"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Jankovská a mafia ako jedna rodina – 3. časť 

       Pôvodne v tejto tretej časti mali byť uverejnené autentické dokumenty so svedectvom človeka, ktorého polícia a mafia donútili falošne vypovedať voči pánovi Janíčkovi a jeho spoločníkovi. Jeho výpoveď či svedectvo bolo v krátkych šotoch prezentované v TV Markíza v hlavných správach počas troch či štyroch dní. Keďže pani Jankovská na facebooku ohľadom tejto kauzy prezentovala klamlivé argumenty, pán Janíček sa rozhodol jej napísať otvorený doporučený list, ktorého celý text uverejňujem na tejto stránke. Samozrejme že aj toto podrobne zdokumentované svedectvo tohto svedka tu bude v niektorej časti uverejnené, keďže je súčasťou týchto obsiahlych dokumentov.

          Je veľmi málo ľudí na Slovensku, ktorí evidujú toľko ľudského žiaľu a utrpenia ako ja. Lenže na rozdiel o iných, vrátane médií, tieto kauzy o ľudskom utrpení ľudí zo strany štátnej moci či mafie uverejňujem na svojich stránkach. A častokrát mám slzy v očiach, aké zverstvá dokáže páchať táto novodobá ponovembrová boľševicko-fašistická a eštebácko-fašistická svoloč a luza z titulu svojho politického, ekonomického či bezpečnostného postavenia. Nikdy mi nevymizne z pamäti prípad Ing. Pavla Czaka, ktorý odmietol spolupracovať s touto štátno-zločineckou čvargou, zničili mu život, čo mu aj dopredu povedali. Dnes je na vozíku, všetci politici a médiá, ktoré prosil o pomoc sa zachovali ako zbabelé sračky. Podrobnosti nájdete na mojich stránkach pod nadpisom –Statočný občan bezcitne zlikvidovaný štátnou mafiou.

          Kauza pána Janíčka mi pripomína kauzu pána Františka Buvalu, o ktorej som písal na svojich stránkach pod nadpisom –   Trest smrti pre pretransformované mafiánsko – bankárske zberby. 

          Pán Janíček mi v mnohom pripomína seba samého. A môžem opätovne konštatovať to, čo som už konštatoval, že tento statočný občan si zaslúži úctu a obdiv. Roky bol prakticky sám samučičký v boji so štátnou mocou a mafiou. Chcem veriť, že po postupnom zverejňovaní tejto kauzy sa nájdu aj ďalší jedinci, ktorí dokážu prehovoriť.

Vladimír Pavlík


Ondrej Janíček, Matúšova 60/6, 911 01 Trenčín

                                                                                              Ministerstvo Spravodlivosti SR
Štátna tajomníčka
JUDr. Monika Jankovská
Župné námestie 13
813 11 Bratislava

                                                                                              Trenčín, 25.11.2014

           
            Vážená pani JUDr. Monika Jankovská.

            Je najvyšší čas, aby som Vám za toľké roky krívd, utrpenia, osočovania, diskreditácie a nespravodlivosti  z Vašej strany, napísal pani Jankovská, lebo Vy ste plne zodpovedná za to, že ja Ondrej Janíček ako aj môj spoločník Jozef Strelčík a naše rodiny trpeli a  trpia, prežili a prežívajú vďaka Vám  peklo na zemi a to už celých 15 rokov. Pred  rokom 2000, ako do nášho života vstúpil  rod z detského mestečka v Zlatovciach a to Čongrádyovci a Jankovský, ktorý žili v jednej domácností som mal pokojný ničím a nikým nerušený život, bezúhonný, netrestaný, nekriminalizovaný. Príchodom mafie a jej odnoží bohužiaľ aj v justícií zo mňa a pána Strelčíka urobili taký ako ste Vy a Váš švagor JUDr. Róbert Jankovský  kriminálnika, mafiána, vydierača doslova odpad spoločnosti, lebo aj pre mňa sú  takýto ľudia odpad spoločnosti.

            Pritom som čestný, statočný a nebojácny človek, ktorý sa vzoprel práve pred takými ako ste Vy, proti násiliu, nečestnosti, skorumpovanosti, nespravodlivosti a totálnej arogancií moci, porušovateľmi zákona vo svoj prospech, alebo v prospech svojich blízkych a neštítia sa použiť všetky zbrane nečestností a zabúdajú, že sa im raz všetko vráti.

            Použite rovnosť zbraní, a odstúpte z funkcie štátnej tajomníčky SR. Prečo sa bojíte Vy a Váš švagor si spraviť  bezpečnostnú previerku ohľadom vášho prepojenia a kolaborácie s mafiánmi Čongrádyovcami a Vaskom? Ak je všetko v poriadku, tak ako tvrdíte, očistite si meno. Prečo nedáte spraviť revíziu celého spisu 5T/ 444/2001?

Ja viem prijať s pokorou všetko nešťastie, ale už viac neunesiem za seba a moju rodinu, toľké bezprávie a parazitovanie na našich osobách  a ako otec rodiny, živiteľ je mojou povinnosťou chrániť si česť, rodinu a majetok.

Myslel som si, že nebude nutné Vám písať, ale mýlil som sa, lebo práve Vaše neprofesionálne vyjadrenia na mňa a moju rodinu na sociálnej sieti Facebook zo dňa 21.11.2014 ma donútili napísať Vám na základe Vašich neprimeraných vyjadrení a nepravdivého osočovania. Reagujem predovšetkým na Vaše klamstvo, ktoré ste verejne na sociálnej sieti Facebook napísala v duchu, ako ste spravodlivo a zákonným spôsobom zatvárala mafiánov a v súčasnosti Vás zasiahla pomsta jedného z odsúdených. Ako píšete viac rokov ma terorizuje nepravdivými obvineniami a klamstvami a to aj verejne. Situácia sa vystupňovala a jeho nenávisť voči mne prerástla až tak,  že on a jeho rodina začali útočiť na mojich dvoch synov. Nikto ma nezastaví a aj naďalej budem bojovať proti nespravodlivosti a mafiánom.

            Som si vedomý, že cez sociálnu sieť ste práve mne adresovali tieto vaše nemiestne, ničím nepodložené tvrdenia, ktorým ste sa asi v zúfalstve uchýlila, aby ste zakryla Vaše zločiny a protiprávne konania, pri ktorých ste kryla skutočných  mafiánov, a to Vašich nevlastných švagrov obzvlášť nebezpečných zločincov, mafiánov bossov podsvetia zo skupiny Sýkorovcov bratov ČONGRÁDIOVCOV a spol. ktorý strpčovali, zotročovali obyčajných ľudí a okrádali ich o majetky.

            Nie, nie som vôbec zákerný, ani pomstychtivý, vôbec necítim voči Vám nenávisť ako tvrdíte, lebo si to nezaslúžite a ani nie som ten typ, lebo som toho názoru, že každého dobehne minulosť a všetko čo zlé urobí sa mu vráti. Dokonca Vám neprajem nič zlé, skôr Vás ľutujem a vonkoncom Vás nechcem zdiskreditovať, osočovať, ohovárať, alebo krivo na Vašu adresu hovoriť. Avšak nadišiel čas pravdy, aby sa spoločnosť,  Vaši čestný kolegovia dozvedeli, ak to náhodou nevedia čo ste za človeka, ako ste zneužívali právomoc verejného činiteľa a postavili ste sa nad zákon. Mám pocit, že si myslíte, že Vy ste zákon, ktorý si vysvetľujete po svojom a pritom pod rúškom arogancie moci sa mylne domnievate, že môžete všetko a pritom sama porušujete zákon. Aj sama uznáte, že zákon nie je možné si vykladať na mieru, tak ako Vám to vyhovuje a ako potrebujete.

Zločiny ktoré ste pod rúškom spravodlivosti oblečená v talári spáchali spolu s Vašimi  mafiánsky komplici na mne, mojom spoločníkovi a našich rodinách, akú bolesť, aké šikanovanie, aké vydieranie a akú hrôzu sme si museli a musíme prežívať  môžeme napísať do jednej knihy, kde po jej prečítaní bude aj tomu najsilnejšiemu behať mráz po chrbte a budú sa mu stavať všetky chlpy. Vďaka takej sudkyni ako ste Vy p. Jankovská, je pravda a spravodlivosť  slepá a hluchá, je svet kde sú rovní a rovnejší, kde vďaka zneužívaniu moci a arogancii moci si ľudia Vášho formátu stavajú svoju moc a postavenie a pritom sa stavajú nad zákon, lebo sa mylne domnievajú, že oni samy sú zákon a pritom pošliapavajú tie najzákladnejšie morálne hodnoty a  to je choré – celé zlé a ničí to celú spoločnosť. V spojení s korupciu je to najväčšie nešťastie s trpkou príchuťou moci. A v neposlednom rade likvidačné pre obyčajných občanov.

