"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Znovu zverejnené zablokované video! Zvonil som v novembri 1989, ale nezvonil som za...

V novembri 2016 som na internete zverejnil moje osobné spomienky na november 1989 pod názvom „Svedectvo jedného z tých, ktorý zvonil a „zvoní“ aj dnes.“

Dňa 16.11.2017 som k doplnenému textu zverejnil aj video. Po pár hodinách bolo na youtube zablokované, neskôr bolo možné si ho s upozornením a obmedzeniami predsa len pozrieť. Po roku je dnes znovu úplne zablokované: https://www.youtube.com/watch?v=zvb_Vtv9tU8

Text odôvodnenia zablokovania môjho videa zo strany youtube bol pred rokom na 100 % identický s tým textom, ktorý pred pár dňami obdržal aj pán Harabin, keď mu ten istý youtube zablokoval jeho tohtoročné májové video o Marakéšskom protokole. Iba osoby a názov videa boli v texte zamenené.

Aj ten formulár na odvolanie sa voči zablokovaniu je zo strany youtube iba výsmechom demokracie, pretože tam je priestor pre celé odvolanie – cca na dva riadky (!?). Principiálne je to čosi podobné, ako keby nám sudca v súdnom procese vymedzil priestor pre obhajobu na cca dve krátke vety.

Keďže mi prevádzkovatelia youtube znemožnili odvolanie, ako som si ho komplet pripravil, napísal som im dňa 19.11.2017 do odvolacieho formulára toto:

Každý mladý človek sa môže týmto videom iba naučiť samostatne rozmýšľať a rozlišovať DOBRO a ZLO. Nedávate možnosť napísať do odvolania viac dôvodov, je to bezprávie a nedemokratické! Ako v totalite!“
Toto je tá proklamovaná euro-atlantická transparentnosť a fair-play? Toto je dnešné slušné Slovensko? Cenzúra?
Komu vadí v dnešnej demokracii PRAVDA a LÁSKA...?

Kvôli horeuvedeným skutočnostiam som sa rozhodol to znovu na youtube zverejniť – aj v dnešný pamätný deň 17.11.2018 (som zvedavý, dokedy to „komunita“ youtube nechá nezablokované):
https://www.youtube.com/watch?v=cjb8SPb0PCQ&feature=youtu.be
Je naozaj veľmi smutné, že iba na ruskom rutube to ponechali dodnes nezmenené! Takže keby to opäť zablokovali na youtube, pozrite si to na rutube:
https://rutube.ru/video/fccc1042053a6da38b6f9ef043b55749/?ref=search

Áno, ZVONIL SOM v roku 1989 za našu lepšiu budúcnosť, ale URČITE SOM NEZVONIL za to, čo sa v dnešnej dobe na území bývalého Československa deje!

 

*******Jozef Potúček, občan Slovenskej republiky

Svedectvo jedného z tých, ktorý zvonil a „zvoní“ aj dnes.    PRINT RSS

Hlavná stránka