Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Tretia verejná a doplnená výzva skorumpovanej sudcovskej mafii na Krajskom súde v Bratislave!!!

Nemáte pocit, konkrétni sudcovia a sudkyne Krajského súdu v Bratislave, že za zločiny a zlodejstvá spojené s porušovaním ľudských práv, dôstojnosti a osobnej cti, ktoré dlhodobo páchate na občanovi v pozícii žalobcu Františkovi Buvalovi, keď sa správate ako nesvojprávne a ponížené prostitútky riadené tunelársko – zlodejskými gaunermi typu Ivana Kiňa a jemu podobným, máte ešte tú drzosť nazývať sa nezávislými sudcami? Dokedy ešte!!!

          Myslíte si, že už budete dobre spávať, špinavé mafiánsko-sudcovské prostitútky z Krajského súdu v Bratislave, keď dňa 4. 11. 2010 ste definitívne rozhodli v neprospech statočného občana Františka Buvalu a v prospech stále nenažraných zbojnícko-tunelárskych hyen Kiňa, Boledoviča a im podobných? Vám neprekáža, Vy odporné sudcovské špiny, že ste Vašimi prekážkami, prieťahmi, či ďalšími mafiánskymi praktikami – napr., že ste umožnili aby postupne od Františka Buvalu odstúpilo päť právnych zástupcov, aby ste nakoniec dohnali tohto statočného človeka do takého stavu, že o vlások unikol smrti z psychického teroru, ktorý ste spáchali v spolupáchateľstve s bankárskymi gaunermi? Koľko ste za to od tunelársko-bankárskych gaunerov zinkasovali, Vy odporné sudcovské špiny z Krajského súdu v Bratislave? V akom štáte to vlastne žijeme, Vy najsmradľavejší odpad slovenského národa z ponovembrových vlád a parlamentov?

          Rozmýšľam nad tým, skorumpované mafiánske sudcovské špiny z Krajského súdu v Bratislave, robiace hanbu tým čestným a neskorumpovaným sudcom, či to boli skutočne slovenské ženy – matky, ktoré Vás priviedli na svet. Ak tomu v skutočnosti tak bolo, tak sa pýtam: ako Vás to vychovali, že ste sa stali takými akými ste a zničili ste život statočnému občanovi Františkovi Buvalovi? Ak Vás na svet priviedli plody satana, či samotného Antikrista, tak potom sa Vám nečudujem. Potom je tu ale ďalšia, závažná otázka: ako také skorumpované sudcovské mafiánske špiny môžu vychovávať svoje deti? Samozrejme, táto otázka platí aj pre tunelársko-bankárske zberby typu Kiňa, Boledoviča a spol. Ale aj pre zločincov a zlodejov z ponovembrových vlád a parlamentov, týmto novodobým sofistikovaným ponovembrovým fašistom a extrémistom, ktorí umožnili takým gaunerom typu Ivana Kiňa vytunelovať naše banky a zločinecko-zlodejská dzurindovsko-miklošovská chunta im dávala ešte miliónové zlaté padáky. Dnes tieto tunelárske bankárske zberby rozhodujú o osude tohto štátu a politické strany sú ich eseročkami.    
 

          Záverom tejto tretej časti Vám odkazujem, Vy špinavé skorumpované zberby. Mňa sa len tak ľahko nezbavíte. Zastaviť ma môže len vlastná smrť. Buď prirodzená, alebo násilná. Mimochodom, tunelársko-bankárske prasce Kiňo, Boledovič a spol.: aký je to pocit, užívať si blahobyt na úkor nešťastia iných? 

Vladimír Pavlík

 

Hlavná stránka