Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

„ARGUMENTY“ ORTODOXNÝCH KOTLEBOVÝCH FANATIKOV A ZBABELCOV             

          
Sledovať „argumenty“ TZV. Slovákov, národovcov a kresťanov okolo Vodcu Kotlebu na moju osobu mi pripomína, že pôrod ortodoxnej protislovenskej mečiarovskej a eštebáckej zberby prebehol hladko nielen po stránke ideologickej, ale aj po stránke dezinformačnej, paranoidnej, diktátorskej, keď Mečiar sa prevtelil do Kotlebu. No nielen to, ale aj slovník ortodoxných fanatikov Mečiara a ortodoxných fanatikov Kotlebu je, ako keby ich mala jedna spoločná mater. Nebudem tu rozoberať všetky tie bludy na moju osobu, dokonca niektorým prekáža aj môj vek, teda staroba, ako aj mozgová príhoda spred šiestich rokov, čo podľa nich je dostatočný dôvod na to, aby som prestal písať, či občiansky sa angažovať. Aj pokiaľ niečo napíšem, vždy všetko doložím – a pokiaľ protistrana nemá protiargumenty, pomáda si bludmi, klamstvami a dezinformáciami.

          Pred časom sa na www.necenzurovane.net objavil môj posledný článok pod nadpisom –Neuveriteľný Kotlebov cynizmus, hyenizmus a dezinformácie pri poskytnutí sociálnej pomoci.Argumentačne a dôkazovo doložené, všimnite si diskusiu medzi čitateľom pod zn. učiteľ a mnou, normálna a argumentačná výmena názorov a porovnajme to s prvotným diskusným príspevkom Romana Fialu, typického ortodoxného kotlebovského fanatika a riťoleza, ktorému neprekáža, že Kotleba doteraz verejne neodsúdil zločiny proti ľudskosti, na ktoré každoročne predčasne zomrie 3-5 tisíc nevinných ľudí, čo ja som už niekoľkokrát verejne urobil, ohodnotil ma ako zakomplexovanú trosku, ktorý lízal Havlove gule a prirovnal ma ku kádrovákovi. Podľa hesla, „na hrubé vrece hrubú záplatu“, som aj odpovedal. No a na jeho odpoveď ohľadom môjho protiargumentu, že do 18. 1. 1995 som Havlovi tie gule predsa lízal, ako aj tie vety pod tým, mi dávajú plné právo cez nezvratné dôkazy tu predložené mu preukázať rozdiel medzi ním a mnou. (diskusia priložená ako súčasť článku.)

          Ja viem, že tomuto kotlebovskému fanatikovi sa nepáči, že na súde s prezidentom Havlom musel tento povedať, „PREDMETNÉ SLOVÁ NEBOLI MIERENÉ NA OSOBU ŽALOBCU...“, že na rozdiel od zbabelej občianskej nuly hrajúcej sa na národovca a Slováka Kotlebu, mne nerobí problém obhájiť si svoju česť aj pred prezidentom. Ďalší dôkaz ktorý tu predkladám je názov článku z roku 1992 o Václavovi Havlovi, kde ako člen redakcie som hlasoval za uverejnenie tohto článku, no podľa Fialu asi aj vtedy som Havlovi lízal gule. No a o tom akomsi prekuknutí mojej osoby, typický eštebácky trik používaný voči mne pred novembrom 1989, ale aj po novembri 1989, Fiala asi pochádza z eštebáckej čeľade, takže je dobre vyškolený. Keďže Kotleba šíri o mne reči že ma vyhodil, že sa cítim ohrdnutý, dokonca že som bol u neho pre finančný prospech, (neviem aký) – ja sám som od neho dobrovoľne odišiel, keďže som zistil že sa jedná o človeka zbabelého s diktátorskou a narcisnou povahou, kolaborujúcom so štátnou  mocou, hrajúceho sa na národovca a kresťana. Podrobnosti som uverejnil na www.necenzurovane.net v marci 2012 pod nadpisom – Povolebná analýza – a ukončenie spolupráce s Ľudovou stranou – Naše Slovensko. (Súčasťou článku sú aj tri prílohy.) To že Kotlebovi a jeho zbabelej zberbe Fialovcov neprekáža ako sa cez zločiny proti ľudskosti cez zdravotníctvo likvidujú nevinní občania, svedčí o jednom – Niet väčší nepriateľ pre Slovensko ako zbabelé a mlčiace zberby hrajúce sa na Slovákov, národovcov a kresťanov, zhlukujúcich sa okolo Kotlebu, v skutočnosti slúžiacim zločincom z vysokej politiky a cudzej štátnej moci.

Vladimír Pavlík
pavlik.vlado@yandex.com


Havel, Mečiar, Leško..

http://necenzurovane/10/hml.html

Kauza Pavlík - Havel, spor, v němž byla vyslechnuta pouze jedna strana

  Roman Fiala • pred 2 dňami
pan Pavlik, vy Ste skutočne len zakomplexovaná troska. Ako chartista Ste lízal Havlove gule, a Vy teraz kádrujete ???
Je mi z Vás na zvracanie !!!!

Avatar
Vladimír Pavlík  Roman Fiala • pred dňom
Zakomplexovaná troska Roman Fiala, Kotlebov sluha a riťolez lížuci mu jeho protislovenské gule, dajte si do google - Vladimír Pavlík sa súdil s Václavom Havlom - a očakávam verejné ospravedlnenie, Vy zbabelá protislovenská kotlebovská nula.

Avatar
Roman Fiala  Vladimír Pavlík • pred 12 hodinami
súdili Ste sa s Havlom 18. 1. 1995....tak od tohoto datumu sa Vám VEREJNE OSPRAVEDLNUJEM...
..
do 18. 1. 1995 Ste mu predsa len tie gule lizal.......och jooooj, pan Pavlík, je ešte niekto na svete, s kým Ste sa nesúdil ??
ono je to tak, že Vás každý časom prekukne a potom ohrdnutý od neho odchádzate...
a zbabelým nazývajte toho, kto Vás urobil, nie mňa !!

 

   PRINT RSS

   
          
Hlavná stránka