Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Translator  

Justičná a prokurátorská mafia opäť nesklamala - fraška s peňažným trestom pre konkurzného gangstra a bývalého sudcu Zoroslava Kollára potvrdila, že Slovensko ostáva zločineckým štátom   

Pred dvoma rokmi som v príspevku s názvom „Čo sa zmení pre obyčajných ľudí po zadržaní konkurzného zločinca Zoroslava Kollára a spol. ?“ konštatoval, že  Matovič chce liečiť rakovinové metastázy v najvyššom štádiu choroby aspirínom a  celá tzv. protikorupčná agenda a  boj proti ekonomickej mafii je len komédiou a zámienkou ako sa dostať k moci s konečným cieľom  kriminalizovania a likvidácie opozície.

Najväčšia korupčná kauza v histórii Slovenska „Gorila“ z čias Dzurindovej vlády sa  vyšetrovať nebude a  selektívne vyšetrovanie všetkých káuz s výnimkou prípadov týkajúcich sa opozície,  skončí s výsledkom skutok sa nestal a kradlo a podvádzalo sa v súlade so zákonom.

Prezidentka Čaputová a politici vyhlásia, že ich rozhodnutie súdu síce neteší ale rozsudky súdov sa musia rešpektovať. Rešpektovanie rozsudkov justičnej mafie, ktorá sa stala štátom v štáte a nezávislosť nahradila závislosťou na špinavých peniazoch zločincov a politických objednávkach, je rovnakou zvrátenosťou ako rešpektovanie rozsudkov nacistických a komunistických súdov.
Hoci by sa mohlo zdať, že po 30 rokoch  právneho nihilizmu je úspechom aj zadržanie  donedávna nedotknuteľných, pre obyčajných ľudí to nemá prakticky žiadny význam, pretože miliardy, ktoré majú títo ekonomickí zločinci vo svojom portfóliu sa pre chýbajúci účinný zákon o preukazovaní pôvodu majetku a 100%-nom zdanení príjmom nepodloženého majetku do rúk štátu nikdy nedostanú a nebudú využité v prospech občanov !

Z tohto dôvodu budú naďalej chýbať peniaze v zdravotníctve, školstve či sociálnom systéme.  A zatýkanie prominentov bude len manévrami  NAKA a  naaranžované divadlo pre verejnosť.

Pred dvoma rokmi  som uviedol hlavný dôvod, prečo Matovičová vláda nemôže prijať legislatívu a nebude prešetrovať konkurzné kauzy Zoroslava Kollára, vrátane ďalších konkurzných mafiánov.

Vyšetrovanie by zákonite odhalilo, že tieto zločiny legalizovala okrem iných aj Dzurindova vláda, ktorej minister financií Ivan Mikloš označoval bankroty a konkurzy stoviek bývalých štátnych podnikov, akciových spoločnosti a eseročiek, či firiem, za ozdravenie a vyčistenie podnikateľského prostredia.
Súčasťou tzv. „nevyhnutných ekonomických reforiem“ sa týmto stala aj konkurzná mafia úzko prepojená s justičnou mafiou. Princípom kolektívnej viny tzv. nedobytné pohľadávky a nesplatené úvery, po presunutí rozkradnutých miliárd do Konsolidačnej banky, zaplatili v konečnom dôsledku zo svojich daní občania Slovenska.

Zoroslav Kollár bol  obvinený len vo veci  zasahovania do nezávislosti súdu a korupcie.  Ako nadobudol majetok  ako konkurzný mafián  už ale OČTK  neriešia a  politici a média  o tom spoločne držia hubu.
Ponovembroví zbohatlíci a milionári ako Ivan Lexa, Ladislav Baštrtnák, Miroslav Bödör a jeho syn, či Zoroslav Kollár sú len produktom  transformácie  systému, ktorý sa po novembri 1989  podľa vopred určeného scenára  realizoval v bývalej ČSSR. 
Podmienky pre rozkrádanie štátneho majetku   vytvorili ponovembrové vlády a parlamenty, ktoré prijímali zákony, ktoré umožnili vznik tzv. kapitálotvornej vrstvy, konkurznej a justičnej mafie, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou politickej mafie.
 
Zákonné a spravodlivé vyšetrovanie mafiánskych konkurzných praktík, vďaka ktorým nadobúdali kapitál pre ďalšie podnikanie aj ľudia ako Robert Kaliňák –kauza Kovošrot a mnohí ďalší, by odhalilo skutočnú podstatu a pravú tvár politických zmien po novembri 1989.  

Zoroslav Kollár robil len to čo mu umožnil tento systém a náležite to využil, aby zabezpečil svoju rodinu na 100  rokov na úkor biedy občanov Slovenska, ktorých deti sú vyháňané do cudziny a ktorí zomierajú na vyliečiteľné choroby  kvôli vykrádaniu a nedostatku peňazí v zdravotníctve. Skutočnými spolupáchateľmi Zoroslava Kollára a ďalších sú politici, polícia, prokuratúra a justícia, ktorí to umožnili.
Jasným dôkazom, je Svedectvo uverejnené pred už skoro desiatimi rokmi na tejto stránke http://www.necenzurovane.net/kmafia/01.html Konkurzná mafia-neoddeliteľná súčasť politickej mafie,  za ktoré boli a sú dodnes perzekvovaní jeho autori Vladimír Pavlík a pani D. B.
Nikto z kompetentných na uvedené informácie, ktoré by v každom právnom a civilizovanom štáte vyvolali politické zemetrasenie, nereagoval  a práve naopak terčom štátnej mafie sa stali tí, ktorí  vo verejnom záujme na  túto mimoriadnu závažnú ekonomickú trestnú činnosť upozorňovali.  

Denník N po skončení tejto frašky konštatoval, že v tejto krajine je radosť korumpovať  a  sudkyňa Špecializovaného trestného súdu Ružena Sabová aj prokurátor špeciálnej prokuratúry Michal Šúrek (zastupoval kolegu Petra Kysela) považujú peňažný trest vo výške 70-tisíc eur za dva prípady korupcie pre konkurzného právnika Zoroslava Kollára za primeraný.
Viac v článku z názvom: V tejto krajine je radosť korumpovať, Zoroslav Kollár vám to potvrdí  
 
https://dennikn.sk/2869973/newsfilter-v-tejto-krajine-je-radost-korumpovat-zoroslav-kollar-vam-to-potvrdi/?ref=inm

Ako sa vraví vrana vrane oko nevykole a bývalého sudcu Kollára jeho súkmeňovci do basy nepošlú.

Kollár sa už vyjadril, že skončila len jedna bitka ale nie vojna, čo predznačuje, že podľa vzoru Haščáka z Penty si bude uplatňovať miliónove finančné zadosťučinenie za poškodenie jeho "dobrého mena" a náhradu za nezákonný pobyt vo vyšetrovacej väzbe.

Paradoxne  týmto hanebným rozsudkom  justičná mafia nakopala do zadku celú koalíciu na čele s Matovičom a Hegerom a urobila si z ich protikorupčnej agendy neskutočnú prču.  Vo finále to totiž skonči obdobne aj v prípade obvineného, Sme rodina  nominovaného, bývalého šéfa SIS z gangu Pčolinských, ktorý mal za úplatok kryť riť konkurznému mafiánovi Zorovi Kollárovi.
Ako sa s tým vysporiada inseminátor a kšeftár Boris Kollár bude ešte zaujímavé sledovať a s určitosťou možno predpokladať, že to skončí rovnako ako sa vraví na Zoroslava Kollára, aby ostala koza celá a vlk nažratý.

Slovenská republika sa čoraz viac začína približovať k bývalému totalitnému režimu spred novembra 1989 s policajným štátom. Z NAKA sa stala politická zložka, ktorá nahradila činnosť komunistickej Štátnej bezpečnosti v boji s tzv. vnútorným nepriateľom. Potvrdzujú to zásahy NAKA a rozsudky justičnej mafie, v ktorých sú tresty za tzv. verbálne prejavy nepomerne prísnejšie a vyššie ako tresty za korupciu a ekonomickú trestnú činnosť. Absolútnou aroganciou je, že pokiaľ bývalý komunistický režim porušoval právo na slobodu prejavu a tlače v mene ochrany socialistického zriadenia súčasný režim porušuje základné ľudské práva v mene demokracie.

Takže na záver už ostáva len sa modliť, aby táto  banda politických diletantov a hlupákov, ktorá rozhoduje a riadi tento štát skončila čím skôr, pretože dosrala všetko čo sa dosrať dalo. Žiaľ Slovensku by pomohlo pri súčasnom marazme už len druhé Slovenské národné povstanie a defenestrácia.  

May 28. 2022
Kornel Danis
Ontario Kanada


   Share on Facebook                    
             
Hlavná stránka