"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Tá naša sudcovská prašivina, ktorá je v prednej línii a je významnou súčasťou zločineckého, mafiánsko-gaunerského a skorumpovaného Slovenska

  HLBOKÚ A ÚPRIMNÚ ÚCTU CÍTIM K SENÁTU NACISTICKEJ JUSTÍCIE, ktorý umožnil bulharskému komunistovi Dimitrovovi dokázať svoju nevinu, kde bol krivo obvinený zo založenia požiaru Ríšskeho snemu, keď na jeho odsúdenie priamo tlačili Hitler, Himler, Goebbels, Göring. Paradoxne odmietol štátom určeného obhajcu a obhajoval sa sám. Po skončení procesu rozzúrený Hitler pretlačil vznik špeciálnych súdov.

Sudcovská profesia patrí na Slovensku od roku 1948 medzi najzločineckejšie profesie. Zoberme si 50. roky minulého storočia, kde sudcovská prašivina sa stávala vraždiacou mašinériou nevinných ľudí či tzv. triednych nepriateľov a následného ničenia nielen ich životov, ale aj životov ich detí. Mnohí z tejto  sudcovskej verbeže sa uplatnili aj v období normalizácie. Po novembri 1989  pokračovala kontinuita komunistickej justície a  viacerí z nich sa   dostali do vedúcich pozícii.  V mnohých prípadoch v  zločineckej profesii justičných gangstrov pokračovala už nová generácia s génmi týchto vyvrheľov, často dediacich sudcovský talár po svojich rodičoch či blízkych rodinných príslušníkov.

Takže sa nemožno diviť, že hneď po novembri 1989 časť tejto opovrhnutiahodnej sudcovskej kasty, ktorá sa stala štátom v štáte,  tu založila konkurznú sudcovskú mafiu, ktorá o krátky čas vygenerovala konkurznú mafiu okolo arcizločinca Zoroslava Kollára. Paradoxne z týchto zločineckých kreatúr sú pochcaní a posraní doposiaľ všetci prezidenti, všetci premiéri, všetci predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori, 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade zo slovenského parlamentu, z ktorého sa  po roku 1990 stal  špičkový zločinecký štátny orgán. JEDINOU SVETLOU VÝNIMKOU V BOJI S TOUTO ARCIZLOČINECKOU HYDROU BOL DANIEL LIPŠIC NA FUNKCII MINISTRA SPRAVODLIVOSTI, VLADIMÍR PALKO NA FUNKCII MINISTRA VNÚTRA A STATOČNÝ SUDCA ALEXANDER MOJŠ, KTORÉHO NIEKTORÉ SUDCOVSKÉ PRAŠIVINY CHCELI VYZLIEZŤ Z TALÁRA A TRESTNE STÍHAŤ.

Štátna tajomníčka MS SR JUDr. Monika Jankovská & podpredseda Okresného súdu v Považskej Bystrici JUDr. Róbert Jankovský, jej švagor

O týchto dvoch fujhnusoch a zasmraďovačoch už aj tak zasmradenej slovenskej justície sa  popísali hotové legendy. Osobne mám s  nimi  neblahé skúsenosti, ktoré podrobnejšie  rozvediem. Práve preto, keď som si v pondelok 21. 1. 2019 pozrel relácii Reportéri a vo štvrtok 24. 1. 2019 vypočul na Aktualne.sk rozhovor Ondreja Janíčka s redaktorom Marekom Vagovičom pod nadpisom – NA ROVINU o sudcovskej mafii: Varovali ho, že môže vybuchnúť v aute, v  tomto rozhovore odznelo o štátnej tajomníčke JUDr. Monike Jankovskej aj toto: - Jankovská podala ešte v roku 2014 trestné oznámenie za ohováranie a krivé obvinenie. Okrem toho podala Jankovská na Janíčka civilnú žalobu. Dôvodom boli aj jeho výroky v relácii NA ROVINU. „DOMÁHA SA OCHRANY OSOBNOSTI A ZÁROVEŇ SI UPLATŇUJE ZABEZPEČOVACIE PRÁVO NA MOJ MAJETOK, KTORÝ MÁ HODNOTU DVA MILIÓNY EUR,“ hovorí Janíček.

Obdobný právny nihilizmus a justičný banditizmus  realizuje na mne aj sudca Jankovský v zločinnom spolčení s kriminálnikom Osrmanom a súdno-exekútorskou hyenou JUDr. Máriou Bílou, za slobodna Hlavňovou

Nebudem tu podrobne rozoberať ako sa realizovalo zločinné spolčenie kriminálnika Osrmana s  justičným gangstrom sudcom Jankovským a súdno-exekútorskou hyenou Bílou z Košíc, keďže podrobnosti boli uverejnené na www.necenzurovane.net/stacho/osrman.html, ale sa sústredím na konkrétne veci, ktoré dostatočne preukazujú, o aké kreatúry sa tu jedná. Keď kriminálnik Osrman z Považskej Bystrice odmietol konfrontáciu s mojim svedkom pred vyšetrovateľom polície, ktorý ho chcel usvedčiť zo všetkého čo mi nadiktoval a bolo súčasťou článku, ktorý som napísal o verejnom záujme o trestnej činnosti, v ktorej figuroval spolu s  bytčianskym dekanom a spolupracovníkom  ŠtB Trnkom, tak sa následne obrátil na spriaznený Okresný súd v Považskej Bystrici, kde túto kauzu začal riešiť sudca Jankovský, dokonca na funkcii podpredsedu dotyčného súdu. Vedomý si krytia zo strany svojej švagrinej Jankovskej, úmyselne vydal nevykonateľné predbežné opatrenie ešte pred podaním žaloby na ochranu osobnosti, kde ma krivo obvinil, že som majiteľominternetovej stránky, na ktorej je uverejnený predmetný článok, vedomý si toho, že ním vydané zmätočné predbežné opatrenie nemôžem realizovať, teda mu vyhovieť. Hoci Krajský súd v Trenčíne mi dal za pravdu, jeho zmätočné predbežné opatrenie zrušil, tento justičný gangster nečakal na toto rozhodnutie, čím PORUŠIL A NEREŠPEKTOVAL MOJE NAJZÁKLADNEJŠIE PRÁVO – PRÁVO NA ODVOLANIE, v zločinnom spolčení s kriminálnikom Osrmanom dali návrh na exekúciu voči mojej osobe, ktoré nadobudlo platnosť 4. 5. 2015. Ale už o TRI DNI kriminálnik Osrman s pomocou gauner-sudcu Jankovského DÁVA NÁVRH NA ZRIADENIE EXEKUČNÉHO ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA NEHNUTEĽNOSTI V MOJOM OSOBNOM VLASTNÍCTVE. AKO AJ TO, ŽE KRIMINÁLNIK OSRMAN SÚHLASÍ SO ZAČATÍM EXEKÚCIE PREDAJOM MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI. PRITOM EŠTE NEBOLA PODANÁ ANI ŽALOBA A VYTÝČENÝ TERMÍN KONANIA A  KRIMINÁLNIK OSRMAN V ZLOČINOM SPOLČENÍ SO SUDCOM JANKOVSKÝM MA CHCELI PRIPRAVIŤ O MAJETOK! Návrh exekúcie

Aké zločinecké a gaunerské kreatúry riadia tento štát, Ministerstvo spravodlivosti SR a Súdnu radu, keď sa takto bezprecedentne porušujú ľudské, občianske a ústavné práva?

Pýtam sa, aká sudcovská verbež tu reprezentuje a má garantovať zákon, keď zo sudcovskej čeľade sa doteraz neohradil ani jeden jediný kus, ktorému by prekážalo, že boli to práve predstavitelia justície, ktorí tu založili konkurznú sudcovskú mafiu, ktorá v zločinnom spolčení s ďalšími lotrami pripravila ľudí o majetky, firmy, ba dokonca aj o život? Neboli to náhodou justiční gangstri z konkurznej sudcovskej mafie, ktorí tu zaviedli systém bielych koní? Ako je to možné, že mlčia všetci predstavitelia justície, vrátane všetkých kandidátov na sudcov Ústavného súdu, ako aj kandidátov na prezidenta? Ako to, že mlčí aj náčelník „Veľká huba“, bývalý komunista Štefan Harabin, ktorý sa tak rád cez spriaznené médiá prezentuje nielen ako jednotka zákonnosti a práva, ale aj ako veľký Slovák, národovec a kresťan?

            V každom demokratickom a civilizovanom štáte by   sudcovia ako JUDr. Jankovský a JUDr. Jankovská boli vyzlečení z talára už len za podozrenie z možného prepojenia na kriminálne a závadove osoby. Dokonca aj v bývalom ZSSR, pri vtedajšom systéme kádrovania v justícii, by to bol dôvod na ukončenie ich sudcovskej kariéry.

