"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Dostane Marián Kočner od prezidentky Zuzany Čaputovej „Čestný rád Novembra 1989? “

        

To čo sa za 30 rokov od prevratu v novembri 1989 nepodarilo polícii a prokuratúre paradoxne dokázal ponovembrový mafián Marián Kočner. Vďaka jeho zbierke nahrávok a komunikácii bola v plnej nahote  odhalená skutočná a pravá tvár systému, ktorý vznikol v bývalom Československu  transformáciou tzv. reálneho socializmu  na kapitalizmus s komunisticko-eštébackou tvárou zamaskovanou sloganom „Pravda a láska musí zvíťaziť nad lžou a nenávisťou!“  Kočner by mal byť za to byť navrhnutý  na udelenie najvyššieho štátneho vyznamenania za prínos demokracie a boj proti korupcii. Najvhodnejšie, „Čestného rádu Novembra 1989.“ Bez jeho zbierky by totiž zapadla do prachu korupčná kauza Gorila a „ctihodnosti“ z justície a prokuratúry ako Jankovská, Trnka a mnohí ďalší, ktorí sú len špičkou ľadovca by si počestne a v súlade so zákonom budovali svoj osobný blahobyt na úkor chudoby.

Všetky tie drísty o demokracii, slušnosti, službe občanom, či národu, boli, sú a naďalej budú len falošnou hrou  na obohacovanie sa jednej a tej istej skupiny, ktorá parazitovala na každom režime. Menil sa len názov spôsobov okrádania. Synovia arizátorov po februári 1948 znárodňovali a ich vnukovia po roku 1989 privatizovali a úspešne bohatli.  Snom statočného Slováka bola v minulosti arizácia, o čom by vedel aj ľudák  nebohý Ján  Glváč, - starý otec štátneho tajomníka ministerstva výstavby a bratislavského šéfa Smeru Martina Glváča, neskôr ministra obrany a súčasného podpredsedu NR SR.  https://domov.sme.sk/c/4347035/arizacia-sen-statocneho-slovaka.html Po novembri 1989 sa snom  statočného Slováka stala  privatizácia, ktorej nerozlučnou družkou bola vždy  korupcia - súčasť pseudodemokracie na Slovensku.

Ti, ktorí boli nepriateľmi socializmu pred rokom 1989 sa stali opäť nepriateľmi statočných Slovákov za to, že nemlčali ako zbabelá väčšina a upozorňovali na rabovanie štátneho majetku politickými zločincami prepojenými s privatizačnou a konkurznou mafiou. Medzi tých pár statočných patril aj občiansky aktivista z Považskej Bystrice Vladimír Pavlík, ktorý predtým ako redaktor v Necenzurovaných novinách a neskôr na internetových Necenzurovaných stránkach píše už roky o ekonomických zločinoch a okrádaní občanov Slovenska.

Pýtam sa kde bol Igor Matovič a Richard Sulík keď Vladimír Pavlík už dávno písal o prepojení JUDr. Martina Glváča s konkurznou mafiou a vraždou jedného z bielych koní tejto mafie?
Tu sú o tom nespochybniteľné dôkazy. Rovnako sa dá dokázať, že Igor Matovič o o tom vedel.

 Citujem z článkov Vladimíra Pavlíka s pôvodným názvom–Svedectvo bývalej mafiánovej svokry:

 http://necenzurovane.net/kmafia/03.html

BIELE KONE POLITIKOV
Konkurzná mafia -neoddeliteľná súčasť politickej mafie 3. časť

Biele kone politikov

        Keby sme mali slušných politikov, mafián Peter Sýkora, by tiež slušne pracoval. Ale my slušných politikov nemáme, a ich biele kone rovnako nie sú slušné.
Tak ako mal biele kone Petra Sýkoru., rovnako vykonával túto funkciu pre najvyšších.  Nikto zadarmo nepohol prstom, a s jedlom rástla chuť. A zohnať pre všetkých nebolo ľahké. Preto sa mal čo obracať.     
 Spoločníčkou v spoločnosti Malex spol. s.r.o. je aj RNDr. Adriana Áčová, ktorá je zároveň spoločníčkou spoločnosti OSAN Bratislava a.s. – spoločníci JUDr. Martin Glvač, Ján Glvač, JUDr. Milan Valašík, Ľubomír Múčka a Tibor Mihálik.
Tibor Mihálik a Ľubomír Múčka sú zároveň spoločníkmi v 
 Donar Slovakia a.s.
JUDr. Milan Valašík, 
JUDr. Martin Glvač, Lívia Krnčoková, Fedor FlašíkPeter Bubeník, boli zároveň spoločníkmi Basketbalovom klube Pezinok, neskôr Bekape a.s.

