"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Fizzov otrok Pelerini vytahuje Fabiovicovi fotky mafianov... ako ked slapka krici o druhej slapke, ze je k...a :)

 

Ludia, pobavil som sa :)  Pelerini pekne ukazal, ako velmi ich boli prehra vo voľbách, sefko sa akosi stiahol. Az zarubne vytrhal :)

Nebudem nikomu prihrievať sympatie, budem objektívny.
Fakty (nie fámy) o BoriSemeničovi su jasne - heroin v kompotovych sklach, spolupráca v kadejakých inych aktivitach aj pre tajnych, vekslak, striebro, valuty... s Pitom Ondrejcakom a spol. na Kube (fotka, kde ma zvesenu hlavu nad poharikom a pred stenou uprostred partie) urcite hovori o "neznámej osobe" ...ano, Pito ako sef mafie tzv. vojenskeho typu pusti do stredu partie "neznamu osobu", ktora moze byt aj Europol fizel v civile... take kok@tiny Semenic rozpravaj v osade vedla vajdu a noveho Andreja Botoša Krisku ked budete vekslovat EUR na GBP alebo USD...
Aj sykorovec FeKalinovic Srotovy rozpraval, ze sa "nahodou" objavil v 1995tom u Bugara po granate a potom spolu pocas 2012-2016 Budárfasz s radostou podporil zakon proti extremizmu, ked mu FeKal slubil, ze sa okresu DS ani nedotkne a Budarovi ostanu vsetci ludia na postoch - dodržal.

(2016-2020 Smer+MostHnid vladnutie len podciarklo, ze podpora toho zakona proti extremizmu nebola nahoda.)

Konečne isiel madarsky iredentizmus do pitchi, 30 rokov ste devastovali Slovensko a obcanov - zo svojich slovenskych Madarov ste cielene vytvorili nesvojprávne stádo idiotov, ktorych do urcitej miery aj ľutujem. Mlada generacia to ale pochopila.

Krisku nemusime rozpisovat, ale mafianske prevody pozemkov Krisku su amaterskou robotou oproti prevodom pozemkov a majetku obchodnej mafie a sudcov v Prešove a Dunajskej Strede (okresy) a mafie okolo Budára, Czucza, Hideghetyho, Vilagiho, Solymosa, Simona (skupil km2 okolo RS - Padarovce, Teply vrch a okolie), Angeloviča+Vasilišina. S tymi ste pan Pelerini sedel 2 roky vo vlade a zjavne vas to netrapilo, az Fizzovi praskli nervy a povedal verejne o Budárovi, co je to za kok@ta, ale az vtedy ked bolo jasne, ze koncite (aj Fizzo ticho sedel 2 roky).

Aspon ste potvrdili, ze vlády skladá oligarchia a vaši sponzori.

Vlada 2016-2020 bola skonštruovaná útokom na spočítavanie výsledkov volieb (1/2 hodinový výpadok systému), aby ste mohli inštalovať Pinokia zo Šamorina, ktory ma zenu z rodiny Bugarovej. Cize kmotor prevzal Pinokia, ako v maafii.

Vytiahnite daco o satorovcoch pan Pelerini, ktori boli vykonávatelia v DS pre Czucza, Vilagiho, Budára. Samý Bugár v DS, aj pan bratranec Bugy bola nahodicka...
V tom prípade Jogobéla sa narodil ako heslo v tajničke...

Tu je nutne upozornit, ze Budárov notár Durdík zo Šamorína bol na kandidátke Harabina (!!!) , co znamena, ze Harabin ma blizko ku Budárovi a celej klike, vrátane Bnai Brith (Šamorin).
Durdik verifikuje pozemkové vydržanie, dcera Vilagiho je zamestnancom Durdika (!!!).
Ta prepojenost je nehorazna, a ze vraj Vlasť a narodovec Harabin.... klamár, špinavec a buzerant (standardizovane slovne spojenie), s madaronskymi spojkami v strane.
Ludia prekukli Vlast, a to je dobre. A ešte chcete revidovať hlasy...aj progresivni fetaci s Jeblavym.