Súčasťou článku sú aj tri prílohy, ako dôkazový materiál o veciach, o ktorých sa píše v tomto článku.

Vladimír Pavlík

BRATISLAVA - Na Slovensku existuje konkurzná mafia, tvrdia ministerstvá vnútra a spravodlivosti. Ani jedno zatiaľ nechce zverejniť podrobnosti.

22. jún 2004  MONIKA TÓDOVÁ, MONIKA ŽEMLOVÁ

Minister spravodlivosti Daniel Lipšic už navrhol šiestim sudcom bratislavského krajského súdu disciplinárne tresty, z toho dvoch chce úplne zbaviť funkcie. Lipšic nedávno opísal, ako taká mafia funguje. "Silné finančné skupiny si nájdu firmu s rozsiahlym majetkom. Cez svoje účelovo vytvorené spoločnosti dosiahnu vyhlásenie konkurzu a výber správcu konkurznej podstaty."
Darí sa im to podľa Lipšica preto, lebo sa dohodnú so sudcami a správcami. Tých mali práve títo šiesti sudcovia vyberať nezákonne, správcovia potom odkúpia majetok údajne skrachovanej, hoci predtým zdravej firmy, za veľmi výhodnú cenu.
Kontrola ministerstva ukázala, že sudcovia vyberali správcov konkurznej podstaty mimo poradia tak, aby vybrali toho "správneho". Lipšic to v relácii STV Pod lampou prirovnal k mafii. Takto vytunelované vraj boli napríklad firmy Istrofin, BCT či Vinoprodukt, kde bol majetok v hodnote takmer štyri a pol miliardy korún.
Lipšic povedal, že len v jednej dedinke sídli viac ako dvesto fiktívnych alebo účelovo vytvorených firiem. Práve na ne finančné skupiny prevedú a rozdelia pohľadávky. Na vyhlásenie konkurzu musia dať totiž návrh minimálne dve firmy, ktorým spoločnosť dlhuje majetok. Spoločnosť, ktorá násilne skončí v bankrote je pritom relatívne zdravá.
Dedinka sa volá Žihárec. Z 200 registrovaných firiem sídli väčšina v dvoch starých domoch, kde býva jedna rodina. Konateľom by mal byť Karol G., ktorý sa pre SME nechcel vyjadriť. Jeho syn povedal: "Tu žiadna firma nie je." Starosta obce si myslí, že ide o fiktívneho majiteľa.
Ministerstvo od januára mení systém a bude konkurzy prísnejšie kontrolovať.

Ako to funguje

Spoločnosť S (finančná skupina) má záujem zlikvidovať konkurenta M a získať jeho majetok. Skúpi preto pohľadávky, ktoré má firma M voči inej firme či firmám, prípadne vyrobí fiktívne. Pohľadávku potom rozpredá, a tak rozdelí na viac spoločností S1, S2, S3..., ktoré nerobia nič a sídlo majú zapísané tam, kde v skutočnosti vôbec nesídlia (napríklad Žihárec).


http://www.sme.sk/vydania/20040622/photo/ovladnutie.gif

Návrh na konkurz musia totiž podať minimálne dve firmy, ktorým spoločnosť M dlhuje peniaze. Firmy S1 a S2 vyzvú spoločnosť M, aby im dlh zaplatila. K výzve však nepriložia buď žiadne číslo účtu, alebo falošné. Spoločnosť M nemá ako zaplatiť, aj keby chcela.
Spoločnosti S1 a S2 potom dajú na súd návrh na vyhlásenie konkurzu. Ako dôkaz poskytnú výzvy na zaplatenie dlhu, na ktoré spoločnosť M nereagovala.
Spriaznený sudca vyhlási konkurz, určí spriazneného správcu konkurznej podstaty, ktorý sa automaticky stáva štatutárom spoločnosti. Jej majetok potom predá konkurenčnej firme S za veľmi nízku cenu.
Môže sa tiež stať, že sudca konkurz nevyhlási, lebo spoločnosť M stihne zaplatiť dlžobu, napríklad spoločnosti S1. Sudca návrh na konkurz právoplatne neodmietne. Zanikne síce dôvod na vyhlásenie konkurzu od spoločnosti S1 a S2, príde však spoločnosť S3 s ďalšou pohľadávkou. Sudca tým, že návrh ešte neodmietol, pripustí do konkurzu ďalšieho veriteľa a konkurz vyhlási, lebo oň žiadajú firmy S2 a S3.
Dotknúť sa to môže aj bežných ľudí. Ak si kúpia auto od firmy, na ktorú je neskôr vyhlásený konkurz, auto je tiež zahrnuté do konkurzu. Ak človek nestihne včas podať na súd žiadosť o vyňatie svojho auta z konkurzu, lebo zaň legálne platil, má smolu. Musí potom zbytočne platiť napríklad rôzne súdne poplatky a súd ešte vôbec nemusí vyhrať.


https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13062/177653

Reportéri

Pondelok 21. 01. 2019 22:00
O podozreniach o prepojení sudcov a polície na mafiánsku skupinu


Štvrtok 24. 1. 2019 - 16:40 hod.
Domáce správy

NA ROVINU o sudcovskej mafii: Varovali ho, že môže vybuchnúť v aute


https://t1.aimg.sk/magaziny/nRQ7REJ1TRCntNGacC9ugw.320.jpg?t=LzN4Mjk6MzA3eDIwMC83MHg3MC9zbWFydA%3D%3D&h=Siu9laRmLsZk1QQ3SqZjPA&e=2145916800&v=3Marek Vagovič
„Pani Jankovská mala byť odstavená z funkcie a nie kandidovať na Ústavný súd. Existujú dôkazy, ktoré ju usvedčujú z nekalého konania. Polícia to však nechce vyšetriť,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom podnikateľ Ondrej Janíček.
Ondrej Janíček vlani otvorene kritizoval štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti Moniku Jankovskú (Smer), že ho ako sudkyňa – v spolupráci s mafiánskou skupinou čongrádyovcov – pripravila o majetok.
Polícia ho vzápätí zadržala, obvinila z ohovárania a posadila do cely policajného zaistenia. Po niekoľkých hodinách ho však vďaka medializácii prípadu prepustila, neskôr bolo zrušené aj spomínané obvinenie.
„Pani Jankovskú naopak nikto nevyšetroval, hoci by ju mali stíhať pre podozrenie z korupcie. Pätnásť svedkov vypovedalo, že zobrala od čongrádyovcov tri milióny korún,“ povedal dnes Janíček v relácii NA ROVINU.
Podľa neho si však na Jankovskú nikto netrúfne, pretože má „silu a moc“. „Postavila si kariéru na klamstvách a podvodoch, čo je nebezpečné pre celé Slovensko,“ tvrdí Janíček, ktorému stále hrozia dva roky nepodmienečne.
Jankovská totiž naňho podala už v roku 2014 trestné oznámenie. V tomto prípade je dokonca podaná obžaloba. Okrem toho podala Jankovská na Janíčka civilnú žalobu. Dôvodom boli aj jeho výroky v relácii NA ROVINU.

„Domáha sa ochrany osobnosti a zároveň si uplatňuje zabezpečovacie právo na môj majetok, ktorý má hodnotu dva milióny eur,“ hovorí Janíček. Jankovská je dnes jedným z kandidátov na sudcu Ústavného súdu.

Janíček naopak žiada o obnovu konania, pretože je presvedčený, že v roku 2000 bol – aj vďaka vtedajšej sudkyni Jankovskej – nezákonne trestne stíhaný. Dvadsať mesiacov sedel vo vyšetrovacej väzbe.
Podľa neho existujú aj nové svedecké výpovede, ktoré potvrdzujú, že celé konanie bolo zmanipulované. „Ľudia od Čongrádyho vypovedali, že to obvinenie na mňa bolo vopred pripravené, aby sa mohli zmocniť môjho majetku.“
Jeden svedok odišiel do zahraničia, pretože mal strach z mafie. Druhý bol Čongrádyho vodičom. Janíček tvrdí, že tento človek mu pred dvoma dňami povedal, že sa naňho niečo pripravuje.
„Varoval ma, že si mám dávať pozor a pozrieť sa, keď si sadnem do auta, že tam môžem mať výbušninu,“ hovorí Janíček. Asi pred dvoma týždňami niekto vystrašil aj jeho manželku.
„Keď išla večer domov, nejaký muž jej zakričal do tváre. Veľmi sa zľakla, pričom má stále pocit, že nás niekto sleduje,“ dodal Janíček.
Celú reláciu NA ROVINU s Ondrejom Janíčkom si môžete pozrieť vo videu na začiatku článku. 

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka