Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Nástup do služby, zakomplexovaní anonymní eštebácki kotlebovski udavači s génmi masových vrahov z POHG, s IQ 50

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

          Politbyro ÚV ĽS NS by na svojej centrále malo mať nadrozmerný bilbord s týmto textom – „Sme anonymní kotlebovskí eštebácki udavači od rodu, slovenské udavačky a udavači nás mali, nad našimi kolískami slovenské udavačské zástavy viali.“Patria do kategórie najsmradľavejšieho zbabelého ľudského odpadu, kde piliny a otruby prevyšujú obsah mozgovej kôry, čo im v realite nedovolí, aby dokázali normálne diskutovať, aby dokázali relevantne odpovedať, či vymeniť si názory so svojimi oponentmi na niečo, čo odporuje ich primitívnemu mysleniu, s kombináciami ich primitívnych bludov.

          Ako roje divokých včiel či tlupy tchorov, potkanov a krýs začnú vyliezať zo svojich brlohov, pokiaľ si niekto dovolí spochybniť ich Vodcu, v skutočnosti zbabelého protislovenského podliaka, ktorého boj za Slovensko spočíva v táraní všeobecných bludov, ktoré sú verejnosti známe už niekoľko rokov, ale vždy zabudne pomenovať konkrétnych jedincov, zodpovedných za dotyčné problémy. Jedinú výnimku tu tvoria prezidentka Čaputová a exprezident Kiska. Svojim mlčaním dokonca podporuje masových vrahov z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva či prijímaním takých zákonov, ktoré umožňujú zdravotníctvo rozkrádať, mu neprekážajú ani tie tisíce nevinných Slovákov, ktorí kvôli tomu každoročne predčasne zomrú. Nečudujme sa tomu, veď jeho gény zdedené po masových vrahoch z POHG, nepustia.

          V mene tejto anonymnej udavačskej eštebáckej zberby som bol cca 25x zablokovaný na 30 dní, keď som ich konkrétne usvedčil, že žiadni asociálni cigánski paraziti NEvyciciavajú náš sociálny a ekonomický systém, ale sú to paraziti z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, kde už patria aj asociálni paraziti z ĽS NS, sediaci v slovenskom parlamente. Pričom, paradoxne, možno konštatovať, že túto anonymnú eštebácku udavačskú zberbu, vytvorenú samotným Kotlebom, štátna moc potrebuje.Veď ich ekonomické zločiny spojené s každoročným miliardovým rozkrádaním sa snaží zviesť a obviňovať rómsku komunitu, čo si aj jeho, menej rozumovo mysliaci fanatici osvojujú a veria tomu.

Vladimír Pavlík

Status z VK
Presne takto partia elfov z LSNS blokuje VladimiraPavlika.
Pavla Tajanová
4 feb 2020 o 21:04
Na Facebookuse na vás domluví parta elfů. Hromadně vás nahlásí za něco, co Pravidla komunity neporušuje. Tak se chcete odvolat. Kliknete na link, který vede na formulář, kterým máte dát vědětFacebooku, že vaše blokovánínení v pořádku. Napíšete stížnost a zjistíte, že vám zablokovali i odeslánístížnosti. Nepropadejte klamu, že hláška na obrázku je pravdivá - vracíji to kdykolipři pokusu odeslatodvolání.
Nejvtipnější na tom je, že kdyžsepokusíteodeslatžádostneúspěšněvícekrát, hláškasezměni na "O tuto akcisepokoušítepříliš často. Zkuste to znovu později. Pokud si myslíte, že to není proti našim zásadám komunity, dejte nám vědět.", kde ono "dejte nám vědět" vede na ten samý formulář, který nejde odeslat📷https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f603.png:D
To je svobodavyjadřování v roce 2020. Stalin byl proti těmhle jen ubohýnádeník.

Na obrázku může být: text

Vladimír Pavlík
   PRINT RSS
Hlavná stránka