"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Vyznamenali Dobroslava Trnku - fikcia

(Až príliš podobná slovenskej realite)

Polícia: Odhalili sme korupčný škandál v prokuratúre a justícii!
Popis: ZdrojZdroj: cas.sk     18.03.2011 (09:09)    
Protikorupční policajti otvorili veľký prípad. Bratislavského prokurátora Michala Barilu obvinili s ďalšími štyrmi osobami v úplatkárskej afére siahajúcej do justície až na Najvyšší súd SR  čítaj celý článok
Exsiskára Hrbáčka oslobodili!
http://www.sme.sk/diskusie/1794460/1/15701582/Exsiskara-Michala-Hrbacka-oslobodili-spod-zaloby.html#15701582

Slávnostná nálada vládla prednedávnom v jednom exkluzívnom bratislavskom hoteli, kde sa stretli elitní predstavitelia najorganizovanejšieho zločinu z ponovembrových vlád a parlamentov, finančných skupín, konkurzných mafií, bielych golierov, skutočný výkvet najskorumpovanejších policajtov, prokurátorov a sudcov, ktorí, hoc sú v obrovskej menšine, s pomocou zločincov z vysokej politiky a finančných skupín úplne ovládli tieto tri inštitúcie. Ďalej tu boli v primeranom zastúpení viacerí príživníci a pijavice z rôznych sprostredkovateľských skupín, priživujúcich sa na našich daniach, parazitujúcich hlavne na našom zdravotníctve a sociálnej oblasti. Samozrejme, že tu nemohli chýbať ani kágebácko-eštebácke zberby z Penty či im podobné tlupy tzv. finančných žralokov. Možno si celkom oprávnene položiť otázku, čo sa stalo, či čo sa bude diať, že sa tu na jednom mieste zišla „elita“ takýchto zločincov a zlodejov? Dôvod bol jediný. Budú vyznamenávať bývalého Generálneho prokurátora SR Dobroslava Trnku ich najvyšším vyznamenaním, ktorému dali honosný názov – Rad zlatého trtošíka s piatimi diamantovými príveskami, ktorého hodnota je vyčíslená na 100 000 euro. Jedná sa o nádherné umelecké dielo o váhe vyše jedného kilogramu z čistého zlata, ako aj jeho zmenšená replika s piatimi diamantovými príveskami.

Ako prebiehal slávnostný akt

          Slávnostný príhovor predniesol Jozef Majský. Hovoril tak dojemne, hlavne keď ďakoval Dobroslavovi Trnkovi nielen za jeho príkladné trtošenie ako najvyššieho šéfa tohto orgánu, pričom nezabudol pripomenúť, že svojím trtošením nielen nakazil, ale aj pobláznil osadenstvo Generálnej prokuratúry až do takého štádia, že nakoniec ho oslobodil od všetkých diskreditačných rečí a tzv. trestných činov, ktoré sa mu polícia snažila preukazovať. S dojatím hovoril, že až samotný Dobroslav Trnka musel pripomenúť všetkým jeho neprajníkom a klientom nebankových subjektov, že donekonečna už nemôžu jeho, čestného, statočného a dobromyseľného ľudomila Jozefa Majského okrádať, a ešte ho aj krivo obviňovať z podvodov a rozkrádania.
Stretlo sa to s búrlivým ohlasom, čo ešte zvýraznilo vystúpenie bankárskeho arcizlodeja Ivana Kiňa. Poďakoval nielen Generálnej prokuratúre SR, ale osobne aj Ivanovi Miklošovi, ktorého označil za jedného z najlepších ministrov financií nielen v Európe, ale aj na svete. Pripomenul, že len minister financií jeho typu dokázal odškodniť všetkých poctivých a čestných bankárskych zbojníkov z mečiarovskej éry podľa kritérií, čím sme viac nakradli, tým nám pán Mikloš dal bohatšie odstupné. Tieto úprimné a ľudské slová Ivana Mikloša dojali až do takej miery, že vo svojej odpovedi sa nezabudol pochváliť, ako konečne sa mu už na piaty pokus podarilo zložiť skúšky z ekonomického minima pre stredné školy a to aj napriek tomu, že Politbyro ÚV SDKÚ-DS dalo do skúšobnej komisie mimoriadne prísnych ba až neľudských oponentov. Taktiež pripomenul, že toto jeho urobenie skúšok malo veľký ohlas vo Svetovej banke a Medzinárodnom menovom fonde, lebo popri gratuláciách ho aj osobne pozvali na konzultácie za účelom, či by nemohol v rámci svojich ekonomických experimentov na slovenských občanoch zaviesť povinné dane pre občanov, ktorí si z trávy dokázali urobiť obživu, čím sa znížili tržby v obchodných reťazcoch, čo je pre ich zahraničných majiteľov veľmi znepokojujúce, lebo doteraz ich prebytky určené u nich pre dobytok, sa úspešne predávali na Slovensku ako produkty pre ľudí. Ďalej prisľúbil, že Slovensko bude naďalej vzorovým príkladom experimentov na vlastných občanoch. A pokiaľ by sa stalo, že ľudia by to už nevydržali, tak by sa im pripomenula ich doživotná vina za holokaust, ktorá bude trvať dovtedy, pokiaľ slovenský národ bude existovať. Dokonca už existujú dôkazy, že celosvetový holokaust bol rozpracovaný na Slovensku, čo potvrdil aj Svetový židovský kongres, aby sa jeho predstavitelia naďalej mohli dožadovať odstupného a odškodného – no nie pre doteraz žijúce obete či ich najbližších, ale pre svoje vlastné obohatenie.

Ďakovná reč Dobroslava Trnku

          Aj ďakovná reč Dobroslava Trnku bola veľmi dojemná. Hneď na začiatku pripomenul, že hoci Generálna prokuratúra SR patrí podľa ústavného práva do kontrolných orgánov a jej povinnosťou je zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb, tak toto ako on, tak ani prokuratúra nemuseli rešpektovať hlavne kvôli tomu, že slovenskí občania sa správali, vďaka Bohu, ako stádo hlupákov a zbabelcov, takže prokuratúra pod jeho vedením mohla trtošiť až tak, že nikto z prítomných nemusel byť potrestaný a všetko nakradnuté sa mohlo zlegalizovať. Taktiež poďakoval ctihodným donom z Ústavného súdu SR za ich doterajšie komunistické myslenie, keď svojim mlčaním a nečinnosťou podporili rozkrádanie štátu tými vyvolenými, čo považovali za zákonné a ústavné, no tvrdo sa ohradili proti tomu, aby táto terajšia elita národa preukazovala pôvod majetku, lebo podľa nich to nie je v súlade so zákonom a ústavou. Táto pasáž jeho prejavu sa stretla s búrlivým ohlasom a uštipačnými poznámkami, že ojebávanie Slovákov bolo a je v súlade so zákonom. Dokonca sa ozývali také výkriky, že čím sú Slováci sprostejší a zbabelejší, tak dovtedy sa bude ich blahobyt neustále zvyšovať.

No a v záverečnej časti prejavu Dobroslav Trnka prítomných šokoval svojim návrhom, aby sa zmenila adresa Generálnej prokuratúry SR, keď miesto „ulice Štúrova 2“, by nová adresa bola „ulica Poslušných trtošíkov“, čo sa stretlo nielen s búrlivým ohlasom, ale aj naprostým súhlasom.

A potom nastalo skutočné lukulské hodovanie. Stoly sa prehýbali pod rôznymi špecialitami a delikatesami. Zapíjalo sa to najdrahším šampanským a vybranými koňakmi. S pribúdajúcim časom nastala bujará zábava, pozvané striptérky začali predvádzať svoje umenie, účastníci sa dostávali do švungu. No a nad ránom, aby dokázali, že sú skutočnými pánmi Slovenska, tak spoločne zaspievali svoju hymnu, „my sme zločinci, jedna rodina, politický hnoj, to je naša otčina, my sme zločinci, ako z ruže kvet, s Dobroslavom Trnkom sa dotrtošíme aj do pekiel.“ Potom zložili spoločnú prísahu, že všetci, ako jedna rodina, budú robiť všetko pre to, aby trtošenie na Generálnej prokuratúre SR sa stalo súčasťou ich pracovnej náplne, a neskôr by sa to prijalo konkrétnym zákonom.

Slovo na záver

Keďže dotyční nevedeli, že na tomto podujatí sú prítomní aj dvaja špeciálni agenti, ktorých sa polícii podarilo získať spomedzi týchto účastníkov, tak sa nemožno čudovať, že v ich správe o tomto podujatí bola aj takáto pasáž: „len raz za sto rokov sa môže stať, že na jednom podujatí sa zíde toľko arcizločincov a arcizlodejov.“
  
Vladimír Pavlík

Súvisiace príspevky:
Sú Generálna prokuratúra SR a Ústavný súd SR zločinecké organizácie?
Vyšetrovanie skončilo, zabudnite!
Najvyšší súd SR nemôže riadiť komunistický zločinec, či amorálny hnoj
Smrad na vojenskej prokuratúre
Hlboká sonda do čiernej duše generálneho prokurátora Dobroslava Trnku
Návrh na vyšetrenie duševného stavu ministra spravodlivosti Štefana Harabina
Najvyšší súd SR = štát v štáte - alebo zásada dobrých mravov v kýbli
Zbojník Štefan Harabin musí vrátiť podvodne vysúdené milióny
Ako zločinci z KSČ a ŠtB krivo obvinili a poslali do väzenia nevinného a ťažko chorého františkána
ŠPECIÁLNA PROKURATÚRA A ZLOČINECKÉ GAUNERSTVO
Podľa „špeciálnych“ policajtov a „špeciálnych“ prokurátorov je všetko v poriadku – kradlo sa v medziach zákona
Otvorený list predsedovi Najvyššieho súdu Slovenskej republiky
Návrh na odvolanie Generálneho prokurátora SR Dobroslava Trnku
Protest SZČPV k menovaniu Generálneho prokurátora SR


    Facebook
             
Hlavná stránka