Pelerini, uz si zabudol
- na Vadalu, Rodu, Aličausiho, Salmanova, lietajucich Vietnamcov (s duchom FeKalisrota na palube), Jasaňa, Madeja, Troškuinformatorku (Makrela dostala echo z nemeckej tajnej BND, ze v sprievode Fizza pride informatorka mafie) ?,

- na spisovanie sudnych rozhodnuti oligarchiou a mafiou (Kocner je médiami Penty vyrobený hrot ľadovca)?,
- na spisovanie likvidacnych sudnych rozhodnuti a vyrobu bezdomovcov a vyrobu vydedencov (na necenzurovane.net je toho dost popisaneho)?,
- na brutalne zneuzivanie institutu procesneho opatrovnika, ktorym zabezpečíte, ze sa dotknuta osoba o nicom nedozvie a stane sa debilom alebo je na ulici?,
- na klamarov a spinavcov Sklenka, Sadovsky, sudny kmotor Volkai, Čongi-Jankovska a dalsich mnoho-mnoho sudcov a prokuratorov?
Vytiahnite foto, zaznamy z kamier, hovory - vsetko mate. Centrála NAT() a Vojenskeho sprav. ma vsetko.

Tymi podsuvaniami o mafianskej minulosti Kollara, Krisku, fetaka Sulika a poloblazna Fabioviča sa snažíte očistiť Smer od nalepiek oligarchov a maafie.
Bohuzial, fakty su tvrde.

A keď už o tom kričíte - ČO KONKRÉTNE STE PRINAJMENŠOM 2012-2016 UROBILI PRE ZMENU STAVU??!
Zakon o povode majetku? Kde je?
Zakon proti karuselovym (retazovym) DPH podvodom? Kde je?
Vykradnutych 200 000 000€ z eurofondov FeKalom a Začiatkom je kde?
Akým spôsobom a kedy ste zaistili Semeniča za mafiansku minulost, ked predaval bony a okradal turistov pred hotelom Kyjev?
Akým spôsobom ste zaistili Sulika?
Akym sposobom ste zaistili Krisku?
Akym sposobom ste zaistili Fabioviča? Napr. uz počas 2006-2010, za "daňové povaly" z roku 2008.
Akym spôsobom ste zaistili Talána, Škapinca, Buriana za brutálne tunelovanie poistovne Rapid Life?
Akym spôsobom ste zaistili Foraia a ropuchu Bažinkovú?
Akym sposobom ste zaistili Dzurindu, Mikloša (Hrojsman), Drobu, xida Lipšica, Kollára SaS za účasť na prevrate na Ukrajine?
Preco zRadacovsky v konani nepokracoval dalej predvolanim ludi, od ktorych Kriska kupil pozemky?
Co by sme sa dozvedeli? Urobil si na Kriske osobnu reklamu a rovno naskocil do EP, kde stihol este LSNS oklamat.
A da sa pokracovat...

Ste ako nadpis na zaciatku tohto clanku.
Jaaaj, vy ste nemali cas, ze??
Lebo Srotovnik (podpredseda vlady rovnako ako vy) nam pripravil slovensko.sk za MILIARDU € z nemeckej stredovekej licencie, ktore ma mizernu antispam ochranu a riaditel NASES to nechce povedat !
Ale Srotovnik si nakupil Emiraty. Ved mal z coho.
Ze hasicom na vyskovu techniku neostalo - nevadi, ludia sa naucia skakat.
Nejedly-Pazravy uz je spokojny. On vyskocil z funkcie v správny cas.
Aj Vážny nam pripravil myto, z ktoreho ma štát a cesty jedno vážne howno.(vy ste bol jeho asistent a dodnes mate nalepku sluhu Systemu)

Vy signore Pelerina ste sucastou mafie (cize fašizmu = spojenie statu a korporacii, nie Kotleba), pretoze proti (vý-)predaju strategických subjektov za smiešne ceny po Ciganovi ste ani netrkli. Ani trestne, ani nijako inak.
Este zbrojarovho brata Weissa vymenujete cez prezidenta za velvyslanca v ČR, ved Jaroslav Kriska sa pohybuje v raketovo-militantnom biznise.

Ako som inde pisal, zoznam ludi, ktorym vyhovuje odpratanie dvojice je velmi dlhy - iba technicky sa to zhodilo na Kocnera.
Zmenky su z roku 2000 - SIS ma o tom spravu na 2 strany. Pise o tom  https://www.eurorespekt.sk/sis-zalozila-lustracny-spis-na-pavla-ruska-v-roku-1996/

Takze pan Pelerini - kym vytiahnete foto o inych (kludne, je to potrebne), spravodlivo vytiahnite foto aj o svojich.
Obidve povedia nam obcanom vela o tom, kto sa tu 30 rokov pohybuje.
A predovšetkým - kto s kým pohybuje.
Opakujem - nikoho neobhajujem.

Záverom k tejto casti citujem FB Ľuboša Blahu (maskot Smer-SD), ktory vsetko priznal : Kopte do komunistov, čo tu postavili krajinu na nohy a vybudovali všetko, čo potom privatizovali grázli, mafiáni a západní otrokári.
(pán Blaha, komunisti tu nechali aj kopec odpadu. Komu z týchto 3 subjektov alebo spolu slúžila vláda 2012-2016 a 2016-2020 a aká je trestná, príp. štátuodškodná (reparačná) situácia u tých mafiánov, grázlov a otrokárov?
Čo ste urobili pre to, aby ste zastavili odliv 7 000 000 000€ ziskov ročne?)

Blaha pitchuje, ale ze Fizzovlada nasypala 35 000 000€ mimovladkam - to uz nehovori. (predpokladam podla bratskych pravidiel, ze 1/2 povinne vysypali do pokladne nemenovanej strany, aby neboli zakonom obmedzeni).

Ešte sa jemne vratim ku volebnému systemu, ktorý má strašné diery.
Jedna z pozícií, ktorá sa zneužíva, je Prezident SR.
Je nutné zmeniť zákon tak, aby sa kandidát na Prezidenta SR nemohol vzdať kandidatúry, jedine že umrie.
Z funkcie Prezidenta je potom trhaci kalendar a v pozadi su uplne evidentne osoby, ktore analyzuju nalady.
Kiska vyhral proti Ficovi (protificovske volby), Picutka proti Sefcovicovi (protismeracke volby).
Žiadne také, že kandidát sa vzdá v prospech inej osoby a len sa premaľujú billbordy (Mistrík -> Pičutka).
Vychadza to jedine tak, ze Fizzo & Smer sa nechávajú dobrovolne fackovat a protismeracke volby su dohodou Smer+US ambasada (Vajčák), pretoze zmena zakona volby Prezidenta mala byt dávno na stole, uz po Kriske.
T.j. Smeraci drzia hubu a krok. Vedia preco...
Americka ambasada velmi dobre pozna nalady obcanov proti Smeru (ciastocne vyvolane aj mediami) a cielene viedli kampaň - protismeracky kandidát 2x vyhral.
Slovenská nezávislosť médií :) -> manželka šéfredaktora aktuality.sk feferóna Bárdyho z Komárna Denisa feferonka Bardyova (Baloghova) je hovorca Ministerstva vnutra... cize ona je priamym clenom štátomaafie, cez hovorcov ide kopec informácii. Ziaden konflikt zaujmov, kdeze...

Fizzo po volbach 2020 povedal brutalnu vetu, ktorou sa nikto nezaobera :
Prehral aj 3. sektor (mimovladky) -> tym sa priznal, ze on ich živil? Ako zastupnu temu, ked treba "ochraňovať Slovensko"?
To je stovky rokov stara strategia "vytvarania nepriatela".
Prečo Smer neodporil FARA (protimimovládkovy zákon) z dielne LSNS?
Tým je povedané všetko.
Ku poslancom (a volebnému systému), čo dostali 500-700 hlasov: vezmite si fakt, ze takyto občiansky bezvyznamny xuj zvoli Gener. prokuratora (to je cisto politicka funkcia, bez diskusie), volil ústavných sudcov, sefa tajnej sluzby...apod. Pricom taky poslanec nema vahu - čo sa bude nejakej dedine zodpovedať? Dokonca ani hmotnu zodpovednosť nemá, kedze Fizzo+Smer vymazal vetu o hmotnej zodpov. poslancov NR SR.

Pochopiť obchodnu cinnost Smeru nie je take tazke - zaplat a dame ti pokoj.
Nezaplatis?
Napíšeme proti tebe zakon, vyhlasime
danovu/odvodovu/zamestnanecku/hygienicku/BOZP kontrolu, najdeme si na teba co sa da a znicime ta.
Uplatiť úradníka, aby zahájil kontrolu? Úplná pohoda. Kedykoľvek. Nezabúdajte, že Systém spolupracuje aj na zničení človeka.
Preto tu ustavične píšem, ze uradnici nicia zivot obcanom. Fizzo alebo minister kontrolu nenapise, len uradnik !!
Akcia Hmla, podakcia Búrka s tým trošku začala, ale to je málo !
Asi potrebujú podnety...
Kočner je iba ukážkou systému organizovaného zločinu, ale tak to funguje v oveľa širšom rozmere !

Rovnako fungoval (minulý čas) aj Most-Hnid a SMK na madarskych uzemiach - kto nejde s nami, ide (automaticky) proti nám a toho zničíme.
A aj znicil - kto okolo roku 2005 nebol s Budárom za dobre, ten si na juhu nekopol. Takze systemom maafie funguje nie len Smer-SD.
Most má napr. zastúpenie v Trnavskom a Nitrianskom kraji, čo sa rozlohou veľkému okresu DS, KN, NZ, LV (Levice=albánska bašta; OC Dituria) náramne hodí.
Ďalšia veľká bašta je KE kraj - juhovýchod Slovenska (Chlmec, Trebišov, Kapušany...), sem sa leju peniaze od Sorosa a z Madarska pre vychovu novej Horthy mladeze.
Most + SMK su tu silni, ale uz skoncili.

Igor


Gustáv Murín

6. marca o 10:38 · 


POZORUHODNÉ. Práve píšem ďalšiu mafiánsku knihu (bude sa na čo tešiť) a hoci táto informácia je už staršieho dáta, oplatí sa pripomenúť kto sa nám to tu hrnie za hlavu parlamentu?!!! Svedectvo spolumafiána Kočnera (Parlamentnelisty.sk):
„Hovoríte, že tieto veci sa dajú dokázať. Ale povedali ste napríklad, že Kollár bol pri atentáte na mafiánskeho bosa Steinhübela, známeho ako Žaluď...
Bol…
A to sa dá dokázať?
Samozrejme, veď to vyplýva aj z mediálne uverejnených informácií v tom čase. Vyplýva to z výpovede človeka, ktorý tam sedel, ktorý bol postrelený. Bol to ten Žaluďov ochrankár, prezývku mal Džica, ktorý bol postrelený do chrbta. Bol vypovedať na políciu a povedal, že sa postrelil sám. To sú skutočnosti, ktoré existujú...“
Očakávam, že sa čoskoro ohradí môj priateľ profesor Traubner a poučí ma, že o pašerákovi drog, mafiánskeom poskokovi a multitrtkovi sa mám odteraz vyjadrovať už len úctivo, lebo je ústavný činiteľ! Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou (ako hovorieval pán spisovateľ Hrabal).

Gustáv Murín


Aktuálna UKÁŽKA z mojej najnovšej pripravovanej knhy z prostredia mafie: 'K bizarnostiam slovenskej politiky patrí, že Kollár si „na drzovku“ nazval svoju straničku-firmičku „Sme rodina“, potom, čo si založil prvý slovenský hárem a nakotil tuším desať detí s deviatimi ženami (to číslo je premenlivé, lebo Kollár je mimoriadne plodný samec). A do slovenského zákonodarného zboru doviedol najväčšiu mafiánsku radodajku, ktorá dala najskôr mafiánskemu bossovi Diničovi a keď ho zastrelili, tak bez váhania skočila do postele mafiánovi Havašimu (čo nebol krajší od opice, takže asi nie z lásky na prvý pohľad, ani na druhý) a ešte aj poslúžila pri ním zorganizovanom dedičskom podvode, a keď toho zastrelili, neomylne skočila do postele šoféra mafiánskeho bossa Žaluďa menom Kollár, údajne sa zaplietla aj s mafiánskym bossom Svobodom až skočila do postele mafiánskeho bossa „Piťa“ Ondrejčákovi. Je to asi jediná „štafetová mafiánska milenka“ v dejinách mafie nielen na Slovensku. Vo vyhľadávaní krátkožijúcich zločincov bola tak dôsledná alebo mala tak unikátnu smolu, že vraj podľa Plus 7 dní dostala prezývku „Čierna vdova“. Samotný Kollár podľa dokumentov potvrdených NBÚ pašoval s mafiánskym bossom Žaluďom na Slovensko drogy a nápadne zbohatol práve po smrti Žaluďa i Deáka, ktorým robil podržtašku. Jeho majetok je spojený s firmami, kde mizli tzv. biele kone. On všetky výčitky v tomto smere odbíja tvrdením, že sa len hral s „bakanými zlými chlapcami“ v detstve na piesočku a požičiavali si kýbličky a lopatičky. Ale fotografie i svedectvo Kočnera ho usvedčujú, že s právoplatne odsúdeným mafiánskym bossom Piťom sa bratal až tak, že spolu s celou bandou mafiánov dovolenkovali na Kube. Ako tvrdí (Plus 7 dní): „Zdá sa však, že Boris Kollár a Juraj Ondrejčák nepopíjali spolu len drinky na ďalekej Kube, ale podpisovali aj všakovaké ´pracovné´ dohody. Týkali sa napríklad pozemkov na Donovaloch, kde Kollár prevádzkuje lyžiarske stredisko, nuž a Ondrejčák sa tam, ktovieako, k rôznym parcelám dostal. A keďže mnoho z nich sa nachádzalo aj priamo na lyžiarskom svahu, poctivému podnikateľovi nezostávalo iné, len si ich od Piťa pekne prenajímať.“ Podľa iného článku Plus 7 dní ich vôbec nepotreboval, ale „problémy nastali, keď blondínka plánovala vrátiť sa k otcovi svojej druhej dcéry Ester. Ondrejčáka to vraj tak rozzúrilo, že si chcel s Kollárom vybaviť účty riadne po chlapsky. ´Nepáčilo sa mu, keď jej Kollár kúpil nové auto. Vraj, čo jej má čo kupovať také veci,´ prezradil nám muž z ich okolia, ktorý si neželal byť menovaný. Kontroverzný Piťo sa podľa neho vybral za multioteckom osobne a chcel sa s ním zoči-voči porozprávať. Nepochodil. ´Jasné, že Boris nevyšiel vtedy von z domu. Keď o niečo išlo, tak sa vždy skrýval,´ konštatuje náš zdroj. Aby Kollár upokojil situáciu, s niekdajším bosom vraj musel uzavrieť pre neho nevýhodný obchod.“ A pri tom Kollárovi kamarátsky asistoval istý Kočner, čo je ďalší „bakaný chlapec z piesočku“, ku ktorému sa najnovšie Kollár nehlási. Autor tejto knihy môže potvrdiť scénu, kedy sa v jednej časti areálu Incheba počas pivného festivalu Junifest pohybovali nanajvýš podozrivé osoby, ktoré charakterizuje hlavohruď bez krku. Šéf ochranky Junifestu to šiel znepokojene preveriť, aby sa vrátil celý vysmiaty so správou, že to len FUN-rádio niečo oslavuje. Bolo to v dobe, kedy toto rádio vlastnil istý Boris Kollár. A ten istý Boris Kollár volal popradského bossa Žembu Ondrejko a vybavoval u neho bezproblémový pobyt mafiánskeho bossa Žaluďa, keď ten organizoval únos a vraždu popradského prednostu Mestského úradu a spolumajiteľa Tatravagónky Poprad, Ing. Vladimíra Bachledu. A takáto „kariéra“ v podsvetí priviedla pána Kollára v týchto dňoch na post jedného z ústavných činiteľov Slovenskej republiky. Neuveriteľné!!!'   PRINT RSS
Hlavná stránka