Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

POONDIATI „ZÁCHRANÁRI“   

  

v TANAPe, a pravdepodobne aj na iných miestach, sú tisíce stromov napadnutých ďalším zbytočným hmyzom – lykožrútom.

Ľudia skutočne poverení správou týchto stromov chcú zachrániť z toho dreva čo sa dá, ale aj zabrániť rozširovaniu škodca. To sa však samozvaným „záchranárom“ akosi nezdá a už niekoľko mesiacov vykrikujú, aby sa to všetko nechalo „na prírodu“ ... čo je teda riadny nezmysel!

Neviem prečo títo samozvanci majú dojem, že o tom majú čo povedať, nieto ešte o niečom rozhodovať, ale vôbec nechápem – mimo pomätených „správ“ na túto tému – prečo ľudia, ktorí za lesy naozaj zodpovedajú, im venujú akúkoľvek pozornosť a prečo nekonajú?!

Fred Nicholson.
Bratislava

    PRINT RSS
             
Hlavná stránka