"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Fašisticko-extrémistická a zločinecká zberba riadiaca slovenský facebook sa otvorene hlási k zločinom proti ľudskosti, ktoré sa páchajú vyvrheľmi z vysokej politiky na slovenskom národe

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

      Už to ani nejdem rátať, či už je toto moje štrnáste či pätnáste zablokovanie, dokonca dnes za príspevok, ktorý som zverejnil v apríli 2016, ktorý bude súčasťou tohto článku, no zároveň aj dokazuje, že tlupy vyvrheľov z vysokej politiky, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, tak ako si vytvorili a potrebujú Kotlebu, tak isto si vytvorili na facebooku fašisticko-extrémistické a zločinecké zberby, ktoré za neprípustné považujú všetko to, čo usvedčuje zločineckých vyvrheľov z vysokej politiky a ich poníženého sluhu Kotlebu, ktorý aj so svojimi ovcami patria k najaktívnejším udavačom na facebooku.

Odblokovaný som bol po tridsiatich dňoch v pondelok 3. 12. 2018 o 20.00 hodine a o 21.00 hodine som na svojej nástenke uverejnil príspevok, ktorý je súčasťou tohto článku. V utorok 4. 12. 2018 ráno som bol opätovne zablokovaný na 30 dní za článok z apríla 2016, ktorý je súčasťou tohto článku, ktorý podľa anonymných, úchylných, zakomplexovaných a retardovanýchkreatúr, sliediacich, udávajúcich a blokujúcich na facebooku, podľa môjho názoru, nemohli byť splodení a porodení normálnymi ľudskými tvormi, ale kreatúrami, ktoré nielen omylom prírody dostali ľudskú podobu, ale aj geneticky musia patriť medzi ten najsmradľavejší ľudský odpad, vraj porušuje zásady facebooku, týkajúce sa nenávistných prejavov. Tak sa Vás pýtam, špinavý odpad z vysokej politiky, páchajúci 25 rokov zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva na nevinných občanoch Slovenska, s ďalšími ekonomickými zločinmi, čo je na tomto príspevku nenávistné? Ak je tu niečo nenávistné, Vy špinaví hajzli, spoločne s hajzľami riadiacimi slovenský facebook, tak nenávistné sú zločiny proti ľudskosti, ktoré dlhodobo páchate.

Vladimír Pavlík


Po dobu 30 dní nemůžetepřidávatpříspěvky, komentáře a ani používat Messenger
Důvodem je, že už jstezveřejnili obsah, kterýmbylyporušeny zásady komunity.
Tento příspěvek je proti našim zásadám vevěciprojevů nenávisti, takže ho vidíte jen vy.
Chyba! Odkaz není platný.
Vladimír Pavlík
14. duben 2016
Bude to už skoro 15 rokov, keď som začal používať výraz "likvidácia ženskosti." V roku 1993 som sa v Prahe, keď som robil v Necenzurovaných novinách u Petra Cibulku, dostal k analýze - "Postupná likvidácia slovenského národa cez ekonomiku a rómsky problém, aby za cca 60 rokov boli Slováci menšinou vo vlastnom štáte a za ďalších cca 30-40 rokov prestali existovať, pohltení inými národnosťami." Považoval som to za blud a osoba ktorá mi to ukázala, tak som sa jej vysmial. Slová toho muža od istej profesie s istou vyššou hodnosťou počujem dodnes, napíšem to v slovenčine, lebo on bol rodený Čech, "pán Pavlík, za 20-25 rokov si povieme." Žiaľ, dnes to už je tak rozbehnuté zásluhou vlastizradných slovenských politikov v hlbokom predklone pred cudzinou, ktorí bránením, či ÚMYSELNÝM NEVYTVÁRANÍM ekonomických podmienok pre slovenské ženy aby nemali záujem rodiť deti, aby nemali ekonomické podmienky na ich výchovu, je v záverečnej fáze, keď nám chýbajú už dve generácie, ktoré mali svojou pracovnou produkciou prispievať na ďalšie generácie dôchodcov. Dnes sa už otvorene a verejne hovorí o tom, že budeme potrebovať do pracovného pomeru zamestnať množstvo cudzincov, lebo ináč aj náš prvý dôchodkový pilier SKOLABUJE. Keďže disponujem viacerými dôveryhodnými vecami a informáciami, dávam takúto prognózu - za cca 40 rokov bude východné Slovensko podľa izraelského vzoru oddelené od ostatnej časti Slovenska vysokými múrmi a ostnatými drôtmi, kde rómske etnikum bude tvoriť cca 70-80 % obyvateľstva a tá menšina z bývalej majority bude toto územie opúšťať, nemusím vysvetľovať že prečo. Ako je známe, v tom období bude voda drahšia ako ropa, a zásoby a kvalita tejto vody bude jedným z najvyššie zárobkových artiklov, ale už nebude v slovenských rukách. Žiaľ, čo sa nepodarilo Tatárom, Turkom a Maďarom, to za 25 rokov rozbehli vlastizradní slovenskí politici - a už sa to zastaviť nedá. Záverom ešte jedno, s čím možno mnohí nebudú súhlasiť, ale je to tak, že neprispôsobiví Rómovia sú tu ÚMYSELNE vytváraní a vychovávaní, úmyselne sa vytvára ich kriminalita, úmyselne sa podporuje ich rodinné súloženie - vysvetľovať nebudem, lebo dá sa to pochopiť aj z toho mála, čo som napísal. A netreba ani vysvetľovať, akým kruhom v skutočnosti vyhovuje, že asociálni rómski paraziti sú tu prezentovaní ako hlavná príčina našej biedy. Slovensko bolo už pred novembrom 1989 vybrané na rôzne experimenty aj vzhľadom na niekoľko rokov trvajúce výskumy a genetických kódov Slovákov, z čoho sa dá veľa vyčítať, vrátane aj terajšieho ich správania, teda, aspoň jej drvivej väčšiny.


