"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

NIEKTO NAM TU KURWA KLAME...s koronavirusom

Na zaciatok:

Taliansky guvernér Zaia z regiónu Benátsko povedal:
80 % všetkých chorých sa uzdravuje samo od seba, 15 % potrebuje lieky a 5 % potrebuje nemocničnú starostlivosť. Všetkých 17 ľudí, ktorí zomreli, malo iné vážne zdravotné problémy. Žiadny zdravý človek, ktorý chytil koronavírus, nezomrel. Je to poplach bez reálneho základu. Spočiatku reagovali tak, ako reagovali, pretože nemali žiadne skutočné informácie o víruse. Keď však vidíme, čo to reálne je, celé je to úplne nafúknuté.“
Z ineho zdroja (preklikavanim, z toho objemu to neviem najst) som sa docital, ze mnoho starsich ludi malo oslabenu imunitu a tvorbu protilatok inymi chorobami, napr. diabetes, alebo zapal pluc, nedoliečenu chripku, kontraindikacie inych liekov, jeden mladik mal leukemiu apod.

Logicky priatelia - mame aj na Slovensku vyliecenych na ten virus? Mame.
Ma aj Ceska republika? Ma.
Co tu zatial nikto nepovedal - PRESTANTE JEST MASO. Zaklad toho virusu je v africkom more prasiat. Co je dalsia chemicka zbran... Ved len ten nazov - novy koronavirus..

Ako vakcinu na to pouzivaju (s otaznikom?) latku proti ebole, vraj to zabera, ale je to v rovine teorie. Ebola je rovnako virusova zbran, chemicka.
Tak sa potom pytam : na jaku piču sa tu vytvaraju laboratoria? Nemci maju jedno cele vyskumne centrum, ktoreho sa chcu zmocnit Amici. Ine maju Rusi. Dalsich 30 000 vojakov tu mame z USA - prisli zabezpecit transport nemeckej vakciny? Násilne prevziat? Co nevieme?

Karantena americkych vojakov neplati? Ved skončili Armadne hry vo Wu-chane a kratko na to vypalila epidemia !!!
A krysy z Minist. obrany povedia, ze cez Slovensko nechodia vojenske transporty. Ked tam pracuju uradnicke krysy, ktore (ako som sa dozvedel a zistil) nevedia rozdiely medzi zakladnymi zakonmi - necudujte sa. Hej, transport nevidia pod svojimi oknami = transporty nie su. Kokoti. Ludia dokumentuju kopec foto, dokonca z prekladiska siroko-uzkorozchod. To ale znamena, ze ŽSR museli dostat objednavku na preklad podvozkov na sirokorozchod, to sa zakryt neda.

Ani karantena neplati, lebo US vojakov tu nemame. Hej, technika sa naklada sama...

Je tu bitka o vakcinu, Gates sa zapojil tiez - ale vyliecenych tu mame aj bez neho. Do vakciny sa primiesa aj iny bordel. Kde je Gates, tam je zle.
Precitajte si posledne 2 texty na webe prekladyodlesa.sk, inde som nasiel mnoho z toho potvrdeneho.
ZÁROVEŇ DAKUJEM WEBU NECENZUROVANE.NET, ZE UMOZNUJE A DAVA PRIESTOR NESTRANNYM INFORMACIAM.
Len ako priklad, myslim si, ze komentar spolubyvajuceho exsudcu Sklenku s istotou 200% by odmietlo kazde medium.

Igor
https://aeronet.cz/news/video-reditel-cdc-priznal-pred-americkym-kongresem-ze-v-usa-umirali-lide-na-coronavirus-dlouho-predtim-nez-virus-propukl-v-cine-ceska-spickova-biolozka-v-rozhovoru-sokovala-kdyz-potvrdila-info/


http://www.novarepublika.cz/2020/03/biozbrane-se-obraceji-proti-svym.html   PRINT RSS
Hlavná stránka