"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

KAUZA O KTOREJ ČESKÍ PRESSTITÚTI A HAVLOIDI ZBABELO MLČIA

Českí a slovenskí zločinci z vysokej politiky ako jedna rodina – 1. časť

               Nakontaktoval sa na mňa pán Fábik z Českej republiky, patriaci do kategórie jedincov, ktorý nechce byť ani slepý, ani hluchý, ani nemý, nemlčí vo veciach, kde drvivá väčšina mlčí. Takýto ľudia to nemajú v živote ani jednoduché, ani ľahké. Zločinecký dobytok z vysokej politiky, či už českej, alebo slovenskej, majú totiž jednu spoločnú vlastnosť – sú ako jedna zločinecká a skorumpovaná rodina. A podľa toho aj voči takýmto jedincom postupujú.

Vladimír Pavlík


V roce 2010 jsem po neshodách s vedením města Hora Svaté Kateřiny zahájil kampaň pro zvolení nového vedení města.

Daří se a tak dochází k výměně vedení města. Tím se spouští celá anabáze. Jsem jako stavař požádán o prověření stavebních akcí města. Dostávám možnost nahlédnout do stavební dokumentace na dotované stavební akci. Zjišťuji nejen chybějící dokumentaci ale také značné vady díla. Tyto spočívají v nesprávně použitých poskytnutých prostředků./ Zkolaudovaná komunikace za 780 000 Kč neexistuje. Je postavena čistička odpadních vod. Není součástí projektu. A další vady./
Jsem požádán novým vedením města o účast v kontrolním výboru, stavební komisi a komisi pro rozvoj regionu a obcí – orgány města.

Zahajuji svou činnost a jsem tak přímím účastníkem dotačního podvodu. Neustále realizačního projektového manažéra upozorňuji na možnost dotačního podvodu. Pro nespolupráci orgánů města se obracím na stavební úřad . Po této aktivitě začínám být vydírán. To mne varuje, že problém může být mnohem větší. Tak po dohodě se starostou začínám vyhledávat problémové projekty.
Starosta nechává zhotovit audit provozu vozidel a kritizovaného dotačního projektu. Audit konstatuje absolutní absenci účetní evidence o provozu vozidel a konstatuje, že dotace vykazuje znaky dotačního podvodu. V odvetě je starosta s místostarostkou odvolán. Já pokračuji v činnosti a následně jsem odvolán ze všech orgánů.

Zde se dostávám do konfliktu poprvé s organisovaným zločinem a jsem tvrdě vydírán. Protože mám kontakt na tyto osoby, účastním se domluvené schůzky na neutrálním území. Zde mimo jiné mi jsou předloženy dokumenty ukazující, že předchozí vedení se dopouštělo dotačních a jiných podvodů.
Po této schůzce je na mne ze strany města zvýšen nátlak a jsem nucen z důvodu bezpečnosti rodiny nucen město opustit. Pokračuji však v odhalování a získávání informací. K mé smůle je to tak obrovské množství informací které není možné je jednoduše vytřídit.

Na začátku roku 2014 informuji partnery že jsem připraven podat trestní oznámení. Náhle v březnu 2014 kontaktuje mou partnerku policie, že je na mne podáno trestní oznámení pro zneužívání dítěte schisofrenikem. 10.4.2014 je nám odebráno šest dětí včetně půlročního kojence. Podávám odvolání. Mé děti jsou nám vráceny do výchovy a partnerky děti jsou umístěny do dětského domova kdy soudkyně partnerku informuje, že budou z dětského domova propuštěny až ode mne odejde.

Neustupujeme a na podzim 2014 podávám trestní oznámení na město. Nic se neděje. Tak podávám stížnost na státní zastupitelství a upozorňuji ,že vyšetřovatelka hospod. kriminality policie Most byla aktivní zastupitel při realizaci dotačního podvodu a přímo mu napomáhala. Dále že v prostoru kina se nachází část archívu s důkazy o trestné činnosti. Po pár dnech mne informuje zastupitel, že na město přišel dopis,e jsem si stěžoval a že si prostory přijedou prohledat. Samozřejmě nic nenašli. Naopak mne navštěvuje vyšetřovatelka a sděluje mi, že pokud toho nenechám mohu být stíhán a jít sedět. 23.4. 2015 je na mne uvalena protiprávní vazba – 29 dní. Po návratu mne navštěvuje soused a sděluje mi ,že jsem hajzl a že je mi potřeba zavřít hubu. Že mu to řekl jistý člověk. Podle popisu je to příbuzný Oto Šece zastupitele města. Začal jsem tušit ,že se něco děje.

V srpnu 2015 mi hoří dílna s třemi auty. Člověk jehož auto je zřejmě původcem se po dvou měsících objevuje v terénním voze který je majetkem tohoto zastupitele a osoba která iniciuje útoky žije z dávek. V prosinci mi tento člověk vyhrožuje, že mi vyhodí auto do vzduchu. K těmto útokům dochází vždy po opravných prostředcích. Poté co v neustupuji v prosinci, při venčení je mému synovi odcizen pes. Následně je nalezen přesně na půl cesty mezi našimi domy v obytné zóně. Zastřelen, vstřel mezi očima, stažen z kůže Torzo vystaveno tělo a kosti nebyli nalezeny. Policie jako vše odkládá. Údajně zastřelen jako toulavý. Pokračují útoky a já se snažím dosáhnout opravnými prostředky nápravy. A tak je mi doručen dokument kdy po šesti letech ministerstvo zemědělství konstatuje, že došlo k porušení podmínek pro poskytnutí dotačního titulu a nařizuje navrácení prostředků. Dostávám se do sporu s ministerstvem ve věci úmyslu. Následuje útok kdy nám v nočních hodinách vniká do domu ozbrojený útočník a napadá mne. Zvyšuji aktivitu a tlačím na objasnění případů. 22.4.2016 je na mne opět uvalena protiprávní vazba. Tato je ukončena 20.6.2016 tak aby mi bylo znemožněno se účastnit jako kandidát do krajských voleb. Stejně se mi daří kandidovat a prokazatelně mizí mé hlasy.

Nyní případy Dotační podvod – karavan camp
Zkreslování hospodářského výsledku – karavan camp
Dotační podvod – Autobusová odpočívadla - nařízeno vrácení
Pronájmy pozemků - značná škoda smlouvy právní vady od prvopočátku neplatné
Dotační titul – podkrovní byty předražená zakázka.
Dotační titul - rekonstrukce bytovek. Materiál neodpovídá specifikaci předraženo
Insolvenční podvod – opakovaně nárokovaná pohledávka vyplacena městem opakovaně uznána
Prodej pozemků - porušení zákona od počátku neplatné.
Toto je pouze zlomek z aktivit zastupitelů. Škoda městu činní odhadem 200 milionů v obci se
470 – ti obyvateli.
Jsem v případě zájmu připraven doložit kterékoliv informace s důkazy a listinami.
Tyto události jsou ve spojení s p. Babišem, Sobotkou Bronislavem Schwarczem – branně bezpečnostní výbor ČR . Figurují v korupčních kauzách a domnívám se i ve spojení organisovaného zločinu s komunální a vysokou politikou . Po těchto informacích dává smysl i činnost vedená proti mé osobě. Nejde mi o řešení mého případu. S tím si poradím sám. Jde mi o nápravu situace ve městě. Dále o případné prokázání korupce těchto osob.


Jiří Fábik


   PRINT RSS

Hlavná stránka