            Najväčšie peklo na zemi sa stane vtedy, keď sa obyčajný človek, ako som ja  vzoprie takýmto bezcharakterným a skorumpovaným „gaunerom“, ktorý svoje postavenie a moc zneužívajú vo svoj prospech. Nakoniec sa  dostanú aj do nevôle všetkým Vaším podobným, či  s vedomým, alebo nevedomým konaním. Dostať sa pod paľbu polície, prokuratúry a súdov je asi to najhoršie čo sa človeku môže v živote stať. Bezmocnosť ho zožiera a ničí v kontexte s OČTK je priam likvidačná a neprajem to nikomu ani najväčšiemu nepriateľovi, ktorého ja nemám.

            Tak ako som napísal, sama ste ma svojimi príspevkami na sociálne sieti príjmela k tomu, aby som reagoval na Vaše netaktné  príspevky, ktoré ste si mohla odpustiť, lebo ste sa znížili ešte viac  ako som si myslel a pritom Vy sama viete pravdu. Preto som si dovolil Vám napísať, lebo svoje nezákonnosti a pre mňa zločiny, ktoré ste spáchala  zakrývate svojou rodinou a deťmi a to je celé zlé, „pomätené“ a priam nešťastné.

            Možno je to chyba, že môj otec ktorý bol dlhé roky sudca z ľudu sa vyjadril aj na adresu Vašich synov, ale práve oni boli tí čo na diskotéke v Stepse v Trenčíne prvý povedali: ,,moja mama (nechcem použiť vulgárny výraz), poslala Rafaelovho tatka do basy. To bolo nešťastné, lebo priatelia Vašich synov sú aj priateľmi môjho syna.

            Môj syn na rozdiel od Vašich (zhodou okolností sú si vekovo blízky a majú spoločných priateľov, si užil od 6 rokov peklo. Zažil keď mu polícia pred jeho zrakom bezdôvodne dokopala, dobila otca priamo v byte na objednávku Vášho nevlastného švagra bossa podsvetia mafiána Petra Čongrádyho a pritom aj Váš švagor  JUDr. Róbert Jankovský sa podieľal na tomto zločine. On uvalil väzbu na základe sfalšovaného úradného záznamu o mojom úteku....čo nebola pravda a iné. Môj syn kruto trpel ja a moja manželka  sme nemali ani potuchu čo sa deje, bola to objednávka od Čongrádyho, ktorý nás chcel zlikvidovať za asistencie polície a súdov a to konkrétne JUDr. Róbertom Jankovským a JUDr. Monikou Jankovskou. A prečo? Len preto, že Petrovi Čongrádymu sa zachcelo obrať nás o nehnuteľnosť „Fatima“, tú, ktorú sme mu nevedomky „vyfúkli“ na dražbe.  Nechcem pliesť naše rodiny a naše deti do minulosti, ale dnes sú dospelé a  Vás dobieha na základe Vašich nezákonných konaní,  rozhodnutí a zneužití svojej moci vo Váš prospech minulosť za ktorú sa musíte zodpovedať nie mne, ale celej spoločnosti. Pevne verím, že zákonným spôsobom, čestne a zodpovedne s použitím rovností zbraní, nie  zneužívaním svojich kolegov a svojich  chápadiel, ktoré ste si za toľké roky práve zločinmi zabezpečila.

            Nikdy pred tým, ako som kúpil  totálne schátranú nehnuteľnosť Fatima som nepredpokladal, že sa dožijem toľkého utrpenia. Túto do roka 1999 Trenčiansku ruinu som kúpil so spoločníkom aby som ju  zveľadil, zhodnotil. Nikdy som nepomyslel, že príde mafia a mne urobí zo života peklo, rozkradne ma, dá ma uväzniť a to aj vďaka Vám. Na mojom – našom utrpení máte najväčší podiel a pre mňa ste ešte väčší „zločinec“ ako samotný mafiáni a zločinci, lebo Vy ste  predstavovala v mojich očiach tie najväčšie hodnoty spravodlivosti, čestnosti ktoré sú najpodstatnejšie a takmer posvätné.

            Vy ste zmarila najpodstatnejší dôkaz mojej neviny v prípade, ktorý ste pojednávali 5T/444/2001 a to tým, že ste zlikvidovala  úmyselne korunného svedka Tibora Jurisu, ktorý ma krivo obvinil. Tak ako sa vyjadril chcel napraviť čo pod tlakom a na objednávku musel urobiť. Vám sa podľa zadovážených dôkazov  zdôveril, že ho mafián Váš nevlastný švagor boss podsvetia Peter Čongrády navštívil a pod hrozbou smrti mu nedovolil dostaviť sa na súdne pojednávanie a Vás prosil o ochranu pred týmto zločincom, avšak Vy ste mu odmietli dať ochranu. Je to veľká hanba, nemorálne. Vy ste zneužila pritom svoju moc a zlikvidovali ste podstatný dokaz mojej neviny, aby sa zločinci dostali k môjmu majetku.

            Áno, píšete na sociálnej sieti, že už viac rokov ma (viem, že ste mysleli mňa) terorizuje nepravdivými obvineniami a klamstvami, avšak to je lož a klamstvo toho najväčšieho zrna. Áno, už 15 rokov bojujem za spravodlivosť, zničili ste ma, moju rodinu, môjmu spoločníkovi ste dohnali tu najväčšiu formu psychickej poruchy, zdiskreditovali ste nás aj s Vašim švagrom bossom Petrom Čongrádym. Vy ste zlikvidovali  podstatný dôkaz mojej neviny lebo korunný svedok  Tibora Jurisu, ktorý sa chcel dostaviť na Hlavné pojednávanie a vypovedať, že pod nátlakom mňa a môjho spoločníka krivo obvinil . . . bol  zastrašený priamo fyzickou likvidáciou. A vy ste neurobila nič.

            V telefónnom rozhovore s Vami, Vám to oznámil a oznámil Vám, že sa chce dostaviť na pojednávanie vypovedať, ale žiadal od Vás ochranu, lebo mafia na čele s Petrom Čongrádym sa mu vyhrozila smrťou ak by sa dostavil vypovedať. Vy ste však jeho prosbu zamietla, dokonca ste mu počas 2 mesačného pojednávania ani raz nedoručila predvolanie na Hlavné pojednávanie, dokonca ste ho nedala predviesť políciou, aj keď Vám podľa jeho tvrdení povedal na akej adrese sa nachádza. Ako je možné, že ste mu nedoručili ani jedno predvolanie na hlavné pojednávanie, pritom ste mali neobmedzenú možnosť zabezpečiť jeho potrebnú a nutnú účasť na pojednávaní. Je to priam neuveriteľné, ale je to fakt a dokonca ste to uviedli aj v samotnom rozsudku.

            Pripomeniem Vám, paradoxne 30.11.2001 ste vo svojom uznesení o prepustení z väzby na slobodu Ľuboša Čongrádyho, mňa a môjho spoločníka napísala, že dôkazy o vine zo strany T. Jurisu sú rozporné a nejednoznačné. Vtedy Vám to vyhovovalo, moja manželka za toto Uznesenie musela Vášmu nevlastnému švagrovi Petrovi Čongrádymu podpísať zmenku na 550.000,-Sk, dlžobný úpis. Neviem posúdiť do akej miery sa Peter Čongrády delil, komu platil za tieto rozhodnutia. On však tvrdil, že musel platiť vám a Vaše konania tomu zodpovedali, inak by ste nemohli porušovať zákon.

            Keď prenasledoval, vydieral samotný boss Peter Čongrády a Peter Vasko moju bezbrannú manželku, aby mu prepísala nehnuteľnosť, vždy prichádzal zo správami od sudkyne teda od Vás  a bolo to  aj deň pred 30.11.2001, kedy jej povedal o našom prepustení  z väzby o rozsudku, všetky informácie ako aj prepojenie na Vás.

            Keby ste boli čestná za akú sa pred celým Slovenskom prezentujete tak vzhľadom na Váš príbuzenský pomer ste sa mala okamžite vylúčiť z úkonov trestného konania. Takéto konanie z Vašej strany by bolo čestné. Vaša ,,nestrannosť a nezaujatosť“ sa odzrkadlila priamo v Uznesení o prepustení z väzby 30.11.2001, kedy ste svojho druhého švagra Ľuboša Čongrádyho prepustila na slobodu, pričom bol obžalovaný z niekoľkých skutkov, ako aj z prechovávania 25 dávok pervitínu, ktoré našli policajti Ľubošovi Čongrádymu priamo pri osobnej prehliadke na policajnej stanici v Trenčíne v  nohaviciach v Trenčíne. Neskôr ste v rozsudku zhodou okolností  Ľuboša Čongrádyho dokonca oslobodili zo skutku 25 dávok pervitínu čo Vás opäť priamo usvedčuje z Vášho nezákonného konania a zneužitia právomocí verejného činiteľa.  Neštítila ste sa  poslať za mnou aj advokáta Jána Sukeníka, ktorý ma vo väzbe v Leopoldove navštívil, aby ste ma donútili potvrdiť, že Ľuboš Čongrády tento chorý a na drogách závislý človek pracoval v mojej firme aj keď ste mali písomné stanovisko spoločnosti Xaverius, s.r.o., že Ľuboš Čongrády u nás nepracoval. Presne si ten deň pamätám, lebo moja advokátka Darina Kučerová bola v pôrodnici. Tak to bolo urgentné, že Súkeník si  bol  dokonca u nej v nemocnici  dať podpísať plnú moc, aby ma mohol navštíviť vo väzbe. Tento dôkaz sa nachádza v Leopoldovskej väznici a vtedy mi Váš kamarát Ján Sukenník  povedal aj výsledok rozsudku, o tom ako sa dostaneme von a poprosil ma len, aby som nič nehovoril, všetko je u Vás zariadené, len aby som nič nekomentoval... Ja čo som bol nevinne vo väzbe aby som bol ticho?

Takýmto postupom ste riešila všetko. Ak si dobre pamätáte tak pri vynesení rozsudku som práve ja Ondrej Janíček vykríkol že ste skorumpovaná mafiánska sudkyňa a to pred celou verejnosťou, vtedy ste sa opýtala:  čo som to povedal? Všetci to počuli,  tak isto ako Vy, dokonca ma zahriakli aj advokáti, ale nič ste neurobili, zniesli ste aj takúto potupu, lebo ste bola nečistá.

            Vrchol celého svinstva bolo to, že hneď po prepustení z väzby ma mafiáni uniesli, aby som podpísal prepis prosperujúcej spoločnosti Servisná podnikateľská agentúra, s.r.o.,  aj s nehnuteľnosťou na pokrytie dlžoby Petrovi Čongrádymu, ktorý Vám musel za prepustenie z väzby a za rozsudok zaplatiť 4.000.000,- Sk. Svojho brata si vyplatil sám, ale za Rudolfa Zúbeka, Jozefa Strelčíka a mňa Ondreja Janíčka sme museli odovzdať firmu aj s nehnuteľnosťou, nakoľko nás mafia pripravila o všetky peniaze počas väzby a pokračovali aj potom, keď ste ma svojej rodine Čongrádyovej priamo naservírovali na podnos, aby nás mohli  ďalej vydierať a rozkrádať s Vaším požehnaním. Nerozumiem tomu, pritom ste mala všetky možnosti, aby ste zločincov Zúbeka a Čongrádyho na dlhé roky poslala fakt do basy ako píšete. Zabúdate, že to Vy ste ich pustila a nie tak ako verejnosti tvrdíte, že mafiánov ste zatvárala. Toto je len krutá lož pre Vašich obdivovateľov.

Nie som už sám a moje tvrdenia a výpovede nie sú osamelé,  pretože všetci svedkovia sa už o korupcii na Vašu adresu  vyjadrovali a taktiež aj o prokurátorovi JUDr. Pompovi ktorý Vám dopomohol.

            Vrátim sa k tomu zatváraniu mafiánov. Pozriete si rozsudok 5T/444/2001 v ktorom ste skutočných mafiánov prepustila na slobodu aj keď ste ich za také rozsiahle trestné činy mala odsúdiť na omnoho viac rokov, dala ste im minimálne tresty  a prepustila ste ich na slobodu, aby mohli pokračovať páchaní v trestnej činnosti na nevinných ľuďoch a pritom sa tvárite, že ich zatvárate.

            Obdobie po väzbe, keď ste nás mafií hodili ako „mäso pre zver“ nechcem ani opisovať, strach, hrôza, skrývanie a psychická trauma, pričom  som sa nebál len o seba, ale aj o mojich najbližších a hlavne o môjho syna. V tom období besnenie mafie a zabíjanie nepohodlných takých ako som ja bolo prirodzené, lebo bolo predsa odobrené samotnou justíciou. Peklo po väzbe vďaka Vašej hodenej rukavice bolo nekonečné a bolestné, neprajem to nikomu.

