"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo z môjho archívu ohľadom únosu prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho – 4. časť

        

Šokujúce svedectvo Vladimíra Mečiara v Pezinskej psychiatrii ohľadom samoúnosu prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho – súhrn fikcie a reality

          Paranoja Vladimíra Mečiara sa stala nielen hitom pre lekársku vedu na špičkových svetových univerzitách, ale sa začal aj nevídaný boj o jeho mozog po smrti a jeho následné preskúmanie. Keďže najznámejšie svetové agentúry priniesli informáciu že na Pezinskej psychiatrii Vladimír Mečiar nielen ako premiér, ale aj ako pacient, oboznámi verejnosť s niečím, čo doteraz nemalo vo svete obdobu, ako zo samoúnosu mladého Kováča nepriatelia Slovenska vyrobili únos nielen na jeho diskreditáciu, ale aj na diskreditáciu Slovenska, záujem bol nebývalý. Rádiu Jerevan zverejnilo záznam z dotyčnej tlačovky, ako aj to, ako pred zahájením tlačovky Vladimíra Mečiara uviedli do piateho štádia paranoje, cez ktorú dokázal vyriešiť a objasniť aj také veci, čo sa doteraz nikomu nepodarilo.

          Príprava Vladimíra Mečiara ako premiéra a pacienta Pezinskej psychiatrie ako aj jeho uvedenie do piateho štádia paranoje nebolo vôbec jednoduché. U menovaného sa prejavovali pocity, či sa nechystá na neho atentát, keďže sa považuje za najviac prenasledovaného politika v rámci Európy, tvrdiac, že disponuje dôkazmi, že bolo na neho uskutočnených už 85 atentátov. Bolo mu vysvetlené že nemusí mať obavu, keďže nad Pezinskou psychiatriou hliadkujú dva špeciále vrtuľníky a vedenie z NATO pridalo ešte aj dve bojové stíhačky či špeciálnu protiteroristickú jednotku, štyri tanky a dve samohybné delá. Po tomto ubezpečení Vladimír Mečiar súhlasil aby bol cez lieky a injekcie pripravený do piateho štádia paranoje a mohol podať šokujúce svedectvo ako sa zo samoúnosu vyrobil únos, ktorý mal poškodiť a zdiskreditovať Slovensko a jeho osobu ako premiéra.  

          „Som najviac prenasledovaným premiérom nielen v rámci Európy, ale aj celého sveta. Na nikoho nebolo spáchaných toľko atentátov, ako na moju osobu. Dokonca to zašlo tak ďaleko, že sa snažili presvedčiť moju manželku, aby ma otrávila. Moji nepriatelia doma a v zahraničí mi nemôžu zabudnúť, že som zo Slovenska urobil druhé Švajčiarsko, že ako premiér som sa riadim heslom, „sebe na prežitie, zvyšok pre národ.“ K tejto skromnosti som viedol celú svoju vládu ako aj poslancov za HZDS v slovenskom parlamente.

          S týmto sa ale nedokázal zmieriť prezident Michal Kováč, agent slúžiaci celosvetovému zlu, ktorému som neumožnil rozkrádať Slovensko, tunelovať prosperujúce podniky a potom ich dávať do likvidácie, a ktorému som taktiež neumožnil vykrádať a tunelovať naše banky. Keďže prosperujúce Slovensko už v životnej úrovni predbehlo aj samotné Švajčiarsko a ďalšie vyspelé štáty, CIA, KGB a MOSAD vypracovali plán nielen na moju fyzickú likvidáciu, ktorá mala zabrzdiť ekonomickú prosperitu Slovenska a blahobyt jeho občanov, vymysleli diabolsky plán ako ma pošpiniť pred celým svetom a urobiť zo mňa zakladateľa štátneho terorizmu na Slovensku. Presvedčili prezidenta Kováča, aby donútil svojho syna Michala k samoúnosu a k samodobitiu.

          Keďže spred novembra 1989 som mal bohaté skúsenosti s ŠtB, kde v rámci prenasledovania mojej osoby bolo zariadené aby som mohol študovať na vysokej škole a robiť podnikového právnika v Nemšovej, aby ma mohli takto kompromitovať ako ich spolupracovníka, ktorý za túto spoluprácu má z ich strany tie nadštandardné výhody, nebolo pre mňa problémom sa dozvedieť, aké sprisahanie prezident Kováč spolu so synom za pomoci cudzej štátnej moci na mňa chystajú. Samoúnos a samodobitie prezidentovho syna rozpracovali špičkoví pracovníci KGB, CIA a MOSADU, spoločne s KDH a Pittnerom a požehnal to aj americký prezident. Keďže som poznal, kedy a kde sa má realizovať samoúnos a samodobitie spojené so samonaliatím alkoholu prezidentovho syna, zamaskoval som sa za bezdomovca a hodinu pred akciou som prišiel na miesto činu.

          Skutočne za hodinu dorazila organizovaná zločinecká skupina vedená prezidentom Kováčom, a okolo neho boli ľudia so špeciálnymi tvárovými maskami Mečiara, Lexu, Hudeka a Vaľu, ktoré boli na nerozoznanie od našich tvárí. Ďalej tam boli ním objednaní novinári ktorí mali dosvedčiť, že Kováč mal byť unesený na môj príkaz. Rozhodol som sa vyjsť z úkrytu, odhaliť svoju identitu a prihovoril som sa prezidentovi Kováčovi – „Miško, prečo ma tak nenávidíš, prečo do tej nenávisti zaťahuješ svojho syna, prečo ho nútiš k samoúnosu, prečo si ho donútil aby sa samodobil, pozri, veď má celú tvár krvavú, vôbec nič nevníma keď si samonalial liter alkoholu?“ A zrazu na jeho pokyn ma obklopili tie jeho gorily čo mali tie špeciálne masky na tvári a prezident Kováč im dal príkaz, aby mi rozkopali gule. Zvíjal som sa od bolesti a keď ma niektorý z nich kopol napríklad do nôh či do chrbta, prezident Kováč zúrivo kričal, „len do gúľ ho kopte, len do gúľ ho kopte....“ Cítil som, že strácam vedomie, ale ešte som začul ako zakričal na syna, „Michal, začni sa samounášať“ – a viac už si nepamätám.

          Prebral som sa až po niekoľkých hodinách na policajnej stanici v Rakúsku a bolo mi oznámené, že som obvinený z terorizmu, že som chcel uniesť prezidentovho syna.“ Po tomto jeho vystúpení prebehla nová dražba na jeho posmrtný mozog, kde po hodinovom navyšovaní cien víťazné americké konzorcium zdvihlo sumu na 45 miliónov dolárov. Zároveň bolo rozhodnuté, že z tejto čiastky bude pre Vladimíra Mečiara vyčlenená suma 10 miliónov dolárov, z ktorých sa mu postaví dvojpodlažný rodinný dom, keďže doteraz býval spolu s manželkou, vydatou dcérou a vnukom v trojizbovom družstevnom byte, pričom ani pre svoju 20 – ročnú korzičku nemal vlastnú garáž.   

Vladimír Pavlík

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka