"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Únos slovenského občana a komunikácia talianskeho mafiána Antonina Vadalu NAKU nezaujíma zato však poslala do vyšetrovacej väzby Rudolfa Vaského za zverejňovanie videokomentárov, ktoré by sa v právnom štáte riešili v priestupkovom konaní 


Slovenská republika začína čoraz viac pripomínať Husákov normalizačný režim po Brežnevovej „bratskej“ pomoci v auguste 1968, kedy v súťaži o „zlatú mrežu“ koloval vtip, že namiesto leva bude v štátnom znaku kurča, pretože pípneš a sedíš!

Nie som priaznivcom roxorového zúfalstva Rudolfa Vaského a jeho aktivít na Youtube, ale vraví sa, že malé deti a blázni majú pravdu. Vaský, ktorý označil  slovenské ponovembrové vlády za zločinecké, pretože  praktizujú genocídu vlastného národa v čase mieru formou ekonomického fašizmu, čoho dôsledkom sú sociálne samovraždy a roztrhané mŕtvoly samovrahov vrhajúcich sa zo zúfalstva a biedy pod vlaky sa za to dostal do nemilosti slovenských demokratov, ktorým prisluhuje slovenská polícia, prokuratúra a justícia.

           Uväznenie Rudolfa Vaského potvrdilo skutočnú podstatu a nelegitimitu zločineckých režimov nástupníckych štátov po rozpade ČSFR a strach zástupcov týchto režimov z uplatnenia článku 32 Ústavy SR.

Problémom  politickej mafie je, že ak by sa začali dodržiavať zákony a všeobecná deklarácia ľudských práv OSN, či základná listina ľudských práv a slobôd,  mnohí premiéri či ministri, súčasní alebo bývalí, dnes by určite skončili v base.
Tento systém si veľmi dobre  uvedomuje aj to, že Rudolf Vaský  konal plne v súlade s Ústavou Slovenskej republiky 
Ústava SR, Čl.32
"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené." 

            Na Slovensku  je totiž uplatňovanie zákonných prostriedkov na ochranu základných ľudských práv a slobôd už dávno znemožňované a Rudolf Vasky sa mýli len v tom, že roxorovými tyčami sa to dosiahnuť nedá, pretože oligarchia a politická mafia je chránená  justíciou, prokuratúrou a políciou, teda ozbrojenými zložkami.

Neviem si predstaviť, žeby vo Veľkej Británii špeciálne zložky polície a tajná služba riešili výtržnosti a niekoľko rokov staré videa na Internete a žeby za to držali niekoho vo vyšetrovacej väzbe už vyše pol roka.

Paradoxne  zatiaľ čo sa  NAKA nadštandardne venovala videám a sledovaniu  Internetu  nemala dva roky  čas na sledovanie komunikácie talianskej mafie na Slovensku ako potvrdzuje článok z denníka SME s názvom  Napätie v polícii sa stupňuje, minister Mikulec si pozval šéfa NAKA https://domov.sme.sk/c/22407362/mikulace-naka-zurian-juhas.html v ktorom sa uvádza, že  Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) si predvolal na stretnutie riaditeľa NAKA Branislava Zuriana potom, ako Zurian v rozhovore pre SME kritizoval prácu šéfa vyšetrovacieho tímu Kuciak Petra Juhása.

Riaditeľ NAKA Zurian aj policajný riaditeľ Milan Lučanský museli vysvetľovať, prečo za dva roky nikto nečítal komunikáciu v zadržaných mobiloch talianskeho mafiána Antonina Vadalu a jeho svokra Diega Rodu.
Obaja sa pritom sťažovali na Juhása, pretože popri vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej mal podľa nich analyzovať aj komunikáciu v mobiloch Talianov.

Zurian v rozhovore pre SME dodal, že našiel prieťahy aj v prípade vyšetrovania SBS firmy Bonul, ktorá má blízko k Smeru, a zároveň nevie, čo sa deje s vyšetrovaním komunikácie v Threeme Mariana Kočnera. V oboch prípadoch Zurian spomína aj prácu Juhása.
Do tohto kontextu zapadá aj telefonát väzneného Rudolfa Vaského uverejnený na Youtube  s názvom  „Rudolf Vaský sa pýta: Je Branislav Zurian len  idiot alebo bezcharakterný idiot?“ o stave polície a elitných vyšetrovateľoch NAKA, ktorí namiesto vyšetrovania závažnej trestnej činnosti museli v minulosti venovať svoj pracovný čas sledovaniu jeho videí a hľadaniu dôkazov proti nemu.
https://www.youtube.com/watch?v=H_FMoEJ7-Uw&fbclid=IwAR3Fu0xzvrAKf3c6rzAfPwdSOyc5H2pN4PBD1zd_9Ts07dSDFUuOM00cwwQ