Chyba! Odkaz není platný.
Vladimír Pavlík
15 hod · 
Prezident Kiska, premiér Pellegrini, expremiér Fico, predseda parlamentu Danko, riadiaci pracovníci MV SR, GP SR, SIS, ako aj 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade v NR SR, dokedy chcete mlčať o drastickom vykrádaní zdravotníctva, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska? Z titulu Vašich funkcií by ste mali byť súdení ako masoví vrahovia. Dokedy bude vedenie facebooku podporovať fašistické, extrémistické, rasistické, dezinformačné a klamlivé výroky Kotlebu, Mazureka a im podobných, na adresu slovenských Rómov, že sú asociálni cigánski paraziti, ktorí vyciciavajú tento štát, keď skutoční paraziti sedeli a sedia v ponovembrových vládach, parlamentoch, finančných skupinách, oligarchoch, konkurzných mafiách okolo Zoroslava Kollára....?

2 komentářů
13 sdílení
33Peter Balog, Mirko Miroslav a 31 dalších

Komentáře
Milan Macuľa ..ešte Vás tá slepá nenávisť neprešla...

Vladimír Pavlík Aká slepá nenávisť, to je preukázateľná realita


Tony Vizvary Vladimír Pavlík zo všetkým by som súhlasil až na tie fašistické, rasistické a klamlivé výroky, ktorými nálepkujete tých nepravých. Oni tento stav, ktorí sa ani Vám nepáči nemajú na svedomý a ani ho nezapríčinili a aby sa pravý vinník očistil, musí si nájsť nepriateľa na ktorého to bude kydať a použije na to všetky možné i nemožné prostriedky a špinavú propagandu. Keďže majú v rukách všetky média tak sa im to aj darí presvedčiť kopu i normálnych ludí lebo ako sa tiež vraví 100x opakovaná lož sa pre mnohých stáva pravdou. Média sú silná zbraň.


Valentín Švidroň Tony Vizvary presne to isté som išiel písať tomu pomätencovi. To je tragédia čo všetko chodí na internet. A potom sa ľudia divia, že všetko ide dolu vodou.

Tony Vizvary Valentín Švidroň presne tak. Tá negatívna propaganda sa rúti na ľudí zo všetkých médií a čo je najtragickejšie aj z RTVS. Z televízie ktorá by mala byť absolútne nestranná ale nie je a keďže nie je dostupná verejnosti napriek tomu, že to je verejnoprávna TV tak ovplyvňuje myslenie najväčšieho počtu obyvateľstva. Zámerne do rôznych politických relácií nepozývajú ludí ktorí by chceli proti jednostrannej demagogickej propagande nejako oponovať.

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka