"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Proletári všetkých krajín spojte sa proti Matovičovi !

Poznámka pre tých, ktorí nečítajú do konca:   Tento článok nie je zameraný proti politikovi Igorovi Matovičovi
           „Veľa psov, zajacova smrť“, hovorí slovenské ale aj ruské príslovie a dnes to doslova a do písmena platí na  mnohými  nenávideného a preklínaného Igora Matoviča.  V úvode je potrebné pripomenúť zásadný rozdiel medzi Ruskou federáciou kde Putin  drží za gule oligarchov, pretože inak by bolo Rusko už dávno rozdelené na niekoľko častí a nerastné bohatstvo by bolo v rukách  zahraničných  spoločností a Slovenskom kde ponovembrová finančná oligarchia drží za gule politikov a vo voľbách sa len prepriahali kone majiteľov dostihovej dráhy.

Tento status quo  nedokázali zmeniť ani „gorila-protesty“, ktoré paradoxne potlačil vodnými delami vtedajší minister vnútra Daniel Lipšic a volič zostal naďalej hovno, ktoré nič nevie ako povedal Jaroslav Haščák.

Bez ohľadu na manipulovateľnosť a ľahostajnosť Slovákov k megazlodejom, ktorí okradli štát a  ukradli deťom väčšiny obyčajných ľudí  budúcnosť, kauza Gorila  ostáva kľúčovou pre obnovenie stratenej dôveru v základné princípy právneho štátu.  Bez riadneho vyšetrenia Gorily to ale nikdy nebude možné.
Igor Matovič si to uvedomoval a v roku 2019 ako potvrdzuje video uverejnené  na stránke OľaNO  jasne označil páchateľov z radov SDKÚ  ale aj Ficovho Smeru-SD, ktorý z prepisu nahrávky Gorila vymazal zásadný dôkaz, ktorý potvrdzuje, že politická strana Smer-SD je zločineckou organizáciou. 
           
VÝZVA AKTÉROM GORILY. 🐵 V nahrávke sme našli kľúčový dôkaz, ktorý sa dodnes nenachádzal v prepise 👈🏻

            Voľby v roku 2020 boli totálnym sklamaním pre finančnú oligarchiu, pretože ich plány na výmenu  vykričaných finančných skupín Penta, J&T a ďalších prepojených s politickými stranami za nových hráčov za ktorými stáli v pozadí  prezidentka |Zuzana Čaputová, ESET a exprezident Andrej Kiska  nevyšli po tom čo sa koalícia Progresívne Slovensko -Spolu tesne nedostala do parlamentu a výsledok Kiskovej strany Za ľudí bol žalostný.   S Matovičovým  volebným víťazstvom sa nerátalo, čím sa stal nechceným dieťaťom.  Voľby 2020 vyslali politickej mafii nebezpečný signál, že  plebejcov nemajú pod kontrolou až tak ako si roky mysleli, chlieb a hry už nezaberá ale hlavne,   že na ich rozkrádačky a  ekonomické zločiny si značná časť verejnosti  predsa len nezvykla ako sa nazdávali  v  táto téma dokáže ľudí osloviť aj po 30 rokoch rozkrádania.
Zdesenie v ich radoch vyvolal najmä fakt, že Matovič  niekoľkými videami o ekonomických zločinoch  dokázal behom pár mesiacov priviesť stranu s piatimi percentami pohybujúcu sa na hrane zvoliteľnosti k dvadsiatim piatim percentám.

https://youtu.be/TpLQUXY4Rt8
Za čo majú vládni nenažranci v parlamente poberať 4 000 eur?

https://youtu.be/xg9LtyGVXmc
Odkaz z Cypru: Korupcia zabíja! Pán Haščák, hody a beztrestnosť sa skončili...


https://youtu.be/nZ1xy5Hdzyg
Matovič našiel Počiatkovu vilu v milionárskej štvrti na Francúzskej riviére
   

         Ako vraveli kedysi komunisti, najhorší nepriateľ je nepriateľ vo vlastných radoch.  Skutočným nepriateľom politiky Igora Matoviča, ktorý ako prvý po novembri 1989 porušil nepísaný zákon, podľa ktorého sa nemali po voľbách nikdy zatvárať politici a ľudia spojení s politickými stranami, nie je opozícia so Smerom-SD a jeho klonom Hlasom -SD ale jeho koaliční partneri.

Nedávna koaličná kríza pri ktorej sa nákup ruskej vakcíny Sputnik V stal spúšťačom bezprostrednej hrozby pádu vlády jasne potvrdila, že spojenectvo OľaNO s troma koaličnými partnermi stojí na vratkých nohách. Nemožno mať pochybnosti o dobrom úmysle Igora Matoviča zabezpečiť vakcíny v čase kedy na Slovensku denne zomieralo vyše 100 ľudí.

Za predsedníčkou strany Za ľudí, je Andrej Kiska, ktorý nikdy nemal seriózny záujem  očistiť Slovensko  od politickej mafie a na to, že Slovensko je mafiánsky štát prišiel až potom, čo vyšli na svetlo jeho daňové a pozemkové kauzy. Netreba zabúdať ani na jeho iniciatívu zriadiť pod Tatrami lobistické centrum a sklady NATO. Veronika Remišová sa v rovnakých intenciách nikdy netajila svojim odmietavým postojom k vakcíne Sputnik V.

            Richard Sulík, v minulosti médiami označovaný ako líder pravicových strán, stále čaká na svoju príležitosť k jeho doposiaľ nerealizovanému  snu stať sa   predsedom vlády.  Jana Bitto Cigániková  v čase pandémie sústavne spochybňovala opatrenia, ktoré presadil vtedy ešte predseda vlády Igor Matovič.  Sulík sa vyjadril, že SAS bude rešpektovať vôľu občanov a výsledok referenda o predčasných voľbách.

            Boris Kollár so svojou pochybnou minulosťou je nútený mať svojho človeka na poste riaditeľa SIS, aby sa nikto nehrabal v záznamoch bývalej BIS o jeho osobe. Na to, aby si udržal volebné preferencie mu pri mentálnej výbave slovenského voliča zatiaľ po vyšumení témy imigrantov stačia reči o exekučnej amnestii a výstavbe sociálnych bytov, čím v podstate nezaprel svoje vekslácke a kšeftárske skúsenosti.  Aj Boris Kollár je pripravený rešpektovať výsledok referenda o predčasných voľbách.

           Takže Slovensko čakajú s najväčšou pravdepodobnosťou snahy za pomoci médií o postupnú elimináciu Igora Matoviča, ktorého už prozápadne orientovaní experti ako František Šebej, ktorý pred rokom 1989 viedol výcvik príslušníkov ŠtB v sebaobrane a odídenec zo strany Za ľudí Tomáš Valášek, ktorý pôsobil ako veľvyslanec na Stálej delegácii Slovenska pri NATO v Bruseli, označili ako proruského trola, ktorý v čase eskalácie vojenského konfliktu na Ukrajine presadzuje na Slovensku podľa nich putinovú geopolitickú zbraň Sputnik V .

            Ak sa im to podarí následne čakajú Slovensko tri možné scenáre povolebného vývoja:

1. Obnovenie vlády politickej mafie vedenej Hlasom -SD, v koalícii so Smerom -SD s možnými partnermi v závislosti od volebných výsledkov, Sme rodina, Aliancia (Maďarské strany), SNS

2.  Vláda politickej mafie light- verzia 01, koalícia SAS, Progresívne Slovensko, Spolu, Sme rodina, resp. časť OľaNO ak sa im ho podarí rozdeliť na dve strany, v závislosti od volebných výsledkov, Za ľudí, KDH, Aliancia (Maďarské strany)

3. Vláda politickej mafie light- verzia 02, koalícia Hlas-SD, Progresívne Slovensko, Sme rodina, Spolu, v závislosti od volebných výsledkov Aliancia (Maďarské strany), KDH

Poznámka:
Vzhľadom  na neschopnosť sebareflexie a racionality je participácia  tzv. pronárodných strán pri zostavovaní vlády  pravdepodobná asi ako pád meteoritu na Bratislavu.  Atomizácia kotlebovej ĽSNS  úspešne prebehla vznikom strany Patriot, ktorú založil bývalý kokaínový sudca, Rusín Radačovský zviditeľnený kauzou iného Rusína Andreja  Kisku a vznikom strany Republika, odpadlíkmi ĽSNS Mazurekom, Uhríkom a spol., ktorí v snahe udržať si teplé poslanecké miestečka v parlamente  hodili vodcu cez palubu po jeho kauze 1488. Strana Vlasť, ku ktorej sa po jej finančnom bankrote prestal hlásiť JUDr. Štefan Heroin-Sadiki, je v likvidácii a nový subjekt, ktorý z nej vznikne zrejme skončí rovnako na politickom smetisku.

         Každý z týchto scenárov znamená koniec pokusu Igora Matoviča o očistenie Slovenska od politickej mafie s ukončením vyšetrovania už začatých káuz dostratena.

Už v súčasnosti je evidentné, že po samovražde skorumpovaného exprezidetna PZ Lučanského sa stupňujú tlaky na prepustenie zadržaných v akciách NAKA, Judáš, Búrka, Zemepán a ďalších. V poslednom čase sa NAKA za mlčania ministra vnútra už len diskredituje spornými a neprimeranými zásahmi, ako v prípade zadržania ex riaditeľa SIS Pčolinského, či akcie vo veci údajnej korupcie primárky rehabilitačného oddelenia a pacientov, ktorí jej z vďačnosti dali bonboniéru a kávu.

Efekt zatýkania prominetov príslušníkmi NAKA vyprchá zakrátko po tom, čo nastúpia do hry dobre platení advokáti a čo je podstatné prokuratúra a justícia, ktorej dôveryhodnosť je najnižšia v EÚ.
Možno očakávať, že ak by aj došlo k sebemenšiemu pokusu o preverenie jeho majetku, ktorý získal ako špecialista a hlava konkurznej mafie, pre absenciu legislatívy a retroaktivitu všetko skončí na Ústavnom súde pre porušenie jeho práva vlastniť majetok.

Podstatné je finále, teda či vôbec tieto kauzy do volieb či už predčasných alebo v riadnom termíne skončia na súde. S vysokou pravdepodobnosťou sa dá očakávať, že manévre NAKA skončia rovnako ako zákrok vtedajším ministrom vnútra Pittnerom poslaných kukláčov v Mečiarovej vile Elektra. Vladimír Mečiar si ako je známe aj po zrušení tzv. Mečiarových amnestií pokojne užíva svoj majetok nadobudnutý vďaka vstupu do politiky. Rovnako bývalý riaditeľ SIS Ivan Lexa, vyšiel bez ujmy a ECHR mu jeho bezúhonnosť opuncoval rozhodnutím o porušení jeho základných práv a slobôd. Majetok jeho rodiny možno zaradiť medzi špičku ponovembrovej garnitúry.

Igor Matovič sa, bez ohľadu na to či sa udrží vo vláde a nájde podporu občanov alebo padne bez ich podpory, zapíše do histórie Slovenskej republiky ako jediný politik, ktorý sa aspoň pokúsil postaviť proti politickej mafii a ktorý poslal hoci len na čas do basy Haščáka a posadil do basy konkurzného mafiána Zoroslava Kollára.

Sotva možno čakať, že sa na Slovensku nájde ešte niekto kto by to po ňom zopakoval. Matovič nemá šťastie na koaličných partnerov a má smolu v tom, že sa práve po jeho vstupe do vlády začala pandemia.

Zatknutie uvedených prominentov a oligarchov nemá pri súčasnej legislatíve, ktorá neumožňuje prepadnutie ich majetku v prospech štátu, pre ľudí žiadny prakticky význam, pretože všetky ekonomické dopady ekonomického rabovania a dopady koronakrízy ponesú na svojich plecia daňoví poplatníci –občania Slovenska. V každom prípade, to však bol prvý krok proti politickej mafii, ktorá nesie zodpovednosť za to, že Slovensko sa po novembri 1989 stalo ekonomicky nesvojprávnou krajinou, závislou na eurofondoch a svojvôli mocných.

Zmena zahraničnej politiky USA po nástupe Bidena a ostrá konfrontácia proti dnes už kapitalistickému Rusku a Číne žiaľ neveští pre Slovensko nič dobré a hrozí, že bude zatiahnuté do súčasnej mocenskej hry USA. Paradoxne USA, ktoré boli v minulosti vzorom slobody a demokracie nikdy nekritizovali finančnú skupinu Penta, ktorej zakladatelia študovali na Moskovskej škole pod patronátom KGB a dnes sa stali serióznymi partnermi čo potvrdzuje, že Penta Investment predala podniky z Mecom Group americkej spoločnosti Smithfield Foods. Nedávno Penta predala aj svoj podiel vo vydavateľstve, ktoré vydáva denník SME. Kupujúcim sa stal Media Development Investment Fund New York, ktorý je údajne prepojený s finančníkom Georgeom Sorosom.

Na záver možno dodať, že každému patrí len to čo si zaslúži a slovenskému voličovi zostanú len hypotéky, holý zadok a neskutočná sprostosť.

                                                                       Pozorovateľ


https://oral.sk/pan-premier-vydrzte-sme-na-vasej-strane-a-mame-vas-radi-nedame-si-vas-video/ https://www.youtube.com/watch?v=Ky-LKuNFVu0

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka