"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Človek z Kriminálneho spravodajstva usvedčil Gašpara, že zobral 300 litrov za zápis nelegálnej exekúcie.
Smer vznikol pomocou 5 bankárov a smrti bielych koní. Smer-SD je popravčia čata.

V roku 2006-2007 sa do realitných podvodov zapojili všetky zločinecké skupiny - sýkorky, piťovcii, takáčovci. Vznikla rozšírená verzia bytovej a pozemkovej mafie. Všetko v Bratislave a okolí sa stavia na mafiánskych pozemkoch. Nie len Kiska.

A konečne niekto na súde  povedal, že existuje bytová a celkovo realitná mafia a má na to krabice dôkazov a presne pozná systém ako to funguje.

Podľa mojich súvislosti, Haharabin a FeKal máju dosť blízko ku sýkorkam. Aj Budar, keď zničili Papaya a Satorbandu. Stretnutie FeKala a Budara (howno s hownom) pri granáte 1995 je viac ako jasné. Žiadna náhodička...

2006 nastúpil Smer+SNS+HZDS. O vzniku Smeru odkaz úplne dole.

Vyšetrovateľ ignoroval odmietol riešiť (aj pôvod) falošne kolky, ktoré s kvalitou 97% používala mafia na prevody pozemkov, bytov, firiem, vozidiel v autoškolách....

Tieto kolky sa používali aj počas 2007, kedy došlo k falošným a násilným prevodom najmenej 1 000 000 m² pozemkov v trhovej hodnote 1 MILIARDY SKK !!!  (kto má na starosti Kataster? Vnútro...). Prepočet ceny - 33€/m². Je mimoriadne zaujímave, ž vyšetrovateľ odmietne riešiť kľúčový dôkaz získaný policajným agentom kriminálneho spravodajstva v utajení...

Tento človek bol agentom kriminálneho spravodajstva v utajení v rámci Odboru operatívnych a vlastníckych činnosti (OZOČ) Úradu boja proti organizovanej kriminalite (ÚBOK). Odhaľujú a spájajú trestne činy, ktoré patria po Špecializovaný tr. súd (ŠTS).

https://www.scribd.com/document/250173964/Vypoved-Drag

Prečítajte si celu výpoveď pred súdom, toto ani Gustáv Murin nespíše...Nakoniec tohto agenta, ktorý sa stal agentom vďaka tajnému uzneseniu vlády potopili jeho vlastni lúdia (!!!) - dokonca FeKal -feťak priamo po tom, ako mu platili celý život. V systéme nedopísali jeho ďalšiu tajnú identitu a prokurátorka Mišiková urobila kolosálnu chybu, že principiálne verila FeKalovi. Toto je spísané na konci tej dlhej výpovede na predposlednej a poslednej  strane.. Samozrejme, všetky policajne esá sa skrývali, nechali zhorieť už nepotrebného človeka.

A na základe takého prístupu k vlastnému agentovi, ktorý sa infiltroval do organizovaného zločinu a mal fantastické výsledky - bol to experiment ale veľmi úspešný - aké chceme aby bolo Slovensko?!  Keď dopicci si nevedia podržať vlastného človeka a chlapsky priznať chybu, lebo sa boja o svoje funkcie, fleky, príplatky a úplatky.... kokoti vyyebani !!

A Lučan tu kričí, že mu vadí názov policajná mafia?!  A toto je čo, ty plešatý donášač? Skús niekoho hodiť cez palubu a zajtra si tuhý...

https://dennikn.sk/blog/1437895/cernakovci-mieria-na-celo-policie/

Generálna prokuratúra počas Trnku zriaďovala špeciálny tím operatívy. Čo je zaujímave, OZOC nechcel, aby sa do toho rýpala GPSR, lebo by išli veci vonku na verejnosť. Je toto Trnkov trezor? Služby tohto agenta využil viac ako rok pred ministrovaním a podpredsedovaním vlády aj samotný FeKal. Trnka touto info by zničil kopec ludi.

Agent OZOC ma dôkazy, že Gašpar ako šéf Boja proti korupcii (kurwa paradox !!!) za 300 000 SKK v Nitre (aj ich prevzal) sa postará o zapísanie exekúcie na firmu, o ktorú mal objednávateľ-úplatkár záujem.

Gašpar je taký istý skurwysyn ako celý Smer.

Žiadna náhoda, overený a preverený káder. Síce vymenovaný za Lipšica, ale Lipšicovi sa nič nestalo ani za to zabitie chodca.

