"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Zvolenie Dobroslava Trnku za Generálneho prokurátora bolo fackou Novembru 1989

Generálna prokuratúra bola a stále je zrkadlom reálneho stavu Slovenskej republiky, ktorú prezident Kiska označil ako mafiánsky štát . Zvolenie Dobroslava Trnku za Generálneho prokurátora, ktoré   bolo fackou  Novembru 1989, by nebolo  možné bez  poslancov NR SR, ktorí nesú zodpovednosť  za toto zhanobenie právneho štátu. Spolupáchateľom sa stala aj mlčiaca väčšina slovenského národa, ktorú nemožno nazvať  inak ako zbabelý a ľahostajný.  Na Slovensku sa žiaľ našlo len   zopár odvážnych, ktorých protesty proti zvoleniu Dobroslava Trnku a kritika jeho pôsobenia na GP SR nechávali  mlčiacu väčšinu chladnou. Medzi tých niekoľkých odvážnych patrili   Vladimír  Pavlík, Štefan Martoš,  Ján Horvath a ako jediná inštitúcia, Svetové združenie bývalých československých politických väzňov, ktoré oficiálne protestovalo za čo je dodnes zaznávané a na okraji spoločenského záujmu.

Kto si chce kopnúť do bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, nech kontaktuje tých 84 gaunerov z NR SR, ktorí tohto násilníka a vydierača, keď bol na funkcii Hlavného vojenského prokurátora,  v roku 2004 zvolili za  generálneho prokurátora – 1. časť

V zločineckom, mafiánsko-gaunerskom a skorumpovanom Slovensku, kde drvivá väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov sa delí na zločincov, zlodejov, parazitných darmožráčov a masových vrahov. Áno, masových vrahov, kde vyvrheli z vysokej politiky vyše 20 rokov cez drastické vykrádanie zdravotníctva každoročne doženúk predčasnej smrti 8-10 tisíc nevinných ľudí. Najsmutnejšie a najhroznejšie je to, že to všetko sa robí v mierovej dobe. To čo nedokončili nacistickí zločinci a masoví vrahovia z POHG vo vojnovom období, to sa snažia obnoviť a dokončiť vyvrheli z vysokej politiky, ktorí, hoci podpisovali ústavný sľub, že budú robiť pre blaho Slovenskej republiky a jej občanov, v skutočnosti tu páchajú nielen ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti, ako následky ekonomických zločinov. Prvopočiatky k tomuto všetkému sa začali v mene tzv. Slovákov a národovcov z mečiarovskej a slotovskej čeľade, v čom pokračovali a pokračujú všetky doterajšie vlády a parlamenty.
Dnes má táto svoloč z vysokej politiky ďalšiu tému, a to, Kočnerova nahrávka s Dobroslavom Trnkom. Zrazu všetci gauneri z vysokej politiky sa hrajú na moralistov, demokratov či bojovníkov za pravdu. Ale ja sa pýtam, na základe konkrétnych dôkazov, ktoré budem, a budú predkladané, podrobne sformované asi do troch častí: - VY ŠPINAVÍ GAUNERI, PREČO STE NEKRIČALI V ROKU 2004 A DOBROSLAVOVI TRNKOVI STE SVOJIMI HLASMI ZA GENERÁLNEHO PROKURÁTORA, HOCI VŠETKÝCH 150 POSLANCOV DOSTALO NEZVRATNÉ ARGUMENTY, ŽE KEĎ BOL NA FUNKCII HLAVNÉHO VOJENSKÉHO PROKURÁTORA, SA SPRÁVAL AKO NÁSILNÍK A VYDIERAČ, NAPRIEK TOMU BOL 84-MI HLASMI ZVOLENÝ ZA GENERÁLNEHO PROKURÁTORA?

Ako to začalo

V týždenníku PLUS 7 dní č. 31/2003 bol uverejnený mimoriadne závažný článok pod nadpisom: - Špinavé hry, ohľadom závažnej protispoločenskej činnosti Dobroslava Trnku na funkcii Hlavného vojenského prokurátora. Jednalo sa o tak závažné veci, pri ktorých mali začať okamžite konať orgány činné v trestnom konaní. Keďže sa nič takého neudialo, tak som podal oznámenie o podozrení z trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa na Dobroslava Trnku.
V tejto prvej časti je text trestného oznámenia, odpoveď Obvodného oddelenia Policajného zboru v Pezinku, oznámenie o odovzdaní spisového materiálu Útvarom vojenskej polície v Bratislave, a uznesenie Generálnej prokuratúry o začatí trestného stíhania, podpísané prokurátorom Generálnej prokuratúry SR JUDr. Ladislavom Hamranom.

http://www.necenzurovane.net/pdf/trnka.pdf autenticke dokumenty

Pokračovanie v ďalšej časti – Vladimír Pavlík
Rekapitulácia:

http://www.necenzurovane.net/listy/listy2.html
Nevážených 84 poslancov NR SR, ktorí zvolili násilníka a vydierača Dobroslava Trnku za generálneho prokurátora SR

http://www.necenzurovane.net/listy/listy1.html
Listy Krajským a Okresným prokuratúram SR

http://www.szcpv.org/04/trnka.html
Protest SZČPV k menovaniu Generálneho prokurátora SR

http://www.necenzurovane.net/05/gp.html
Hlboká sonda do čiernej duše generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

http://www.necenzurovane.net/06/fakol.html
Vládne na Slovensku fašistická koalícia? Podporujú jej voliči fašizmus?

http://www.necenzurovane.net/06/koudelka.html
Pokračujúce utrpenie politického väzňa Josefa Koudelku je hanbou Českej republiky

http://www.necenzurovane.net/06/sud.html
Fašistickí tyrani a vrahovia z vysokej politiky kontra nefašistická Slovenská pospolitosť

 http://www.necenzurovane.net/listy/listy8.html
Vážený pán generálny prokurátor, alebo, násilník a vydierač Dobroslav Trnka, toho času generálny prokurátor SR

http://www.necenzurovane.net/09/kopanec.html
Ďalší kopanec obetiam zločinov - alebo keď štát zastupujú neschopní diletanti a arogantní chrapúni!

http://www.necenzurovane.net/09/gp.html
Hanba a hnus! Generálnej prokuratúre SR neprekážajú fašistickí zločinci z vysokej politiky!

http://www.necenzurovane.net/10/trnka.html
Otvorený list Generálnemu prokurátorovi JUDr. Dobroslavovi Trnkovi

http://www.necenzurovane.net/10/zlocinci.html
Sú Generálna prokuratúra SR a Ústavný súd SR zločinecké organizácie?
Prečo doteraz neboli schopní z titulu svojho postavenia zabrániť politikom v páchaní zločinov proti ľudskosti na nevinných slovenských občanoch?

http://www.necenzurovane.net/11/spisiak.html
Dokedy bude Dobroslav Trnka otcom a starším súrodencom podsvetia, ktoré vedome a krivo obvinilo Jaroslava Spišiaka – a Dobroslav Trnka marí vyšetrovanie?  

http://www.necenzurovane.net/11/trnka.html
Minulosť a prítomnosť trtošiaceho prokurátora Dobroslava Trnku – 1. časť

 http://www.necenzurovane.net/11/trtosik.html
Vyznamenali Dobroslava Trnku - fikcia (Až príliš podobná slovenskej realite)

 http://www.necenzurovane.net/11/gpsr.html
Dokedy bude Generálna prokuratúra kryť zločiny proti ľudskosti zo strany ponovembrovej garnitúry fašistov, extrémistov a psychopatov z vysokej politiky?

http://www.necenzurovane.net/12/zlociny.html
Zločiny, protesty, zrady a revolúcia
Za Kočnerom stojí prokurátor Trnka. Za Trnkom stojí prezident. Trnka drží Mečiarové CD-čko, to svedčí o zločine a zrade. So zločincami a zradcami bývajú vždy krátke procesy a udeľujú sa im vždy najvyššie tresty.

http://www.necenzurovane.net/diamantovabana/doc/13.html
Generálny prokurátor a kauza diamantovej bane

http://www.necenzurovane.net/volby2016/volby14.html
GORILA II - SKUTOČNÝ OBRAZ MORÁLNEHO ÚPADKU SLOVENSKA A SLOVÁKOV
pýtali sa SERGEJa na KOČNERa a na nejaké korupčné záležitosti, na prepojenie KOČNER – TRNKA lebo oni potrebujú informácie

Zločiny, protesty, zrady a revolúcia
http://www.necenzurovane.net/martos/zrady.html
Pokyn k pádu vlády prevzal Richard Sulík od Mariána Kočnera.   Štrajk lekárov organizoval majiteľ lyžiarskych vlekov, ten dostal na ne od  štátu  dotáciu 180 tisíc eur. Informácie o Gorile mali revolučný potenciál. Protest organizoval Peter Pčolínský z Vranova, veštica a partia šťastie hľadajúcich dievčat. Pčolínsky navštevoval počas protestu byt Kočnera.            Pred budovou GP protestoval Štefan Ágh. Vystupoval tiež na proteste Berieme si späť túto krajinu. Štefan Ágh je spoločník Kočnera v podvode Glance House v Bernolákove. Po jeho dekonšpirovaní sa stratil do neznáma. Protestujú učitelia. Školský odborár Pavel Ondek a Smer sa dohodli, že štrajk sa odkladá na január, je advent a nebolo by slušné otravovať vianočnú náladu ľuďom.  Čo protest, to zrada. Za Kočnerom stojí prokurátor Trnka. Za Trnkom stojí prezident. Trnka drží Mečiarové CD-čko, to svedčí o zločine a zrade. So zločincami a zradcami bývajú vždy krátke procesy a udeľujú sa im  vždy najvyššie tresty.

http://www.necenzurovane.net/martos/prezident.html
Zločiny, revolúcia a prezident.
Za šesťdesiat rokov prokuratúra spáchala zločinov a justičných vrážd dosť. Špeciálny prokurátor JUDr. Kováčik nevie pol roka verejnosti vysvetliť, ako sa dopracoval k doktorátu práva. Za podvodom s bytovkou Glancee Houss je písomný pokyn JUDr. Trnku. Stíhaný je riaditeľ katastra. JUDr. Trnka má znovu apetít na GP. Manželka JUDr. Tichého súdi štát o miliardu korún v kauze Tipos. Prokuratúra má prsty v masovom rozkradnutí majetku nebankových subjektoch. Po ich zrušení, pozatýkaní a uväznení ich predstaviteľov sa rozkradlo majetku a finančných prostriedkov v objeme cca 25 miliárd korún. Róbert Fico sa aj preto pohrával pred voľbami 2006 s myšlienkou odškodnenia vkladateľov. Po voľbách na sľuby zabudol, vkladatelia sa povešali, starí vykapali a z majiteľa nebankového subjektu je dnes štátny tajomník.

http://www.necenzurovane.net/zneuzivanie/zneuzivanie1.html
ZLOČINECKÉ PRAKTIKY A ZNEUŽÍVANIE PSYCHIATRIE A JUSTÍCIE  POKRAČUJÚ V SLOVENSKEJ REPUBLIKE AJ PO ROKU 1989
Generálneho prokurátora Dobroslava Trnku prirovnal k mafii.  V roku 2012  bol obvinený za ohováranie, pretože tým vraj znížil jeho vážnosť v očiach verejnosti. (Paradoxne, ako uviedol bulvár v čase kedy ešte Trnka nebol menovaný za generálneho prokurátora, zasahoval do činnosti vyšetrovateľa v prípade týrania blízkej a zverenej  osoby z čoho bol obvinený jeho známy a  žiadal,  aby jeho známeho  prepustili z CPZ  a dozorujúcej prokurátorke mal pritom povedať,“... zdvihni svoj zadok lebo si to odskáčeš!“

http://www.necenzurovane.net/zlociny/z2.html
Začiatky slovenského rozkrádania cez personálne a kapitálové prepojenie medzi investičnými privatizačnými fondami a investičnými spoločnosťami v rokoch 1990-1991 – 2. časť
teda, v roku 1980 na referenta 31. odboru I. Správy FMV v Prahe, krycím menom Kotva, a spolu s JUDr. Antonom Obrancom, referentom Oblastného odboru I. Správy FMV v Bratislave dohnali k smrti, či sa na nej osobne prezentovali obzvlášť trýznivým spôsobom na tajne vysvätenom kňazovi Ing. Přemyslovi Coufalovi, CSc., v noci z 23. na 24. februára 1981 v byte č. 21/8 na ulici Ľuda Zúbka v Bratislave. Mimochodom, na tento zločin bývalý generálny prokurátor, ctihodný don Dobroslav Trnka, z titulu svojej funkcie, uvalil 50-ročné embargo.

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka