Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutoene hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Udavači všetkých krajín na čele s Eduardom Chmelárom spojte sa!

https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-kvoli-podpore-mazureka-podava-na-fica-trestne-oznamenie-podobne-vidi-situaciu-matovic-ktory-sefa-smeru-sd-nazval-skorumpovanym-bastardom/1877682

Opäť sa potvrdilo, že Slováci sú národom udavačov a kolaborantov, čo majú v génoch už od narodenia.  Menia sa len  režimy s ktorými kolaborujú  od fašizmu cez socializmus  až po súčasný korporatívny fašizmus v liberálnom plášti, ktorý sa transformoval z komunistického kapitalizmu po novembri 1989.  Rovnako sa menia aj spôsoby ako kradnú, od arizácie cez znárodnenie až po privatizáciu.
Medzi fašizmom a komunizmom, ktorý vymenil rasovú nadradenosť  za triednu,  je len veľmi tenká deliaca čiara. Jedno však majú spoločné, sprievodným znakom represií a teroru bolo vždy udavačstvo, ktoré   bolo   povýšené na životný princíp. 
Boľševici a Marxisti do doviedli až do obludných rozmerov kedy syn udal otca alebo žiadal pre neho trest smrti ako pionier Pavlík Morozov. Zdá sa, že v tejto tradícii, kedy namiesto spievania udáva celá rodina, pokračuje aj Eduard Chmelár a jeho tzv. "Socialisti"  a marxisti, ktorých ktosi výstižne označil ako zločincov z presvedčenia, pretože inak ani nemožno nazvať ľudí, ktorí sa hlásia k ideológii, ktorá má na svedomí milióny ľudských obetí. Ak by sa malo posudzovať podľa tejto  udavačskej optiky konanie Eduarda Chmelára, mal by byť trestné stíhaný za propagáciu hnutí a skupín porušujúcich základné ľudské práva, za  výroky  o Islame, ktorý podľa neho znamená ideál sociálnej rovnosti. Vo svojej knihe dokonca navrhuje duchovnú obnovu civilizácie týmto náboženstvom, pričom je ochotný tolerovať jeho fundamentálne prejavy. A tu treba povedať, že medzi ne patrí terorizmus, verejné popravy a ukameňovanie žien, ktorých   spoločenské postavenie  je nižšie ako cena  tiav.

https://slobodnyvyber.sk/eduard-chmelar-jeho-svet-mytologie/


Druhý diel, Teológia socializmu (2)  prinášame v plnom znení

Teológia socializmu (2)

Civilizácia potrebuje duchovnú oporu
EDUARD CHMELÁR
STREDA 12. DECEMBER 2001
Ak sa nejaké náboženstvo priblížilo k ideálu rovnosti, tak je to islam, islam a opäť len islam,“ povedal na margo najdiskutovanejšej viery v súčasnosti náboženský mysliteľ, filozof a politik Svámí Vivékánanda, ktorý spolu s Mahátmom Gándhím a Džáváharlálom Néhrúom tvorí najvplyvnejšiu trojicu moderných indických dejín. Český filozof Egon Bondy bol islamským zmyslom pre sociálnu spravodlivosť zasa nadšený do takej miery, že bol ochotný tolerovať aj jeho fundamentálne prejavy.

Islam je náboženstvo, pre ktoré znamená sociálna spravodlivosť a rovnosť asi to, čo pre kresťanstvo láska. Iba skreslená optika západnej kultúry predstavuje túto vieru ako krvilačnú ideológiu, s ktorou sa nedá diskutovať. V skutočnosti dokazoval Mohamed celým svojím životom, že medzi ľuďmi by mala vládnuť dokonalá rovnosť a bratstvo. Opäť budeme sledovať čisté náboženské idey bez deformácií. Islam totiž nepozná otázky rasy, viery, farby pleti a dokonca ani pohlavia. Čierny africký otrok sa mohol oženiť s dcérou  tureckého sultána a mohamedán mohol žiť s kresťankou. Niežeby iné svetové náboženstvá potláčali myšlienku tolerancie, no islam ich usvedčuje v tom, aké sú slabé v praxi.

            Ešte ani nedozneli ohlasy na vyjadrenie Róberta Fica k poslednému príspevku slovenskej justície k 30 výročiu zamatového podvodu, v podobe odsúdenia  poslanca NR SR za vyjadrenie názoru, a už sa našiel politický idiot hlásiaci sa k marxizmu a komunistickému režimu, ktorý má na svedomí min. 100 miliónov obetí,  https://sk.wikipedia.org/wiki/Čierna_kniha_komunizmu, ktorý podal trestné oznámenie na ďalšieho poslanca NR SR a bývalého premiéra opäť za vyjadrenie názoru.
Pridal sa k nemu  ďalší pseudodemokrat z Občianskej konzervatívnej strany (OKS) Juraj Petrovič, ktorý sprznil  demokratické ideály medzi ktoré patrí v prvom rade sloboda prejavu, ku ktorým sa hlásila Demokratická strana z ktorej ako sa uvádza vznikla  OKS. https://sk.wikipedia.org/wiki/Občianska_konzervatívna_strana
Členovia  Demokratickej strany, ktorých komunisti po februárovom puči v roku 1948 posielali do väzníc a uránových baní  práve za slobodu prejavu a názory by sa dnes obracali v hrobe.

Tu vôbec nejde o poslanca Kotlebovej strany Mazureka, ktorému slovenská justícia vydláždia cestu do parlamentu so slušným  ziskom v parlamentných voľbách, ktoré budú o pár mesiacov.  Mnohým uniká, že  tak ako sa žaba pomaly uvarí v hrnci, systém skúša čo si ešte môže dovoliť a určuje o čom sa môže diskutovať v duchu tzv. politickej korektnosti.

 Postupným potieraním slobody prejavu začína každý totalitný režim a diktatúra  a Slovensko sa opäť stáva policajným štátom, v ktorom ako sa vraví, pípneš a sedíš!

Ak dnes  odsúdia poslanca za jeho názory a podajú trestné oznámenie na poslanca a predsedu vládnej politickej strany, čo môže čakať radový občan zajtra?

Kto bude určovať  o čom sa môže ešte diskutovať a ako sa bude meniť v budúcnosti okruh zakázaných tém v závislosti od toho, ktorá politická strana sa dostane k moci a presadí svoje zákony?
Budú ľudí trestať aj za to, že sa vyjadria k propagácii LGBT,  rozkradnutiu štátneho majetku  politickou  štátnou mafiou po prevrate v roku 1989, kritiku polície, prokuratúry a justície, alebo nákupu amerických stíhačiek v čase blížiacej sa hospodárskej krízy, alebo za kritiku zahraničnej politiky SR a jej členstva v NATO a EÚ?

Jediným politikom, ktorý sa v súvislosti so sprísňovaním postihov za tzv. popieranie holokaustu, ktoré navrhol bývalý minister spravodlivosti Harabin, postavil proti  trestným postihom za verbálne prejavy bol Daniel Lipšic, ktorý zdôraznil, že hoci sú  niektoré vyjadrenia pre verejnosť šokujúce,  v demokratickej spoločnosti nemôže byť nikto trestne stíhaný za vyjadrenie názoru. Trestné môže byť len nabádanie k trestnej činnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=xVIsxZ-ayjw&feature=youtu.be


          Kto prišiel k slobode ľahko bez toho, aby sa o to pričinil, tak ako k nej prišli Česi a Slováci po novembri 1989, kedy došlo k zmene systému len pod tlakom zvonka, ten o svoje slobody a práva môže opäť ľahko prísť bez toho, aby si to vôbec uvedomil a keď si to uvedomí môže byť už neskoro.

September 07. 2019

Kornel Danis
Ontario Kanada

         
   PRINT RSS

Hlavná stránka