Lučanský pokračuje, policajná socka, čo nosila info mafii za kilo. Všimnite si, ze nikto nevie vysvetliť svoj majetok - ani Gašpar, ani Lučan ani Krajmer.

Na prvej schôdzi NRSR bolo do očí bijúce, že Fica ide poraziť. Že občania-kokoti ovce schujené rozhodli o odstávke Smeru. Hneď prvý deň dávali najavo, že "vy tu nemátečo robiť, my sme tu doma" v zmysle  "nám to tu patrí". Áno, bankári, sponzori, oligarchia, kúpené miesta pre poslancov sponzorov....postsovietsky model mafie. Úplne dokonalý.

Týmto dnešným dňom a správaním počas neho (ešte aj ten protivírusový materiál bol nakúpený cez nastrčenú firmu !! ) som pochopil, že justícia a bankový sektor s prisluhovaním NBS je povinnosť, pretože bankári postavili Smer. Zakladatelia Smeru museli ísť bokom, pretože notársky spísaná zmluva bola jasná - konkrétne prachy a konkrétne miesta v Parlamente. Obchodná dohoda Smer ->bankár bude asi presnejší vyraz.

https://www.aktuality.sk/clanok/505349/byvaly-smerak-fico-sa-mi-pochvalil-ako-zohnal-miliony-vlastnou-hlavou/

Pripomína vám to nacizmus? Jasne. Veď Prescot  Bush bol hlavná spojka medzi nacistami a americkými priemyselníkmi.

Picca Farská dnes sa zapojila do iniciatívy, aby fašisti neboli vo výboroch. Ty picca, tvoj kamarát Krpelan z aktuality.sk (bývalý kolega Vagoviča), ktorý bol poradcom Kisku kryl mafiu a nemal s tým problém.

Fasci po taliansky zviazanie - Mussolini povedal, ze fašizmus by sa mal volať korporativizmus, lebo ide o spojenie korporátnych záujmov (lobing) a štátnychzáujmov.

Toto prepojenie tu mame celý čas od príchodu Fizza - stačí si pozrieť kvantum úradov, štátnych úradníkov máme 40 na 1000 obyvateľov (!!!) a policajtov 250 na 1000 obyvateľov (!!!).

Príde jeden neagresívny vírus (oproti ebole napr.) a Krížová ochrana (kedysi CO) na Okresných úradoch ma prázdne sklady a nevedia čo robiť !!

Som názoru, že Matovič má dostať priestor. Ale zároveň vyslovujem s plnou vážnosťou, že Matovič dostane ultimátum - buď bude robiť tak, aby Systém fungoval ďalej (ten, ktorý stvoril Fizzo a jeho banda) s nulovými zmenami, t.j. kšefty, obstarávanie, nedotknuteľní úradníci, bankári, oligarchia, sponzori - všetko nechá „Fabia-vláda“ na pokoji,

alebo do roka budu predčasne voľby.


Fizzo vytiahne cez Erika Tomáša z výboru na kontrolu SIS všetko možné, aby zničil vládu. Neverím Fabiovičovi, ale absolútne totálne neverím Hranolke. Hlavne keď sa pozrieme na to brutálne zadlženie Slovenska za posledných 10 rokov, je to na skopnutie z mosta.

Presne ako povedala Saková ohľadom vírusu na vetu Pellegriniho, že to bude dráhe... - no a čo, oni na to budu hľadať peniaze.
Toto je vizitka „Smer-Smrť Demokracie“ a stavu nášho štátu. Sociálka dávno mala fungovať výrazne viac on-line s 1/3 úradníkov  a 20% úradov sa dá zrušiť. Ale - čo úradník, to volič...

Igorhttps://juliamikolasikova.blog.sme.sk/c/371180/toto-vsetko-drag-povedal-o-policajnom-bossovi-plukovnikovi-sevcikovi.html Toto všetko Drag povedal o policajnom bossovi, plukovníkovi Ševčíkovi

https://plus7dni.pluska.sk/domov/vypoved-policajneho-agenta-draga-bola-mesiace-zahadne-stratena Výpoveď policajného agenta Draga bola mesiace záhadne stratená

https://www.topky.sk/cl/100370/1365881/Policajny-agent-vypovedal-o-spolupraci-podsvetia-s-ministerstvom-vnutra-pod-prisahou--Toto-je-dokaz-
Policajný agent vypovedal o spolupráci podsvetia s ministerstvom vnútra pod prísahou: Toto je dôkaz!

   PRINT RSS
Hlavná stránka