http://necenzurovane.net/kmafia/04.html

BIELE KONE ZOMIERAJÚ PREDČASNE

Predčasne zomrel aj Jaromír Kopera Konkurzná mafia - neoddeliteľná súčasť politickej mafie 4. časť

Čo spája spoločnosť Malex spol. s.r.o. kde je aj RNDr. Adriana Áčová, ktorá je zároveň spoločníčkou spoločnosti OSAN Bratislava a.s. – kde boli spoločníci JUDr. Martin Glvač, Ján Glvač, JUDr. Milan Valašík, Ľubomír Múčka a Tibor Mihálik, ak JUDr. Tibor Mihálik a Ľubomír Múčka sú zároveň spoločníkmi v Donar Slovakia a.s. kde sa nachádzajú mená JUDr. Milan Valašík, JUDr. Martin Glvač, Lívia Krnčoková, Fedor Flašík, Peter Bubeník, tí boli zároveň spoločníkmi v Basketbalovom klube Pezinok, neskôr Bekape a.s. sponzorovaným Monikou Beňovou a neskôr mafiánom Petrom Sýkorom? Žeby bolo toto reťazenie a výskyt mien len náhodou?

Odpoveď na túto otázku by prinieslo vyšetrovanie políciou, ak by však konkurzná mafia prepojená s politikmi nemala dlhé prsty. V svedectve sa nachádzajú úradné dokumenty, ktoré vyvolávajú pochybnosti o postupe polície a prokuratúry vo veci oznámenia o podozrení z úmyselného usmrtenia partnera mafiána Sýkoru. v postavení   bieleho koňa Jaromíra Koperu, pretože jeho rodina je presvedčená, že bol otrávený a prsty v tom má práve mafián Sýkora. Vyšetrovanie bolo zámerne marené, aby sa nezistilo kam všade a ako vysoko siahajú prepojenia konkurznej mafie.

Argumenty Vladimíra Pavlíka sa však nikdy nestali podkladom pre  politikov, presstitútov a orgány činné v trestnom konaní na boj proti zločinom a nezákonnosti ale naopak,  tí sa snažili  a snažia ho ekonomicky zlikvidovať žalobami na súde s návrhom na exekúciu jeho domu. Tí, ktorých vždy obhajoval a za ktorých bojoval, ho nikdy nepodporili a mlčali keď bol indivíduami  z okruhu  Martina  Daňa a Mariána Kotlebu  urážaný a označovaný  za pedofila. (Rovnako  to robili udavači a prisluhovači v čase nacizmu a komunizmu). Nezastavili sa ani pred urážaním jeho rodičov, ktorých označili za bláznov liečených na psychiatrii.

Takže na záver ostáva otázka, vadil by slovenským politikom Martin Glváč, keby neboli o štyri mesiace voľby a keby Kočner nebol  hlupákom, ktorý stratil súdnosť a žil v ilúzii, že je nedotknuteľný? V porovnaní s komunikáciou s Kočnerom a podozreniami na prepojenie Glváča s konkurznou mafiou sudcu Zoroslava Kollára a smrťou bieleho koňa Koperu  ide totiž o oveľa závažnejšie skutočnosti.

Uvedomí si tento národ, že tu ide len o boj dvoch skupín, ktoré sa chcú dostať k moci a peniazom?  Tak ako je podvodom hra na „sociálnu demokraciu“ rovnakým podvodom je hra na „slušné Slovensko“, pretože za nimi stoja vždy len peniaze oligarchov. Rovnako falošnou ilúziou je namýšľať si, že to zmenia falošní spasitelia typu Kotlebu, ktorý zbabelo ako župan mlčal  o protiústavnej privatizácii vody v Banskobystrickom kraji jedným z aktérov Gorily Jánom Kováčikom a stal sa len ďalším parazitom systému, ktorému pomáha v tzv. boji proti extrémizmu okolo ktorého sa točia milióny EUR. Rovnako mlčí o vykrádaní zdravotníctva, pretože mu ako agenda stačia, podľa neho,  „asociálni cigánski paraziti“  a reči o vystúpení z NATO, keďže vystúpenie z EÚ už po vstupe poslancov ĽS NS do euro parlamentu prehodnotil. Ani Kotleba ani Harabín totiž Pente  a  absolventom moskovskej školy pre prominentné komunistické deti neublížia.

Alex Bondarčuk


   PRINT RSS
Hlavná stránka