"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dlhoročný boj odvážnej Slovensky proti Rezešovskej mafii a zločineckej, zlodejskej a skorumpovanej Slovenskej republike-5 časť

          Za svoju občiansku statočnosť, odvahu, morálku a česť prišla pani Nadzamová   prakticky o všetko, mimo iného aj o prácu aj o byt. Na Slovensku bola šesť rokov nezamestnaná, potom bola nútená 7 x meniť prácu behom štyroch rokov. Ponovembrová garnitúra sofistikovaných boľševicko-fašistických zločincov a masových vrahov riadiacich Slovenskú republiku jej dala jasne najavo, ako pochodia ľudia jej typu. Momentálne pracuje v Prahe, býva v podnájme a na Slovensku je v skutočnosti bezdomovcom. Niekoľkokrát bola snaha poslať ju na druhý svet.

          Dnes, keď sme svedkami nového podvodu na slovenskom národe, keď akési vyklonované kreatúry sa samopasovali do úlohy bojovníkov proti korupcii v kauze Gorila, pričom, paradoxne, nikto z nich nemôže preukázať, že podal čo len jedno trestné oznámenie na nejakého zločinca, zlodeja, sadistu, psychopata a masového vraha z vysokej politiky, tak práve takýto organizátori robia všetko pre to, aby k mikrofónu sa nedostali ľudia typu pani Nadzamovej. Súčasťou dnešných autentických dokumentov bude aj to, ako sa voči nej zachovali mediálne prostitútky z TV JOJ a židolauderovské mediálne prostitútky z TV Markíza, ako aj verejný ochranca ľudských práv, ktorého do tejto funkcie nominovala zločinecko-zlodejská a štátno-teroristická organizácia HZDS.

Vladimír Pavlík
                                                                                                             

Faktúry


    Facebook
Hlavná stránka