"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

ZNEUŽÍVANIE PSYCHIATRIE NA SLOVENSKU PROTI TATJANE ŠIDLOVEJ POKRAČUJE

Svedkyňu dodnes neobjasnenej vraždy kňaza Přemysla Coufala dnes opäť zastrašujú a psychicky týrajú trestným stíhaním za to, že nedokázala mlčať. Zdá sa, že sa po novembri 1989 toho až tak veľa nezmenilo a tí istí ľudia používajú stále rovnaké boľševické metódy.


 • SLOVENSKÁ ŽUMPA...svinstvá mocných...
 • Zosmradnutá demokracia
 •  Podrobnosti o smrti P. Coufala      
  Tatiana Šidlová-svedkyňa dodnes neobjasnenej smrti kňaza Přemysla Coufala žije stále v ohrození

   

  Dnes som si prevzala posudok od znalca z odboru psychiatrie MUDr. Stanislava Kollára zo Žiliny. Ako posudok, tak znalec sa ničím v podstate nelíšia od tých predchádzajúcich.
  Tvrdenia, že som duševne chorá a trpím bludovou paranoidnou poruchou s množstvom vlastností a prejavov, ktoré by mali byť dôkazom o tomto ochorení,  na niekoľko strán.
  Posudok, ktorého polovica zo 79 strán  obsahuje kópie niektorých neúplných listím zo spisu OS Žilina, ktorý sa viaže k žalobe JUDr. Chovanca z KNM a Žiliny proti mne, lebo som si dovolila vo svojich blogoch použiť v istých súvislostiach jeho meno.
  V posudku takmer žiadne poukázanie na dôkazy v spise, ktoré potvrdzujú moje slová.
  Táto časť pôsobí dojmom, akoby ju ani nekoncipoval znalec, ale protistrana.
  Záver posudku - v štandardnom duchu: všetky moje aktivity na obranu svojich práv, všetky moje prejavy,  vlastnosti , ktoré sú bežné aj u iných ľudí, moje názory neodlišujúce sa od názorov tisícok občanov sú vykresľované negatívne a podávané ako prejavy a dôkazy duševnej choroby. 
  Každá snaha niečo objasniť, obhájiť  - rovnako. Slovami ako  bludy, paranoia, kverulantstvo, perzekučné vnímanie,  vzťahovačnosť, nedôvera, konšpirácie a množstvom ďalších termínov, posudok priam  prekvitá. 
  Poukazovanie na neúspešnosť v konaniach - akoby sa na skorumpovanom Slovensku niekde dalo bežnému občanovi proti "mafii" uspieť len na základe dôkazov.
  Zamlčanie niektorých faktov, ktoré hovoria v môj prospech. A zdôrazňovanie, že nechcem akceptovať, že som duševne chorá!  
  Najmä preto, že to už pred Kollárom napísala Poloncová, André, Stankovič s Kosorínskym! Z ich posudkov aj s odvolávaním sa na neexistujúce nálezy a vyšetrenia znalec poodpisoval to, čo mu je vhod na podporu tvrdení.Ako všetci pred nim.

  Takmer rok od mojej návštevy znalcovi Kollárovi trvalo vypracovanie posudku.  A to mal nahrávky z priebehu vyšetrovania k dispozícii. (A napriek tomu obsahuje prepis mojich vyjadrení chyby.)
  Na čo čakal? Čo mu bránilo?  Objednávatelia vyčkávali na výsledok rozhodnutia na OS v Liptovskom Mikuláši o návrhu prokurátora Vagača, aby som bola súdne prinútená ambulantne sa liečiť na psychiatrii - aby som náhodou v budúcnosti nebola nebezpečná doktorke Poloncovej!  Súdu neostalo vtedy iné - napriek snahám - len návrh zamietnuť. Spoločnosti nie som nebezpečná, ale aj keď znalci Stankovič a Kosorínsky neboli schopní preukázať, v čom rozprávam bludy, toto súd neuviedol. Bahno a hnoj, ktoré na mňa nakydali títo dvaja senilne pôsobiaci údajní znalci psychiatri, zo mňa nik nezmyl.  Navyše  lži a výmysly v posudkoch predošlých menovaných, sú proti mne zneužívané ďalej.
  Do galérie kreatúr z odboru psychiatrie mi tak pribudol teda ďalší jedinec.  Človek, ktorý nekonal nezávisle a pokojne si za svojich 79 zbytočných strán zinkasoval od štátu 994,18 E! 

  Je nesporné, že na Slovensku sa zneužíva psychiatria a stará garda a ňou vyškolení jej nasledovníci kráčajú v stopách normalizátorov z obdobia po auguste 1968.
  Ako som už napísala, každá snaha jedinca využiť na svoju obranu a ochranu všetky dostupné zákonné  možnosti je týmito kreatúrami označená za chorobný prejav. Každá kritika ich konania je opäť označená ako prejav duševnej choroby.  Logické posúdenie a odôvodnenie faktov je označované za konšpirácie atď. 

  Vynakladám úsilie, aby som získala pomoc niekoho, kto by mi z usb-kľúča oskenované posudky, zápisnice a iné listiny umiestnil na internej - na môj blog.
  Chcem ukázať verejnosti, čoho sú schopní títo  prisluhovači moci, ktorým žiadne peniaze nesmrdia.
  Verím, že sa nájde dosť inteligentných ľudí, ktorí pochopia, akú špinavú hru proti mne rozohral organizovaný zločin a jeho predĺžené pazúry.
  A verím, že tým, ktorí ma poznajú desaťročia, sa nad predajnosťou tejto kliky zdvihne žalúdok.

  A  bola by som v siedmom nebi, keby som našla bezodkladne advokáta, ktorý by mi pomohol tento prípad dať na Ústavný súd, či inému kompetentnému orgánu na posúdenie.
  Veď ani tie tri roky, ktoré mi ubrali zo života nedôvodným trestným stíhaním, v ktorom sa nedokazoval môj údajný trestný čin ohovárania Poloncovej, ale ma terorizovali po psychiatroch a súdnych konaniach,  mi nepridali na chuti do života.  A vykonštruované trestné stíhanie malo byť len pomstou všetkých zúčastnených - čo napokon dokazujú aj ich výpovede pred súdom a políciou -  pretože som vystupovala proti ich svojvôli.

  Kam sme to na Slovensku dospeli,  jasne signalizuje, že ľudia bez množstva  peňazí a známostí nemajú šancu na odbornú právnu pomoc.
  Bezprávie nadobudlo doslova obludné rozmery.  Arogancia polície, prokuratúry a súdov všetkých stupňov, kde prekvitá rodinkárstvo a korupcia, je známa široko-ďaleko. Je normou vo vzťahu k občanovi, ktorý sa rozhodol domáhať svojich práv a neustúpiť  zločincom.      Facebook
  Hlavná stránka