            Ako chcete vysvetliť Vašim obdivovateľom, pisateľom a čitateľom Vaše konanie a nízke tresty ako aj rozporuplný rozsudok, ktorý ste mafiánom šila na mieru, len aby ste ich prepustila na slobodu a neštítila ste sa obetovať nevinných, len aby ste so svojimi komplicmi dosiahli svoj cieľ? Zmarili ste tým aj  prácu polície, lebo polícia  dostala mafiána  R. Zúbeka a aj Ľuboša Čongrádyho právom, Vy ste ich však prepustením na slobodu oslobodila.

            Zákaz podať odvolanie proti Vášmu rozsudku 5T/444/2001, ktorý ste dala Petrovi Čongrádymu a ten nám povedal, že Vám dal záruky a slovo, že sa neodvoláme, bol pre mňa hrozný. Vďaka podpore mojich statočných rodičov, ktorý stáli pri mne a posunuli ma dopredu  sme aj s Jozefom Strelčíkom aj napriek strachu a hrôze pred Čongrádym podali odvolanie i napriek jeho zákazu.

            Besnenie ktoré nastalo nemalo obdoby, museli sme sa skrývať pred besnením mafie, hotová hrôza.

            Pani Jankovská, všetko je v spisoch, kto si podrobne preštuduje spis, Váš rozsudok pochopí, urobili ste zločin, ktorý nemá obdoby.

            O Krajskom súde a o pánovi JUDr. Janíkovi sa nebudem rozpisovať, stačí pozrieť jeho uznesenie z januára 2002 a následné odôvodnenie rozhodnutia jeho senátu a nepredvedenia korunného svedka Tibora Jurisu. To všetko  spojené s korupciou.

            A čo nasledovalo ďalej? Mafia sa nezastavila, nestačila jej jedna nehnuteľnosť, pokračovalo sa ďalej v rabovaní a zotročovaní mňa O. Janíčka a J. Strelčíka a mojej rodiny.

            Vždy sme sa bránili len zákonnými formami, avšak utrpenie prinieslo aj obeť a to v podobe psychickej poruchy môjho spoločníka, ktorému toto besnenie, ktorého ste príčinou mu dohnalo psychickú poruchu.

            To že sa pokračovalo v špinavej represií proti nám nás doviedlo do zúfalstva, J. Strelčíka na pokraj života a do toho sa mu dala rana istoty a za rok 2002, kedy sme boli vo väzbe v čase rabovania našich firiem a nášho majetku ho za nepodanie daňového priznania za rok 2002 súd v čase jeho silne prepuknutej choroby – Manio depresívnej psychózy, ktorá vyústila do Bipolárnej afektívnej poruchy odsúdila v roku 2012 teda po 10 rokoch na 3 roky.

            Vtedy to bol už vrchol a povedal som dosť nášmu zbedačovaniu. Bolo to v čase keď polícia začala vyšetrovanie obzvlášť závažný zločin vydierania zo strany Čongrádyovcov a Petra Vaska na našich osobách a rozhodol som sa podať obnovu konania, aby som si očistil meno, meno svojej rodiny, našu česť a postaviť sa na odpor proti takým ako ste Vy, ktorá síce píše o spravodlivosti a má jej plné ústa a pritom porušuje všetky zákony.

            Je mojou povinnosťou si chrániť svoju rodinu, česť svoj majetok a to aj napriek tomu, že mám taký silných protivníkov ako je mafia a justičná mafia. Ja a moja rodina sa nikdy nezastaví a bude zákonne bojovať za spravodlivosť. Ja a ani  moja rodina sme Vás nikdy neohovorili, lebo som sa obracal na všetky inštitúcie, ktoré nám zákon umožňuje a vždy sme použili pre naše vyjadrenia len dôkazy a výpovede svedkov, ktoré sú známe, aby som sa domohol spravodlivosti. Nedám sa Vami zastrašiť, nedal som sa ani v minulosti zastrašiť mafiánmi aj keď som sa dozvedel, že ja aj môj spoločník mal byť zlikvidovaný za 5.000.000,- Sk. Nikomu neprajem smrť, ale len vďaka poprave Vášho švagra bossa Petra Čongrádyho žijeme, lebo nás nestihli popraviť.

            Paradoxne ma motivuje Vaše motto „BRÁNIŤ  SA OPLATÍ.“

            S úctou.                                                                                                       

 

                                                                                                                      Ondrej Janíček.

         

 


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

Hlavná stránka