"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dlhoročný boj odvážnej Slovensky proti Rezešovskej mafii a zločineckej, zlodejskej a skorumpovanej Slovenskej republike-4 časť

          Slovenskom rezonuje kauza Gorila, ktorá, akoby zázrakom, zrazu porodila množstvo bojovníkov z politických strán či kadejakých exibicionistov a politických prostitútov proti korupcii, ktorí sa chcú na tejto kauze priživiť. Dokonca chcú Slovensko od korupcie AJ očistiť či naoko očistiť.

          Pani Nadzamová, hlavná postava týchto dokumentov, to je skutočná a tá pravá osoba boja proti korupcii, ktorá ako osamelý jedinec sa postavila proti skorumpovaným gorilám a ich podobným gaunerom už pred vyše desiatimi rokmi, odhodlaná bojovať, hoci aj za cenu, keď bola niekoľkokrát ohrozovaná na zdraví a živote, keď ani naše mediálne prostitútky, naoko sa tváriace ako odhaľovatelia korupcie, ktoré v tom období skorumpovaným gorilám aj podržali, možno aj „vyfajčili“, pani Nadzamovú ignorovali.

          V dnešnej časti si ukážeme na autentických dokumentoch ako pinpongovali naše prokurátorské prostitútky slúžiace takýmto skorumpovaným politickým a ekonomickým gorilám.

Vladimír Pavlík   


                                                                                                             Faktúry


    Facebook
Hlavná stránka