"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Zmarená šanca alebo sme skutočne ľahostajný a zbabelý národ?      

Výzva na podporu kandidatúry Vladimíra Pavlíka- občianskeho kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky v prezidentských voľbách v roku 2014

     
V Informačnej vojne na Slobodnom vysielači dňa 24. mája 2013 František Bednár hovoril o zamatovom podvode v novembri 1989, transformácii bývalých komunistov a premárnenej šanci vytvoriť lepšiu a spravodlivejšiu spoločnosť.

V troch zostrihaných audio súboroch predkladáme návštevníkom necenzurovaných stránok hlavné myšlienky relácie z 24. mája a výzve podporiť v prezidetnských voľbách v roku 2014 kandidatúru Vladimíra Pavlíka ako jediného slušného občianskeho kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky.

1. Zamatový podvod a premárnená šanca

2. Sme ľahostajný a zbabelý národ?

3. Jediná šanca ako to zmeniť

Po vyše dvadsiatich rokoch uverejňujeme aj Popradskú výzvu,pôvodne publikovanú v "Necenzurovaných novinách" a periodiku" Verejnosť", ktorú v roku 1992 verejnosť na Slovensku odignorovala, rovnako ako referendum o preukazovaní pôvodu majetku v roku 1994.
http://www.cibulka.net/nnoviny/nn1992/nn0292/obsah/17.htm


Návrh na založenie Občianskej komisie, ktorá by pripravila verejnú žalobu na ponovembrových politikov za vlastizradu, zločiny proti ľudskosti a ekonomické zločiny

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka