"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Aký je zmysel usporiadania Nového Svetového Poriadku v systéme a následná kontrola myslenia národov ! 

     Takže, pokračujeme vážení ďalej v definujúcej úvahe sprisahanie určitej skupiny rodinných dynastií voči Nám a Národom a následná manipulácia a kontrola myslenia ľudí!

Vplyv iluminátskej rady a ich lóži v Spojených štátoch je tak absolútny, že sa dokonca na jednodolárovej bankovke nachádza pyramída ako jeden z popredných symbolov. Bol to prezident Roosevelt, ktorý v roku 1933"nariadil tlačiť na zadnú stranu bankovky slobodomurársku pečať!

Helmut Finkenstädt vo svojej knihe "Generácia v Satanovej moci "cituje svedectvo bývalého ilumináta Johna Todda: "Pečať bola vytvorená na príkaz rodiny Rothschildovcov v Londýne a pyramída ukazuje štruktúru iluminátov."!
Rímske číslice "1776"udávajú rok založenia iluminátskej lože Adamom Weishauptem v Bavorsku a pod slobodomurárskou pečaťou nájdeme tiež iluminátmi sledovaný cieľ: "Novus Ordo Seclorum"(Nový Svetový Poriadok"!)
Pyramída na jednodolárovej bankovke je rozdelená do trinástich stupňov ,čo nad nimi bdie vševediace oko ,čo sa zjavne kryje s odkazom Svätého Písma na Panstvo Antikrista ku koncu časov pohanov! Tiež ilumináti ako sú John Todd nás sami uisťujú: "Oko na vrchole pyramídy je "Lucifer"!

Podľa priznania And Randové ,bývalej milenky Philipa Rothschilda, má trinásť stupňov mimo iného nasledujúci význam:"1)rada13,2)rada33,3)klub500,4)B"nai B"rith,5)Grand Orient,6) komunizmus,7) škótsky slobodomurársky obrat York, 9) rotaryáni, lioni a YMCA,10) modré lože,11) slobodomurári bez zásteri,12) humanizmus.

Ako sme si vyššie ukázali ,rada trinásť "sa skutočne skladá z trinástich osôb. Fritz Springmeier uvádza, že v čele tejto rady stoja príslušníci dynastie Rothschildovcov. Tiež toto tvrdí aj John Todd: "vrcholom pyramídy  jej uholníkom je rodina Rothschildovcov"!
TODD okrem iného tvrdí a uisťuje, že rodina Rothschildovcov má priame kontakty s diablom Luciferom a že dokonca môže s ním priamo rozprávať :"bol Todd osobne prítomný v jednej z rothschildovských vil. Zvláštnu pozornosť si zaslúži rád "B"nai B"rith"(Synovia zmluvy spoločenstva!), ktorý bol založený v roku "1843"v NEW YORKU. Rabín Meir Kahane tvrdí, že za ním stoja Warburgovia a Schiffia.(spoločníci Rothschildovcov)
Podľa troch židovských autorov knihy "Drogy a.s."bol B"nai B"rith založený ako súkromná tajná organizácia domu Rothschildovcov.Obidve informácie si v podstate neprotirečia.

V dôsledku až zarážajúcej podobnosti rituálov, symbolov, vysokých stupňov, ideológie a štruktúry je veľmi obťažne odlišovať B"nai B"rith od slobodomurárstva,rovnako ako miestnosti na schádzanie sa nazývajú lóžami.
Podľa Joaquina Bochaca v knihe "Protokoly Sionských Mudrcov"(1898-1990)podvrh alebo autentické alebo prorocké?! "sú všetky slobodomurárske lóže "Orientov" podriadené tajnému vedeniu B"nai B"rith"!- rád všade otvorene zasahuje do politiky a zvlášť v Spojených štátoch! V súčasnej dobe má B"nai B"rith viac ako dva milióny členov, z nich možno však len niekoľko stoviek počítať k vlastným vnútorným kruhom, ktoré si rozdelili svet na desať disktriktov!
(toto je veľmi dôležitá informácia, pretože jedným z hlavných krokov ktoré smerujú k "svetovej vláde "je rozdelenie sveta na desať kontinentálnych blokov!)

A tu sa dostávame k ďalšej založenej iluminátskej dynastie, založenej oficiálne vplyvným holandským princom Bernarda z Lippe ako aj známemu slobodomurárovi Josephu Retingerovi (Joseph Retinger bol synom bohatej rodiny z Krakowa, po Parížskych štúdiách sa presídlil do Londýna, kde sa neskôr spriatelil s Rothschildovcami,a Mandellem Housem. Pokiaľ ide o princa Bernarda z Lippe, bol nedávno obetovaný z dôvodu, ktoré poznajú len skutoční držitelia moci v masmédiách bol daný do súvislosti s korupčnou aférou nadnárodných spoločností Lockheed. O vysokostupňovom bratovi švédskeho slobodomurárstva židovsko-poľského pôvodu Josephu Retingerovi píše podrobnejšie Johannes Rothkranz v I. diely trilógie Die kommende"Diktatur der Humanität"-Nadchadzajúca diktatúra humanity.
Aj napriek tomu nie je tajomstvom, že skutočnými pánmi tohto exkluzívneho krúžku" sú Rothschildovci a Rockefellerovci.
Existuje vnútorný kruh prípadne Round Table(okrúhly stôl) s deviatimi členmi bilderbergovcov. Po ňom nasleduje výkonne grémium trinástich členov, skladajúcich sa z príslušníkov "Prieuré de Sion "iluminátskych slobodomurárov, čiernej šlachty, satanistických vodcov a ďalších vplyvných mužov.

