"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Posledná výzva !


Vážení občania Slovenska, všetci ktorí sa pripájate trikolórou k výzve slobodných občanov,

Internetové rádio Slobodný vysielač v anskej Bystrici,

V mene petičného výboru pre podporu kandidatúry Vladimíra Pavlíka  sa na Vás obraciame s poslednou výzvou pre získanie minimálne 15 500 podpisov  na čo máme už čas len  do vyhlásenia termínu prezidentských volieb na jar  2014. Máme poslednú príležitosť a šancu  dokázať tým z vysokej politiky, ktorí už dávno zradili občanov Slovenska, že sa dokážeme spojiť v záujme spoločnej veci a dostaneme  nášho občianskeho kandidáta Vladimíra Pavlíka, ktorý stál vždy sa strane spravodlivosti a nekompromisne hájil a háji práva utláčaných,  do verejnoprávnych médií na čo bude mať ako kandidát zo zákona nárok.

Ubezpečujeme Vás, že to čo Vladimír Pavlík povie otrasie celým Slovenskom a otvorí oči mnohým, ktorí si zvykli žiť v blaženej nevedomosti a pohodlnosti. Vladimír Pavlík svojimi ústami bude celému národu tlmočiť aj Vaše posolstvo a Vaše oprávnené požiadavky.

Nepremárnime túto historickú šancu aká sa nám už nenaskytne.  Dokážme, že Slováci nie sú neznášanliví , hašteriví  a závistliví ako sa o nás hovorí vo svete. Prenesme sa cez ľudské malichernosti a uvedomme si, že nestačí byť virtuálnym bojovníkom s trikolórou na internete, ale ak to má mať aj skutočný a reálny zmysel, dokážme zdvihnúť zadok z pohodlia svojej izby kde máme počítač  a získajme každý z nás aspoň 20 podpisov od svojej rodiny a známych. Ak to urobí 1000 z nás dokážeme, že posledná výzva slobodných občanov neskonči ako viaceré zúfalé  výkriky do tmy, ktoré tu boli po roku 1989. V roku 2009 sme tu mali Memorandum prvej ponovembrovej generácie slovenskej mládeže, mali sme tu protesty Gorila a všetko ako rýchlo zbĺklo tak aj rýchle zhaslo.  Ani my nechceme, aby ste o pár mesiacov znechutene vyhlásili, ako iniciátori predošlých akcii, že Slovensko je beznádejnou krajinou v ktorej sa nedá žiť a preto musia odísť do zahraničia.

Vedzte, že Vladimír Pavlík a jeho spolupracovníci, už dlhé roky vytrvalo bojujú  aj za Vašu vec a nevzdávajú sa. Aj keď túto výzvu nepodporíte a nezískame dostatočný počet podpisov, my  pôjdeme svojou cestou ďalej a drobnou mravenčou prácou budeme aj naďalej  hájiť práva ukrivdených a biednych a to aj v čase, kedy vy už znechutene rezignujete.

Nemusíme sa zhodovať vo všetkom ale ak si neuvedomíme, že máme spoločný cieľ, dopustíme sa opäť chyby, ktorá sa nám tak ako vždy doposiaľ vypomstí.

Prezidentské voľby sú našou historickou šancou. Ak opäť zlyháme a nedokážeme podporiť ani svojho skutočne občianskeho kandidáta, nemáme šancu dosiahnuť  zmenu ani vo Vašej výzve slobodných občanov. Až potom sa môžeme dohadovať, či občania bez politických strán v dnešnom svete môžu prevziať vládu. Doposiaľ sa to nikde nepodarilo a aj v Číne  riadi štát politická strana.

Náš čas na získanie podpisov sa kráti, je len na nás či ho dokážeme využiť a či o rok alebo dva  tu opäť niekto nepríde s ďalšími výzvami a memorandami ktoré odznejú dostratena.
Náš kandidát na prezidenta na rozdiel od virtuálnych výziev je reálny a to čo by národu povedal by bolo zemetrasením.  Ak nám ide naozaj o zmenu začnime konečne konať a dostaňme ho do médií. Bez ohľadu na to, či bude alebo nebude zvolený, bol by to začiatok konca oligarchov a ich  nastrčených politických bábok  a Slováci by si konečne po 23 rokoch zvolili prezidenta, ktorého minulosť by nebola spojená s komunistickou stranou alebo jej prisluhovačmi.

Petičný výbor pre podporu kandidatúry Vladimíra Pavlíka na prezidenta SR

http://narodnyblok.sk/images/word.gifPetičný hárok na stiahnutie

http://narodnyblok.sk/images/pdf-icon-48x48.gifPetičný hárok na stiahnutieAby sme neplytvali  našimi skromnými finančnými prostriedkami,  pokiaľ môžete odovzdávajte podpísané petičné hárky naraz až keď ich budete mať viac naším koordinátorom a tí ich potom naraz pošlú poštou alebo odovzdajú petičnému výboru.

Kontaktné údaje:

František Bednár,
e-mail: szcpv@szcpv.org
Tel: +421 52 7722626, mobil +421 903 142 771
Poštová adresa: Nám. sv. Egídia 102/14, 058 01 Poprad

Košice
Ing. Rudolf Weiss
e-mail:  rudolfweiss@centrum.sk
Tel: +421 55  62248, mobil +421 915 293 555
Poštová adresa: Podtatranského 1, 040 01 Košice

Púchov
Bc. Marián Mišún,
e-mail: marian.misun@gmail.com
Tel: mobil +421 918 547 848
Poštová adresa: Moravská 1635/23,  020 01 Púchov 

    Facebook


Hlavná stránka