Keby som neemigroval  skončil by som ako Rudolf Vaský. Kvôli angažovania sa vo veci dedičstva o ktoré pripravil moju rodinu exprezident Michal Kováč som bol  unesený maskovanými príslušníkmi SIS a neskôr obvinený za to, že som mal oblečenú mikinu s nápisom britkej skupiny, som musel  emigrovať do zahraničia. Keď som o tom hovoril vo Veľkej Británii, všetci neveriacky krútili hlavami nad tým, či je niečo podobné vôbec možné. Podrobnosti o mojom únose, ktorý nebol dodnes riadne vyšetrený sú uverejnené na internete v článku s názvom „Únos Lukáša Gemzu v pozadí popravy novinára Kuciaka a jeho priateľky“
http://necenzurovane.net/kovac/kovac26.html

Rovnako ako média mlčia o účasti M. Kováča ml. na podvode na Taiwane, tak isto je pre nich nežiaduci prípad tohto únosu z roku 2010. Z viacerých vyhrážok ľudí na moju adresu   bolo zrejme, že  niekomu prekáža moja  snaha domôcť sa spravodlivosti v kauze ukradnutého dedičstva po grófovi Zamoyskom o ktoré moju rodinu  pripravil bývalý komunista a bankový podvodník, dnes už nebohý exprezident Michal Kováč. Napriek tomu, že som  prípad  ukradnutého dedičstva podrobne spracoval, nikto z novinárov nemal odvahu spochybniť falošný mýtus   o  únose  prezidentovho syna, taktiež v réžií SIS. Vyhrážanie a môj únos priamo súviseli aj s aktivitami podvodníka Michala Kováča ml. amnestovaného spolu s jeho kumpánom Kočnerom priamo jeho otcom.

Ak by som  neemigroval  do zahraničia,  s najväčšou pravdepodobnosťou  by ma politická mafia prepojená so SIS zlikvidovala alebo v lepšom prípade  dostala do väzenia.  Pokúsili sa o to súbežne v čase únosu vykonštruovaným obvinením za účasť na mítingu ĽS NS v Šaci pod zámienkou, že som mal oblečenú mikinu  s nápisom britskej hudobnej skupiny Skrewdriver, ktorú som  kúpil na trhu v Prahe.  Pochybným znalcom- ad-hok v tomto prípade bol  SIS objednaný Mgr. Vojtech Karpaty.  Je poľutovaniahodné, že Kotleba a ĽS NS, ktorej poslanci dnes sami čelia obdobným obvineniam  sa na mňa vykašľali a nemali  mi záujem pomôcť. Pokus SIS však nevyšiel pretože som bol v plnom rozsahu oslobodený.
V roku 2016 som požiadal o obnovenie vyšetrovania únosu Úrad špeciálnej prokuratúry o čom informoval aj isté zahraničné inštitúcie.  Odmietol som  vypovedať na Slovensku a po začatí trestného stíhania vo veci som bol na dožiadanie vypočutý v Severnom  Írsku.   Na podnet prokuratúry bol však trestný čin únosu a vydierania prekvalifikovaný na obmedzovanie osobnej slobody.   Je evidentné, že pre Slovenskú republiku nie je žiaduce, aby sa vyšetroval únos  hoci je málo pravdepodobne, že pre časový odstup sa ešte niečo vyšetrí a ešte menej pravdepodobné je, že polícia vôbec požiada SIS o vyjadrenie a vôbec začne vyšetrovanie proti jej  príslušníkom pretože mafia stála pri samotnom zrode tohto štátu a je s nim pokrvne spojená.  Verejnosť je k tomu úplne ľahostajná a považuje to už za samozrejmosť.  

Po vražde novinára Kuciaka sa tu zrazu niekto zobúdza. Je smutné, že preto  museli zomrieť dvaja nevinní mladí ľudia. Pýtam sa preto, ak by som bol zavraždený ja  vedelo by sa o tom vôbec ? Taktiež sa pýtam, načo nám je prokuratúra a polícia, ktorá namiesto vyšetrovania zločinov, vyšetrovanie marí, znemožňuje a je v hlbokom predklone pred politickou mafiou. A ďalšia  otázka znie, existuje na Slovensku vôbec politická strana, ktorá nie je pod kontrolou mafie   a oligarchie?

Čo je to za spravodajská služba, ktorá namiesto toho, aby mala prehľad o hrozbách úkladne pripravovaných vrážd, zahraničnej mafii so stykmi  priamo na vládu  a ekonomickej kriminalite, organizuje únosy slovenských občanov. Takúto spravodajskú službu občania vôbec nepotrebujú pretože sa stáva hrozbou a nástrojom zneužívania politikmi   rovnako ako kedysi ŠtB.

Lukas Gemza

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka