"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

AJ MAFIÁNI MAJÚ OBČAS SVEDOMIE
O návod komu zobrať, zadlžený štát a ľahostajní občania nemajú záujem!
Konkurzná mafia - neoddeliteľná súčasť politickej mafie 5. časť

Miesto úvodu: od organizovaných zločincov a zlodejov z vysokej politiky, bez rozdielu na politickú príslušnosť, po každých voľbách počúvame, že vraj chýbajú peniaze v štátnom rozpočte. Tu sú ale  ďalšie dôkazy, ako miznú milióny, miliardy cez zločinecko-zlodejské vlády, zločinecko-zlodejské parlamenty, zločinecko-zlodejské štátne orgány. Tieto protislovenské a parazitno-darmožráčske zberby zákonite potrebujú organizovaný zločin a ekonomické mafie na vyššej úrovni.   Prečo asi zločincovi, zlodejovi a zakladateľovi ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku Vladimírovi Mečiarovi tak prekážal Alexander Dubček a prečo práve on na jeho smrti najviac zarobil?  Lebo KGB Dubček nevyhovoval, vyhovoval im Mečiar, lebo len cez neho sa tu mohol zaviesť ruský a balkánsky systém ekonomických zločinov, prienik mafií do vysokej a regionálnej politiky, systém bielych koní. Dnes úlohu zločineckej a štátno-teroristickej organizácie HZDS prebral Smer–tzv. sociálna demokracia. 


Aké boli mesačné náklady konkurzného mafiána Petra Sýkoru?

Namiesto domu rovno dvojdom. Prvá časť na bývanie, mnohoizbová s  mnohými zbytočnosťami. Prepojená s druhou časťou, v ktorej bol  bazén, fitko a všetko, čo patrí k elite. Pretože treba  dať najavo, že  sú plebs. Veľa drevín, tují, okrasných stromov, rozľahlý trávnik, búda pre psa, pes, prístrešok, pergola a tenisový kurt. Pred domom nič honosné, všetko malo vyzerať skromne. Logika mafiánov nepustí. Tri kúpeľne, práčovňa, garáže, a vlastne všetko, čo elita potrebuje na prežitie.

Mesačné náklady na údržbu domu, chodu domácnosti boli cca 3 000 €
  
Mesačné náklady na školu – 1 600 € školné, 700 € PHM a 300 až 400 € športové aktivity. Teda spolu najnutnejšie mesačné náklady na život podľa výberu Petra Sýkoru 6 000 €.
         Aj slušní muži sa rozvádzajú, ale slušne. Alebo neslušne. Ale zákonne. Keďže Peter Sýkora  zákonne nerobil takmer nič, alebo veľmi málo, rozviedol sa nezákonne. Cielene, prešpekulovane. Kto by neuveril, že ho prenasleduje ruská mafia, ak to potvrdí jeho právny zástupca? Kto by neuveril, že dom prídu opásať exekučnou páskou exekútori? Veď presne vedel, koho si má vybrať za sprostredkovateľa. Výživné vydržal platiť dva mesiace potom odstrihol telefón, všetky kontakty, prestal platiť a nasledovala exekúcia domu.

Čo zanechal rodine Peter Sýkora?

          Na rodinný dom zobral americkú hypotéku vo výške 280 000 €. Podľa Dohody o BSM mal platiť len hypotéku. Neskôr sa  podľa zmluvy zistilo, že celá suma prišla na JEHO účet. A z nájdených dokumentov o hypotéke, vyšlo na povrch, že splátky  nebude splácať on,   keďže žiadnu poštu nepreberá, ale jeho bývalá manželka, ktorá dôverčivo v dobrej viere podpísala zmluvu o hypotéke.  Pri hľadaní dokumentov  bývalá rodina zistila, že Sýkora si z urobil bieleho koňa z vlastnej manželky.  Prvý list, ktorý sa našiel  v kope dokumentov, ktoré  prechovával v dome, bol bankový výpis. Prevod peňazí z Cypru na osobný účet Petra Sýkoru v zahraničí. Druhým listom bola fiktívna zmluva o pôžičke finančných prostriedkov medzi bývalou manželkou Petra Sýkoru  a spoločnosťou Igora Grošafta vo výške 400 000 rakúskych šilingov, Igorom Grošaftom už podpísaná a opečiatkovaná. Túto zmluvu však jeho manželka nikdy nevidela. Jej kópia nebola nepodpísaná, a je na Policajnom prezídiu.  Z ďalšieho dokladu zistili, že z manželky urobil bez jej vedomia zástupkyňu v jednej firme, čím  si z nej urobil bieleho koňa. 

Aj mafiáni majú občas svedomie

Často rodinu  kontaktovali im  podobní, ktorých tu zanechal Sýkora  Keď po nájdení dokladov – dôkazov o špinavých skutkoch bielych golierov išlo rodine o krk, jeden z mafiánov, voľakedy  spolupracovník Sýkoru,  rodine zavolal a odporučil, aby nečakali a všetko zverejnili. Že len tak si zachránia svoju kožu, lebo oni svoje hrozby myslia vždy vážne a polície, prokuratúry ani súdov sa neboja, lebo tam majú svojich skalných. Vraj sa boja medializácie a ak by sa im  niečo stalo, boli by prvými podozrivými. Priznal sa, že si uvedomuje aj to, koľko majú  dôkazov na to, aby sa všetci dostali do basy. Toto priznanie rodinu zaskočilo,  lebo dlho nevedela čo s tým. Veď im možno zachránil život a oni teraz chcú písať o všetkých gauneroch. 
          Keď prešli všetky sms v telefóne, ktorý zanechal synovi , vyskúšali či sú ešte telefónne čísla aktívne.     Vytočili číslo bieleho koňa T.F, ktorý bol pre rodinu známy tým, že sa Sýkora  o neho v podstate staral.  Rozprávali sa  spolu asi pätnásť minút. Požiadali ho, aby im povedal, kto je biely kôň, na ktorého prešla obchodná spoločnosť manželkyPetra Sýkoru na adresu do Galanty. Ochotne odpovedal, že jeho družka. Požiadal, aby s ňou nikdy o tom nehovorili, že je z toho dosť nešťastná a žiadne peniaze za služby nedostala. On sa vraj tri roky nemôže dovolať Sýkorovi  a navrhol sa stretnúť pri káve, keďže vždy mali všetci podozrenie, že sú odpočúvaní. Po skúsenostiach však vedeli, že na druhý deň bude všetko inak. Každý, kto s nimi prehovoril sa alebo „zahojil“, alebo vyletel z práce. A tak aj bolo. Na druhý deň vytočili číslo T.F., z ktorého volal. Jeho reakcia nezaskočila. Vraj, prečo ho obťažujú, keď on je chorý, dolámaný. Vedeli, že niekoho má pri sebe, alebo nahráva hovor. Bolo zrejme, že konečne sa po troch rokoch dovolal Sýkorovi a je za vodou. Šéfovia sa odvďačia za každú informáciu.  Chápali T.F. Veď podpísať sa pod firmu IN-FLUVAL s.r.o., dnes v likvidácii, na ktorej sú daňové nedoplatky za rok 2008 v sume € 2 695 454 x 30,126= 81 203 247.- Sk bez príslušnej odmeny by bolo pre normálneho smrteľníka  na mašľu. A prečo sa všetci boja? A hrozia? PRETO!

          Obchodná spoločnosť Fluval s.r.o. zapísaná do OR v roku 1999 prešla do likvidácie ako obchodná spoločnosť IN-FLUVAL s.r.o. v roku 2008. V OR ako spoločníci sú zaznamenaní: Róbert Janáček, Ing. Sergej Salmanov, Pavel Miko, Slávka Ignácová, Nina Salmanová, Žovik Asatrian, Ing. Jarmila Mosná. Spoločníkom od 28.8.2008 je Slávka Ignácová, ktorá je zároveň od 3.6.2009 LIKVIDÁTOROM obchodnej spoločnosti, keď vo funkcii likvidátora vystriedala Ing. Martina Neštráka! Slávka Ignácová nielenže nevie, čo je obsah slova likvidátor, ale s najväčšou pravdepodobnosťou ani nemá čo likvidovať, nakoľko sa ku nej žiadne účtovníctvo nikdy nedostalo. Spoločnosť by mala byť v pozornosti Daňového úradu! Sídlo spoločnosti prechádzalo z Piešťan Teplická 2220, cez Veľký Meder, Poltár, Bratislavu a skončila na adrese Štvrť SNP 955/45 v Galante.  A tu skončila rovnako aj obchodná spoločnosť manželky Petra Sýkoru Spoločnosť Fluval s.r.o. bola spoločníkom v obchodnej spoločnosti Stone comp.s.r.o. zapísanej do OR v roku 1996, od roku 2002 a prešla trasou vykázala celkom € 38 805. Spoločníkov Salmanových z týchto obchodných spoločností možno nájsť   v  s.r.o. Stome comp. International, založenú v roku 2001 v Piešťanoch, ktorá je už od roku 2005 v konkurze. V roku 2001 vo Veľkom Mederi založili NASK s.r.o., ktorá voči štátu vykazuje k 31.12.2007 daňové nedoplatky vo výške € 1 369 951 x 30,126=41 271 144.- Sk . Od roku 2007 spoločníkom SBS Capital LTD Britské Panenské Ostrovy !!! A záver spoločníci sa našli až na Islande!  Takže aj  na Panenských ostrovoch sú biele kone! Koľko že to je spolu? Nerátajúc tie drobné len v desiatkach tisícoch Eur?
Spolu je to € 4 104 210 x 30,126 = 123 643 430,46 Sk. No a čo? Veď z cudzieho krv netečie. Podnikáme ďalej, niečo pošleme do konkurzu, niečo do likvidácie, niečo vymažeme z OR. O reťazení obchodných spoločností na ďalšie, oveľa zvučnejšie mená sa už písať ani nežiada. Oni sú prepletení tak, že ani sami nevedia ako. Lebo ich prepletajú, zriaďujú a likvidujú prepletači vo firmách zvaných Bankrot s.r.o. B.  A kto bude platiť dlhy? To je zbytočná otázka, pokiaľ to je ľahostajné vrchnosti. Fiktívne firmy, fiktívne fakturácie a reálne vratky DPH je tá hospodárska kríza, ktorú nám tak často trepú o uši naši predstavitelia. Ale im to môže byť ukradnuté. Aj s nami. Oni sú za vodou na niekoľko generácií. A po nich potopa!

          SLOV-CZECH Real s.r.o. v OR zapísaná v roku 2004. Najoddanejší spoločníci. Až na to, že ich spoločnosť financoval  Sýkora Jeden z nich ho prevážal do zahraničia, keď mu odobrali pas orgány činné v trestnom konaní! Ten, ktorý vozil syna Petra Sýkoru do školy. Ktorý na príkaz Sýkoru  zdvíhal, alebo nezdvíhal telefóny bývalej manželky, keď bol  pre rodinu nezvestný. Bonzovali všetci rovnako, a všetci rovnako boli riťolezmi Sýkoru. Za viac zmienky o nich mi nestoja. Spoločnosť skončila 15.10.2009 na adrese v Galante, Štvrť SNP 955/45 a spoločníčkou sa stala Slávka Ignácová! Každý súdny občan, ktorého dnes bežne nazývajú ovcou, iste tuší, že podnikateľská činnosť v zmysle zákona je o niečom celkom inom.

          Marseillei soap Slovaquie – s.r.o., obchodná spoločnosť bývalej manželkyPetra Sýkoru., 22. 4.2010 prevzalSýkora , aby sa vraj manželka  mohla venovať domácnosti 
 
Tibor Fuzek :
Veľa o ňom písať netreba. Nech napíše Tom Nicholson, má o tom všetko. A veľa sa na tom narobil. Je to náročné a rozumie tomu lepšie. Investigár sa nezaprie! Biely kôň, ktorý dodnes figuruje v mnohých obchodných spoločnostiach, vzájomne prepojených
          HORDEN a.s. Trnava zápis do O.R. 1996 – štatutárny orgán T.F. predseda od 1997!
Daňové nedoplatky k 31.12.2003  € 829 848 x 30,126= 25 000 001.- Sk
  
T.F.spol. s.r.o., FTMB s.r.o. v likvidácii, kde je T.F. od roku 2007 likvidátor!!! SP Leasing a.s., POMA brokers. O.c.p a.s., DONAR a.s. Mileniumstav s.r.o., S.K.A., a.s. K.F. Oil s.r.o. ARCADIA s.r.o. YUKOZ s.r.o. S.K.C.Diessel s.r.o. ARONIX TRADE s.r.o. Mozitex and CO s.r.o. SYDA, spol. s.r.o. Contrax s.r.o.
          Nič zvláštne by na tom nebolo, pokiaľ by T.F. nebol dlhodobo chorý. Kto to všetko podpisoval za neho? Stačí pozrieť, kto je v tých obchodných spoločnostiach. A stačí pozrieť, ako sa v nich „ upratuje „!
  
Viac ako Tibor Fuzek, lebo ten bol chránený, je zaujímavý ďalší biely kôň, s ktorým to „podnikanie „ spoločne občas zdieľali je Robert Križo. Od roku 2005 do roku 2010 pôsobil v obchodných spoločnostiach, v ktorých dlh voči štátu na daňových nedoplatkoch a odvodoch do SP predstavuje  € 7 978 101x30,126=240 348 271,- Sk

          S Robertom Križom spolu, čo samostatne prevzal na svoje plecia ťarchu dlhov aj jeho spolupodnikateľ Ján Kriška. Len za dva roky  2007 a 2008 na daňových nedoplatkoch v dvoch spoločnostiach presiahol dlh voči štátu € 8 680 320 x 30,126=261 503 320.- Sk

           V tomto reťazení je ďalším, kto nesie bremeno mocných Milan Šlosár na konte firiem, v ktorých figuruje jeho meno boli voči štátu od roku2006 až 2008 v piatich obchodných spoločnostiach daňové nedoplatky vo výške €19 435 407 x 30,126 =585 511 071.- Sk

          Keď sa klikne  na Jána Klimeka, ďalšieho v poradí reťazenia, prestáva to človeka baviť, aby sa mu nezvýšil  krvný tlak, keďže za dve hodiny zaoberaním sa jedným bielym koňom Tiborom sa narátalo toľko, koľko by dnes stačilo na lieky pre pacientov v nemocniciach, pretože si ich musia nosiť z domu, lebo v nemocniciach majú pre nich najradšej písanie prepúšťacích správ.
Takže Ján Klimek pôsobiaci v štyroch obchodných spoločnostiach za rok 2005 až 2008  €13 464380  x 30,126 = 405 627 912.- Sk

          Šesť bielych koní a za nimi spúšť, akoby sa Slovenskom prehnal hurikán Katrina. Ale nebol to hurikán, len biele goliere chránené svojim etablishmentom plnili svoje kešene. Sebe a svojim lokajom. Denne čítame, ako je štát viac a viac zadlžený. O návod komu zobrať však nemá záujem ani  štát, ani ľahostajní a politikmi zblbnutí občania!

Stálo by za to napísať o jednom konkurznom konaní. Ľudia vo fabrike, ktorí v nej zostali, keď sa snažili oživiť výrobu a získať pre nich mzdy, aby naplnili prázdne chladničky, si zaslúžia úctu a obdiv. Pracovití robotníci, technici, odborári na správnom mieste, najlepšia vedúca účtovníčka,  najlepšia pokladníčka aj mzdárka, slovom tím, na ktorý sa nezabúda. A potom niečo zaškrípalo v rozbiehajúcom sa vlaku k lepšiemu cieľu. Škoda. Vtedy sa nedalo inak. Lebo...

(Spracované na podklade na internete uverejnených informácii).
Keďže niekoľko rokov na internete uverejnené svedectvo vykazovalo znaky závažnej ekonomickej trestnej činnosti, zatajovanie týchto skutočností by mohlo byť v budúcnosti kvalifikované ako neoznámenie trestného čínu. Za súčasnej situácie, kvôli bezpečnosti dotknutých osôb, nemohli byť zverejnené niektoré údaje z tohto svedectva, tieto aj s originálom svedectva budú odovzdané orgánom činným v trestnom konaní až po zmene politickej situácie na Slovensku, resp. budú odovzdané príslušným inštitúciám EÚ.

Pokračovanie v ďalšej časti.


   PRINT RSS
Hlavná stránka