Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Google Translator

V MENE ŠTÁTNO-MAFIÁNSKEJ CHOBOTNICE A JUSTIČNEJ A EXEKÚTORSKEJ MAFIE

Viete si predstavit cloveka v SR ktory ma minimalne 17 exekucii,ktore vznikli v dosledku trestnych cinov na nom spachanom a su mu hrubo porusovane zakladne ludske prava a slobody?

Ma financne skody ktore sa dodnes vysplhali cez 300.000 Eur a moralne su nevyscislitelne?

A verite tomu, ze Ciznarovi, US SR, NS SR a MS SR sa tento stav paci a nezistili ziadne porusenia zakonov…????

Jeho meno je Tibor Boka.
Zije momentalne v UK.

Jedným z jeho pravnym ukonom zatial bolo trestne oznamenie na generalneho prokuratora SR, JUDr.Ciznara a to pre dovodne podozrenie z pachania trestnych cinov
1./Zneuzivania pravomoci verejneho cinitela.
2./Marenie Spravodlivosti.
3./Nadrzovanie.


Boli to 2 trestne oznamenie k rukam JUDr.Ciznara a na JUDr.Ciznara. Obe zasielane k vlastnym rukam postou.Tieto trestne oznamenia takisto ako predosle, podaval podla cl.32 Ustavy SR,kedze jeho prava su dlhodobo marenymi zo strany sudov a prokuratur vratane policie a vycerpal vsetky riadne aj mimoriadne opravne prostriedky.

Povinnostou Ciznara bolo prijat tieto oznamenia, postupit namestnikovi, oznamit rade prokuratorov, vylucit seba z veci,dalej prokurator mal vec postupit na policiu, vysetrovatel mal vysetrit ,postupit,odmietnut, zastavit alebo trestne stihat.Prokuratorova povinnost je oznamit poskodenemu oznamovatelovi do 30 dni sposob vybavenia podania.NESTALO SA(!)

Pravom pana Ciznara bolo: Ohradit sa, podat trestne oznamenie pre osocovanie a ohovaranie. NESTALO SA.(!)
Viete si predstavit???Ani toto sa nestalo.

Svatou povinnostou kazdeho prokuratora(nielen toho hlavneho) je hajit prava a zaujmy chranene zakonom aj u fyzickej a vyvodit pravnu zodpovednost voci vinnikom a vykonat ucinne opatrenia o napravu porusenych prav(!)

Prokurator je viazany Ustavou SR a nemoze konat ako obcan, co mu zakon nezakazuje-to moze urobit.On je povinnym dodrzat literu zakona.Teda nie je pravom prokuratora jeden jeden zaujem chraneny zakonom pokladat za vacsi alebo mensi vo vztahu k verejnym cinitelom a fyzickym osobam-oznamovatelom . A uz toboz nie zamienat verejny zaujem s ochranou protipravne, nezakonne konajucich uradnikov vykonnej moci statu(!)

Pokial kona takto prokurator v rozpore so zakonom, je to na hrane trestneho zakona a v rozpore s cl.46/1 Ustavy SR.Ked je tu takyto stav,tak nasleduje otazka:
Za co berie takyto prokurator svoj plat….? V slovenskej justicii vladne stav krajnej pravnej nudze na ukor obcanov- nudze,kde uz ani zakladne zakony neplatia(! )ale plati len svojvola(!)

Tibor Boka


Trestné oznámenie podané NAKA na organizovanú zločineckú skupina
Trestné oznámenie na exekútorku a jej spolupáchateľov
Trestné oznámenie pre falšovanie a pozmenovanie obsahu verejnej listiny-dôkazy o tom ako funguje justičná a exekútorska mafia
Doplnenie trestného oznámenia -dalšie dôkazy o tom ako funguje justičná a exekútorska mafia

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka