"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Ako politická mafia s pomocou psychopatov zdiskreditovala myšlienku a ciele „Občianskeho tribunálu“ 

         Len málo ľudí na Slovensku sa nedá zmanipulovať a uvedomuje si podstatu toho čo  po 17. novembri 1989  prebieha v réžii vopred vybraných osôb z pozadia. Transformácia reálneho socializmu pod vedením Komunistickej strany a jej Štátnej bezpečnosti  bola úspešne zavŕšená a štátny majetok, ktorý tvorili generácie bol prevedený na súkromné účtu  finančnej oligarchie prepojenej s politickými stranami.

Všetky politické strany bez rozdielu či sú pravicové, ľavicové alebo  tzv. národné sú len dobre platenými štatistami tejto hry pri ktorej ide vždy len o peniaze a moc.
Jedine čomu táto politická mafia rozumie je strach z rozzúreného davu,  hlaveň priložená k hlave a ak sa im siahne na majetok.

Armáda konfidentov bývalej Štátnej bezpečnosti a prisluhovačov bývalého režimu  len zmenila svojich chlebodarcov s opäť našla svoje uplatnenie pri eliminovaní sebemenšieho náznaku ohrozenia vládnucej oligarchie.  Rovnako ako komunisti aj oni majú strach aj z myšlienky, ktorá by mohla byť nákazlivá a pre nich v budúcnosti nebezpečná.  

Najväčšiu obavu mali a stále majú z preverovania nadobudnutia majetkov po prevrate v novembri 1989 a 100%-ného zdanenia príjmom nepodloženého majetku!

Preto musela byť iniciatíva Svetového združenia bývalých politických väzňov roku 2005 rozšírená v roku 2011 o návrh na založenie „Občianskeho tribunálu“, ktorý by pripravil  medzinárodnú žalobu  na zločiny spáchané po novembri",  zlikvidovaná hneď v jej zárodku.

2005
Návrh na založenie Občianskeho tribunálu, ktorý by pripravil verejnú obžalobu na ponovembrových slovenských politikov za zločiny proti ľudskosti a ekonomické zločiny páchané na vlastných občanoch
http://www.szcpv.org/05/tribunal.html

2011
Návrh na založenie Občianskej komisie, ktorá by pripravila verejnú žalobu na ponovembrových politikov za vlastizradu, zločiny proti ľudskosti a ekonomické zločiny
http://www.szcpv.org/11/tribunal.html

Napriek tomu, že  výzva signatárov tejto iniciatívy  verejnosť, ktorá je ľahostajná k ekonomickým zločinom,  neoslovila, už samotná myšlienka  predstavovala možnú hrozbu v budúcnosti v prípade vzniku hospodárskej krízy a s ňou spojených sociálnych otrasov.  Slovenský národ, ktorý zažil zmenu viacerých režimov vrátane arizácie majetkov za fašizmu a znárodnenia za  komunizmu,  privatizáciu a presun štátneho majetku vyvoleným  považuje  za sprievodný jav každej politickej zmeny. Týmto ľahostajným  postojom pripravil svoje vlastné  deti  o budúcnosť a vyhnal ich do cudziny a stal sa národom spolupáchateľov a podporovateľov zlodejov.

V rámci tzv. generálnej prevencie podľa vzoru sovietskeho prokurátora Višinského bol názov „Občiansky tribunál“ ukradnutý a zámerne zdiskreditovaný  tak, aby ho už nikto z verejnosti nebral vážne, skupinou vedenou Gulišom,  Laurincom a ľuďmi, ktorými by sa mali zaoberať psychiatri.

Vladimír Pavlík
Samozvaní „zakladatelia“ Občianskeho tribunálu:

https://blog.hlavnespravy.sk/9899/kto-je-prievidzsky-psi-muz-je-nebezpecny-video/
Kto je Prievidzský psí muž? Je nebezpečný? [VIDEO]

https://blog.hlavnespravy.sk/10183/ukradnuty-tribunal-alebo-ako-banik-prebral-napad-a-ajtak-zlyhal/

Ukradnutý tribunál alebo ako baník prebral nápad a aj tak zlyhal.


   PRINT RSS

Hlavná stránka