Navzdory prísnemu utajovaniu svojich stretnutí, vieme, aké ciele táto tajná skupina sleduje. Sú to medzinárodné hospodárske únie, zriadenie medzinárodného parlamentu, vytvorenie internacionálnej vojenskej sily (svetovej armády) súbežne so zrušením všetkých národných armád a ďalšie postupné obmedzovanie národných zvrchovaností v prospech jedinej svetovej vlády"!

Skupina sprisahancov sa schádza jedenkrát ročne za zatvorenými dverami. Tajuplných stretnutí sa viac menej sporadicky zúčastnia aj členovia panujúcich kráľovských domov ako je napríklad princ Claus z Holandska, princ Alex z Dánska, vojvoda z Edinburghu alebo aj holandská kráľovná Beatrix (myslím, že tieto veci sú už dokonca verejné, a nie sú tajomstvom pred bežnými ľuďmi)
Pozýva sa tuto výlučne také akože vznešené panstvo, ktoré už dávno ukázalo nezlomnú oddanosť intrigám Rothschildovcom a Rockefellerovcom! Samozrejme vieme a dá sa očakávať ako vždy, že medzinárodné médiá vôbec nepíšu o týchto stretnutiach bilderbergovcov ani slovko! Na stretnutí v Baden-Badenu v roku 1991 David Rockefeller povedal: "Listom Washington Post,New York Times, Time Magazine a ďalším, ich riaditelia navštevujú naše stretnutia a sme vdační za to, že vyhoveli naším prianiam po absolútnom utajení! Bolo by vážne nemožné vypracovať náš plán pre svet, keby sme boli celú dobu predmetom verejnej pozornosti!
A ideme ďalej vážení, kde nastáva ďalšie sprisahanie pod názvom: "Trilaterálna komisia":
Trilaterálnu komisiu založil v roku 1973 David Rockefeller spolu so Zbigniewem Brzezinskim, vtedajším bezpečnostným poradcom prezidenta Jimmy Cartera.
Komisia sleduje v zásade rovnaký cieľ ako ostatné skupiny a organizácie, patalogicky rozkladajúci systém národných štátov"! Rozdiel spočíva jedine v špeciálnom taktickom manipulatívnom akcente: snažia sa predovšetkým o hospodársko-politické zlúčenie troch svetových ekonomických obrov Europy, Severnej Ameriky a Japonska.
Ústredie tejto internacionálnej elitnej skupiny je v jednej z budov Carnegieho nadácie v New Yorku, vzdialenej doslova pár krokov od sídla Spojených Národov!
V Trilaterálnej komisii je zastúpených ešte viacej prominentných politických osobností než v Bilderberskéj skupine a k organizácií patria tiež najväčšie intelektuálne a finančné sily aké kedy svet spoznal!
Finančný obri Rothschildovci a Rockefellerovci sú vedľa Carnegieho nadácie viditeľnými práporníkmi Trilaterálnej komisie!
Ďalšou významnou manipuláciou iluminátskych dynastií je vážení "kontrola mysle obyvateľstva"! Iba v krátkosti môžem povedať, že je to jedna z najzákernejších a dobre sofistikovaných manipulácii na kontrolu ľudí! O tom chcem rozobrať až v ďalšom článku, ktorá je veľmi závažná pre národy na otvorenie mysle a očí! Toto čo som dnes rozobrala je jedna z dobre utajovaných informácií, ako s ľuďmi všemožne a sofistikovane narábajú s ich osobnosťou, svedomím, vedomím a hlavne s ich časom, aby ľudia boli fyzicky, psychicky zamestnaný bezvýznamnými a manipulatívnymi zábavkami, aby boli odpútaný od skutkovej podstaty vlastných životov a ich významu, čo je podstata života!

Títo gigantický kriminálni okrádači našich životov nás giganticky okrádajú o naše peniaze prostredníctvom daní, ktoré neustále zvyšujú cez prírodné produkty, ktoré si "neprávom" privlastnili bez opýtania nás ľudí a ktoré patrí pozemskému človeku zadarmo od Boha! Naháňajú nám vážení neustále strach ,aby sme sa báli o prežitie, že zem nás všetkých neuživí, že zem ma limit! Vážení, to nie je pravda, naša zem uživí omnoho viac ľudí, ako je teraz na zemi, to len táto hŕstka chamtivých skriminalizovaných a skorumpovaných satanistov, ktorí "neprávom" vlastnia našu pôdu, našu zem viac ako polovice našej zeme!! A títo kriminálnici, ktorí nám diktujú manipulatívnym spôsobom naše životy, ktorí nám kradnú produktivitu našej práce, chcú teraz naše životy!! Nedajme sa podmaniť týmito podvodníkmi, ktorí zneužívajú a zotročujú a ktorí nám kradnú a privlastňujú si naše životy"!! Sme predsa spoločenstvo národov spravodlivého srdca, ktoré momentálne stratili svoju hrdosť, ale všetko sa dá získať späť a to: "POVSTAŇ  NÁROD"!! PRE LEPŠIU BUDÚCNOSŤ  NÁS VŠETKÝCH  A NAŠICH DETÍ!!

SIMONA SCHUBERT-SEBOVA


   PRINT RSS

Hlavná stránka