"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Manželka zavraždeného Roberta Holuba píše Mikulášovi Černákovi a vyvracia jeho klamstvá 

               Niekoľko týždňov po vražde Roberta Holuba v roku 1997som otvorene a verejne písal a tvrdil, že na Kramároch bol na druhý pokus, po nevydarenom pokuse zavraždiť ho, v hoteli Danube v Bratislave, nájomným vrahom zavraždený v spolupráci so štátnym orgánom. Dnes sa to opätovne potvrdzuje, čo bude predmetom ďalších častí, ohľadom tejto kauzy, ktorá je odštartovaná uverejnením doporučeného listu manželky Roberta Holuba  Mikulášovi Černákovi do Leopoldova.

Vladimír Pavlík


                 Mária Holubová, Hauptstr. 166, 58675 Hemer, DEUTSCHLAND

 

                                                                                                      24. 8. 2016

Mikuláš Černák
Ústav na výkon väzby
Gucmanova 19/670
LEOPOLDOV
920 41    
DOPORUČENE

Mikuláš Černák (mafián a boss bez cti)  

          Dostala sa mi do rúk Vaša kniha, kde hovoríte aj o mojom nebohom manželovi Robertovi Holubovi a o mne. Nedá mi nereagovať na všetky tie bludy, dezinformácie a klamstvá, ku ktorým sa tento boss bossov znížil. Mŕtvy Robert Holub sa už brániť nemôže, ale sú ešte žijúci poznajúci skutočnú pravdu, vrátane mňa samotnej. Ste narušený a psychicky chorý človek, ale aj napriek tomu Vám čo to pripomeniem. Verím že ste nezabudol na to, keď som Vám ja, ako cigánka, v začiatkoch Vašej kariéry kúpila sedaciu súpravu za 280 000 Sk a poslala Vám ju do Banskej Bystrice,  taktiež aj tú podlahu, ktorú pre Vás vybral nebohý Robert Holub, ktorému bolo ľúto, v akom prostredí ste vtedy žil. Vždy som Vás v našom v dome prijala ako hosťa, jedol ste u nás a stalo, sa aj že ste aj prespal, ale to vo svojej knihe nespomínate. Prečo?

          Urážate môjho nebohého manžela, klamete a vymýšľate si, že chodil a kradol kompóty. Bože, musíte byť na tom veľmi zle, cítiť z Vás žiarlivosť a závisť, čo je veľmi choré. Nebohý Robert Holub má riadne ukončenú strednú školu, pôsobil aj ako tréner karate pre mladší dorast v Košiciach. A čo Vaše povolanie?  Ako šofér dedinského autobusu, rozprávalo sa, že ste okrádal malé deti o cukríky. Čo je na tom pravdy? Hovoríte o tom, ako chcete pomáhať a objasňovať Vaše skutky, ako chcete svojej duši uľahčiť, kto Vám má veriť, keď urážate a ponižujete svoje obete?

          Neboli ste kamaráti, to viem, ale keď si u  Holuba objednali Vašu smrť ľudia zo SIS, on to neurobil, ale Vy ste sa chopil hneď prvej príležitosti, ale pravdu poznáme. Boss všetkých Bossov, slušný titul mafiána, ktorý uráža pozostalých! Okradli ste jeho rodinu,  urážate a ponižujete, len ste zabudol sám na svoje sadistické praktiky. Holub bol cigáň, akú odmenu ste dostal, alebo, dostanete?. Ovešal ste sa cudzím perím.

Mária Holubová  

                                                                                             


   PRINT RSS

Hlavná stránka