"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ako ma v januári 2014 Občiansky tribunál verejne obvinil v priamom prenose na Slobodnom vysielači, že ma financuje mafia. Ako vo februári 2019 zberby z OT sfalšovaním verejnej listiny vyrobili zo mňa kmeňového zamestnanca ŠtB – 2. časť

                  Za jednu z najúbohejších a najzvrhlejších vlastností považujem, keď pod rúškom anonymity a fiktívnych profilov dokážu Vás hanobiť kreatúry,  pričom Vy vystupujete pod svojim pravým menom a autentickou fotografiou Vašej osoby. To že dokážu kydať a dezinformovať na Vašu osobu, stým musí každý angažovaný a neanonymný jedinec počítať. Lenže títo gauneri a hajzli dokážu zájsť do samotného dna stupidnej žumpy, keď tými najvulgárnejšími a najprimitívnejšími spôsobmi hanobia mojich nebohých rodičov, o čom bolo aj niekoľko z týchto stupidít uverejnených na www.necenzurovane.net. Príkladov tu môžem uviesť niekoľko, napr. výrazy anonymného Antiobčianskeho tribunálu (AOT), či špinavého gaunera z Levíc, ktorého polícia podľa IP vylustrovala ako Igora Molcána.

Snažil som sa cez viaceré konzultácie pozisťovať, čo si o takýchto ľuďoch myslia odborníci z lekárskeho prostredia, z odboru psychiatrie, alebo z odboru psychológie. Tieto ich poznatky skúsim dať do niekoľkých viet. Že napríklad dotyčný sa mohol narodiť v rodine, kde mohol byť v detstve týraný či zneužívaný, podceňovaný, už v tomto veku dokázal blížiť svojim rovesníkom, v dospievajúcom veku mohol byť svojim okolím šikanovaný, ponižovaný, bol stredobodom posmechu, keďže po viacerých stránkach sa nezhodoval s normálnymi ľuďmi či už po stránke vzhľadovej, alebo povahovej, čo on vzhľadom k svojej osobe nedokázal či nechcel pochopiť. Mal pocit neustále páchanej krivdy na ňom samotnom, zväčša nenávidel svoje okolie, pričom pocit uspokojenia nachádzal práve vtedy, keď mohol niekomu ublížiť, hlavne písaným slovom, pod rúškom anonymity. Na svoju osobu bol mimoriadne háklivý, nenávidel každého, kto mal iný názor práve od toho jeho, ktorý považoval za jediný správny. Mal rád ľudí, s ktorými mohol manipulovať, ktorí sa mu podriaďovali a vo všetkom s ním súhlasili a považovali ho za výnimočného človeka.

          V prvej časti sme si názorne ukázali, ako bola sfalšovaná evidenčná karta prednovembrového príslušníka ŠtB na Slovensku, kde dvaja z nich boli moji menovci, teda Vladimír Pavlík, s dátumom narodenia 1947 a 1951. Špinavý gauner, ktorý na VK túto dezinformáciu napísal, vystupoval pod menom Martin Dohan, samozrejme bez fotografie, ktorý vždy svoj profil po napísaní dezinformácie o mne, ktorú sám falšoval, hneď svoj profil zrušil. Súčasťou tejto druhej časti sú aj tri prílohy, ktoré majú priamy súvis s jeho osobou.

Vladimír Pavlík

Ako politická mafia s pomocou psychopatov zdiskreditovali myšlienku a..

Martin Dohan
Martin Dohan
i ty jsibylStB ty pitomec ..nielen Laurinec ale i ty !!! a podle spisu si natřel mnoho lidí , ty hajzle! mám několikdůkazů na tebe

Martin Dohan
Martin Dohan
tysukradlobčanský tribunál a ne pan Milan Laurinec !!! ty jsi ten co ho ukradlrucepryč lide od Pavlíka ještě jednou důkaz

Martin Dohan
ty nesiehašpanuLaurincoviano po kotníky !!!! panLaurinec je studován !!!! má vysokou školu !! byl jeden z najelpšíchučitelů !! děti ho milovali na rozdíl od tebe co si nevěděludělat ani dítě za celý život protože si trtkával jen chlapců do prdele !!! dej klidobčanskému tribunálu dobře ti radím ty hajzleprotožepřijdu z prahy a dám tězavřít na psychiatrii. ty blbepitomče ... okmasnicjinéhonejsi :D :D :D a StB si bylnelži.anicjsemnesmazal ty pitomec jen jsem ti obmezdilabys mi nepsalsexuální návrhy jak si dělášjinýmmužem.

Vladimir Pavlik
VladimirPavlik
Tak počúvaj, ty úchylný hajzeľ z dementnej čeľade Občianskeho tribunálu - ktorý nevie ani poriadne sfalšovať úradnú listinu a vyrobí zo mňa dôstojníka ŠtB, kde napíše môj dátum narodenia na bývalého dôstojníka ŠtB, ktorý sa volal Vladimír Pavlík a vymaže jeho dátum narodenia. Ty úchylné zakomplexované hovädo, vraj by si mal trpieť sexuálnou úchylkou na kozy a ovce, boli dvaja dôstojníci ŠtB, jeden narodený v roku 1947, ten druhý v roku 1951, pričom u jedného z nich si vymazal jeho dátum narodenia a vložil tam môj dátum narodenia. Mimochodom, ty úchylný kozojebec, dôstojníci ŠtB nemali v evidencii krycie meno, ty hovädo, keď mne si dal krycie meno - orlove. Vidíš, ty úchylný dement, JA NEMAŽEM TVOJE BLUDY, ktoré tu píšeš, ako ja nemôžem napísať na tvoj profil. Ináč budeš musieť polícii dokázať aj tento tvoj stupidný komentár.

https://vk.com/images/deactivated_200.gif
Martin Dohan
Stránka je vymazaná
Táto stránka bola vymazaná.
Informácia je neprístupná.
   PRINT RSS

Hlavná stránka