Hlavná stránka
 

Tak sa už konečne odtajnite, anonymný smradľavý odpad hoviad a kráv, ktorý hanobí Nemocnicu s poliklinikou v Považskej Bystrici cez bludy, klamstvá a dezinformácie, že je najhoršia na Slovensku

 

          Smrť a večné zatratenie pre masových vrahov vykrádajúcich 29 rokov naše zdravotníctvo z ponovembrových vlád, parlamentov a oligarchov. Hoci vedia že každoročne kvôli tomu predčasne zomrie cca 7-tisíc nevinných ľudí, napriek tomu pokračujú v tom, čo začal nemecký nacizmus pri likvidácii 58-tisíc Židov žijúcich na Slovensku, čo realizovali samotní Slováci, cez koncentračné tábory a plynové komory. Títo gauneri a hajzli nepotrebujú nacistické metódy, stačia im ekonomické zločiny, cez najodpornejšie zločiny proti ľudskosti – VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA – od roku 1993, keď vznikla akási zvrchovaná fašistická a nacistická Slovenská republika. Napríklad podľa údajov Eurostatu z roku 2013, ako to potvrdil Andrej Králik zo Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku nemuselo predčasne zomrieť až 11 078 občanov Slovenska.  

          Pľujem na smradľavý odpad, cca 80 % tohto smradľavého zbabelého odpadu, ktorý sa samopasoval za Slovákov, národovcov, kresťanov a Slovanov, spomedzi ktorých títo masoví vrahovia vzišli a svojim mlčaním im vyjadrujú podporu. Pľujem na vás, smradľaví gauneri a hajzli z ponovembrových vlád a parlamentov, že doteraz sa nenašiel ani jeden jediný spomedzi vás, ktorý by sa bol verejne vyjadril k týmto najodpornejším zločinom proti ľudskosti, kde obeťami boli nielen tie bezbranné detičky, ale aj ľudia v pokročilom veku, ktorí to tu vybudovali. Práve to, čo vy ste tu od novembra 1989 rozkradli či odovzdali cudzine.

          Od 13. mája 2024 som bol 13 dní hospitalizovaný na ŠTYROCH oddeleniach Považskobystrickej nemocnice, kde som bol prakticky násilím privezený Hedvigou S. a Peťkom S. Im vďačím za to, že som prežil. Ruža, ktorá neuveriteľnou rýchlosťou mi zdevastovala nohy, pričom mi bolo dodatočne zistených ďalších 6 diagnóz, vrátane srdcového infarktu, vreda na dvanástorníku, srdce pracovalo na 60 %, strácanie krvi, dusenie spojené s ťažkým dýchaním, vody v pľúcach......

          Som jeden z tých jedincov, ktorý za 26 rokov nazbierali toľko dôkazov o vykrádaní zdravotníctva, že hanobiť lekárov, zdravotné sestry a ostatný personál, na to nikdy nenaletím. Napriek tomu, že akési prijebané hovädá a kravy hodnotia túto nemocnicu ako najhoršiu na Slovensku, mám dostatok dôkazov, ktoré potvrdili moje doterajšie dôkazy, že my, pacienti, ktorí sme tam hospitalizovaní, MY SME VLASTNE VAŠIMI DEŤMI, VY STE NAŠI RODIČIA. S tou najhlbšou úctou a vďakou až do konca života, NEDÁM NA VÁS DOPUSTIŤ. A nebudem si brať servítku cez ústa hlavne až toto všetko pripravím a budem realizovať vo forme písaného slova na www.necenzurovane.net

          Budem tam písať napríklad aj o tom, ako masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov predčasne pripravujú ľudí o život, a budem porovnávať v tejto nemocnici vzťah lekárov, zdravotných sestier a ostatného personálu k ľuďom, ktorí sa blížia k smrti, s akou láskou sa o nich starajú, ako ich hladia, ako sa s nimi rozprávajú, ako ich prebaľujú, spoločne s ďalšími intímnymi procesmi. A opätovne sa dozvedám, že akési hovädá a kravy, anonymné hovädá a kravy, takto hanobia a devastujú Považskobystrickú nemocnicu. Ale ani pol slova o tom, AKO POLITICI 29 ROKOV NAŠE ZDRAVOTNÍCTVO VYKRÁDAJÚ, viete si predstaviť, aby boli vinou iných takto ponižovaní?

         A vám, zbabelé hovädá a kravy z Považskej Bystrice, HANBITE SA, ŽE STE SA DOTERAZ NEDOKÁZALI POSTAVIŤ NA STRANU TEJTO NEMOCNICE, VAŠEJ NEMOCNICE.
Záverom môj odkaz zločineckým gaunerom, hajzľom, masovým vrahom vykrádajúcim zdravotníctvo, všetkým ponovembrovým premiérom, predsedom parlamentov, všetkým ministrom, hlavne gaunerom a hajzľom, ktorí sa vystriedali na čele ministerstva zdravotníctva, gaunerom a hajzľom - poslancom ponovembrových parlamentov - Zbabelý, smradľavý plebejský ľudský odpad NEMÁ PRÁVO BYŤ NÁRODOM. A vedeniu MV SR a GP SR - vy špinaví hajzli a komplici - VY NEVIETE ČI NECHCETE VEDIEŤ, AKÉ SÚ VAŠE POVINNOSTI PODĽA ÚSTAVNÉHO PRÁVA? ŽE AJ S VAŠOU PODPOROU STE TU ZLOČINCOM DOVOLI VYTVORIŤ SI BLAHOBYT NA ÚKOR ĽUDSKÉHO NEŠŤASTIA A UTRPENIA?

Vladimír Pavlík


Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 4 5 »