"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

List ministrovi hospodárstva SR Pavlovi Ruskovi

            
              
Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica
Orlové27.01.2004
           

           
Vážený pán minister Pavol Rusko
Ministerstvo hospodárstva SR
Mierová 19
BRATISLAVA
82715


Vážený pán minister Rusko,
v teletexte STV1 z 18. 1. 2004, ako aj v denníku SME z 19. 1. 2004 som sa dočítal, že ANO kritizuje niektoré sociálne reformy, najmä nekoncepčné branie príspevkov telesne, či zdravotne ťažko postihnuteľným občanom.

Chcete vytvoriť priestor na ich opätovné zavedenie a od ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny budete žiadať urgentné riešenie súčasného stavu.
Vrátené by mali byť príspevky na barly, invalidné vozíky a podobné zdravotné pomôcky. Ako uviedol minister zdravotníctva R. Zajac, niektoré dávky boli odobraté úplne bezhlavo, kde napr. patrí aj zrušenie 300 - korunového príspevku na barly pohybovo postihnutým ľuďom.
Nebudem sa zaoberať tým, prečo ešte nedávno ministri a poslanci za ANO podporili tieto zločinecké, zlodejské, antisociálne a antihumánne zákony, kde ste si, mimochodom, tak dobre porozumeli s Antikristovou organizáciou KDH pri okrádaní a ožobračovaní aj tých najťažšie telesne postihnutých občanov, ktorí sú, obrazne povedané, bezbranní voči výčinom týchto ponovembrových politických zločincov a od októbra 1995 aj štátnych teroristov, ktorí riadili a riadia tento štát.

Mám suseda, ktorý sa volá František Balucha. Vekom sa blíži k sedemdesiatke a má tu smolu, že je ťažko telesne a zdravotne postihnutý. Už ako maloleté dieťa trpel silnými bolesťami ľadvín a močového mechúra, kde následky sú trvalé. Ako by toto všetko nestačilo. Neskôr mu amputovali pod kolenom jednu nohu a pred niekoľkými rokmi aj druhú nohu. A tomuto človeku zásluhou politicko-zločineckých a zlodejských gaunerov z vlády a parlamentu zobrali príspevok na barly. Ľudovo povedané, chrapúňsky a cynicky ho okradli. To, čo sa v mene týchto politických zločincov a zlodejov od novembra 1989 rozkradlo, vytunelovalo, či zdevastovalo, alebo sa na tomto priamo podieľali, tak vo svojom cynizme túto ťarchu dokázali preniesť aj na týchto trpiacich
ľudí.
Pred 60 - 65 rokmi fašistickí zločinci, obrazne povedané, deti a mladší súrodenci komunistických zločincov
tiež v koncentračných táboroch likvidovali starých, či telesne postihnutých ľudí. Ponovembroví politicko-zločineckí gauneri, či už mečiarovskí, alebo dzurindovskí názorne ukazujú, že ich cynizmus taktiež nepoznáhraníc. Smutné na tom je, že aj keď napríklad nominant ANO na funkcii ministra zdravotníctva Rudolf Zajac nemá v hlave piliny, ako väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov, predsa sa postavil na stranu týchto zločincov, čo je mimoriadne zavrhnutiahodné.
Vašimi obľúbenými frázami, pán minister Rusko, sú rôzne bláboly - typu, že prerozdeliť možno len toľko, na koľko máme. Zabúdate ale hovoriť, že za posledných 13 rokov minimálne o 900 miliárd korún bol tento štát a
väčšina jeho občanov okradnutí v mene zločincov a od októbra 1995 aj štátnych teroristov z ponovembrových vlád a parlamentov. A politický subjekt ANO sa v súčasnosti stal ich spolupáchateľom.


Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka