní 3. 11. 2018!!!


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka