Hlavná stránka
 

Smradľavý ľudský odpad - exekútorskí gauneri a hajzli, exekútorské suky a fľandry

       Tak sme tu s veľkou pompou oslávili 20 rokov členstva vo fašistickej, nacistickej, arizátorskej Európskej únii, ktorú založili 5 rokov po porážke nemeckého nacizmu ich súkmeňovci, ktorí toto obdobie prežili. Prezidentka Čaputová ďakovala, udeľovala  vyznamenania, ale poďakovanie nejako zabudla dať tomu, kto nás do roku 1989 nielen ochraňoval, ale ani nedovolil to, čo sa na Slovensku začalo realizovať od roku 1990 až do dnešnej doby. Zabudlo sa na ZLATÚ SOVIETSKU DIKTATÚRU.
          To sme sa tu napočúvali od roku 1990 ako všetko dovtedy bolo zlé, ako boli potláčané najzákladnejšie slobody a ľudské práva v mene komunistickej a sovietskej diktatúry. Samozrejme nebolo to ideálne, boli prípady, drastické a vulgárne, ktoré patrili do kategórie nielen zločinov proti ľudskosti, ale aj politických a ekonomických. Ale v porovnaní s týmito negatívami ktoré sa začali realizovať od roku 1990, tie, ktoré sa tu realizovali do konca roku 1989 boli len slabým odvarom. Neboli síce prezentované takým vulgarizmom, propagandou, ale boli realizované vysoko sofistikovaným spôsobom. Tu možno zaradiť aj týranie, ponižovanie, hanobenie, duševná smrť, dokonca aj predčasné ukončenie života zo strany exekútorských gaunerov, hajzľov, exekútorských súk a fľandier, ktoré tu za vlád komunistickej a sovietskej diktatúry neexistovali.
          Názorne sa odrazím od svojej vlastnej kauzy keď sudcovský gauner a hajzeľ, dlhoročný podpredseda zločineckého štátneho orgánu – Okresný súd v Považskej Bystrici JUDr. Robert Jankovský, ako člen zločineckej skupiny vedome a úmyselne ma poškodiť, vydal predbežné opatrenie, ktoré sa nedalo realizovať, keďže bolo napísané na základe falošných údajov. Odvolal som sa a Krajský súd v Trenčíne mi dal za pravdu. Zasraný smradľavý sudcovský gauner a hajzeľ Jankovský to nerešpektoval, povýšil sa nad tento krajský súd, pokračoval ako keby mu bolo dané za pravdu a v zločinnou spolčení so zasranou smradľavou  exekútorskou sukou a fľandrou z Košíc, bola na mňa uvalená exekúcia za nejaké nepeňažné plnenie.
Ako ordinovali dve skurvené exekútorské suky a fľandry, jedna z Košíc a druhá z Považskej Bystrice
          Bol som klientom Poštovej banky, ktorá mi automaticky každý mesiac strhla položky za plyn, elektrinu, telefón, internet, televíziu a ďalšie položky a zvyšok mi každý mesiac v termíne doniesla poštová doručovateľka. A tak som aj v jeden mesiac čakal na dôchodok, no poštárka neprišla. Na ďalší deň som sa informoval a bolo mi oznámené, že poštárka mi už dôchodok nosiť NEBUDE, že je to nariadenie od zasranej smradľavej skurvenej exekútorskej suky a fľandry, pričom to bol len začiatok. Potom mi oznámila, že môj dôchodok bude len 200 euro a že si to mám vyberať osobne na Hlavnej pošte v Považskej Bystrici. Tak prídem na dotyčnú poštu a tam mi oznámia, že to si musím ísť vybrať do pobočky v Žiline. Tak sa vžite do pozície človeka, nielen s vysokým vekom ale aj zdravotnými problémami, cestovať do Žiliny, hľadať dotyčnú pobočku a míňať peniaze. Ale ani to nebolo všetko, Poštová banka mi nesmela realizovať ani platby za telefón, TV, internet či ďalšie položky.
          Pýtam sa, akým právom vy dve zasrané smradľavé skurvené exekútorské suky a fľandry. Čo keby ste to realizovali na zmrdoch ktorí vás splodili a na dvoch kreatúrach, ktoré vás okotili – vyvrhli. Teda na vlastných rodičoch. Alebo to realizujte na svojich zmrdo-zvratkoch, ktoré ste okotili – vyvrhli. Pýtam sa aj vás, gauneri a hajzli na funkciách premiérov, predsedov parlamentov, ministrov vnútra, generálnych prokurátorov, ministrov spravodlivosti, vám neprekáža tento sadizmus, tyranizmus a psychopatizmus súk a fľandier? A čo gauneri a hajzli ktorí sa prevetrávajú v zločineckom a štátno-teroristickom politickom orgáne – NR SR?
Ako mi pomohli – poradili v pobočke Poštovej banky v Žiline 
Keď som o ďalší mesiac prišiel do Žiliny, do pobočky Poštovej banky, banková úradníčka bola šokovaná metódami exekútoriek, nemohla pochopiť, prečo mi napr. strhnú aj to, čo nie je súčasťou exekúcie, ako aj ďalších vecí, ktoré som tu už opísal. Dala mi radu, aby som sa z Poštovej banky odhlásil a prešiel k Sociálnej poisťovni, ktorá sa stotožnila s mojimi dôvodmi a stal som sa jej klientom, pričom zmeny boli veľké, samozrejme v môj prospech.
Bola mi strhnutá LEN exekvovaná suma, ostatnú časť dôchodku mi poštárka osobne donesie každý mesiac. S platením faktúr mi pomáha mimoriadne technicky zdatný človek, vlastne on to celé realizuje cez mobil zo svojho konta a ja mu tieto sumy vraciam.
          Dnes už môžem jednoznačne konštatovať, že počas nadvlády nemeckého nacizmu boli Slováci nielen jeho najvernejšími spojencami, ale aj si dovolím tvrdiť, že pokiaľ by Hitler, Himler, Eichman, Heydrich, Göring, velitelia koncentračných táborov boli národnosti slovenskej, tak by dokázali prekonať aj tie najzvrhlejšie nacistické zločiny. Týmto ponovembrovým gaunerom a hajzľom musia veľmi chýbať koncentračné tábory a plynové komory, nemôžu zabudnúť ako posielali Židov zo Slovenska do plynu, takže sa nečudujme, že po Novembri 1989 pokračovali a pokračujú v tom, čo nedokončil nemecký nacizmus. VO VYHLADZOVANÍ VLASTNÝCH OBČANOV, PRESNE PODĽA TÝH KRITÉRIÍ, KTORÝMI SA RIADIL NEMECKÝ NACIZMUS. A dve zasrané smradľavé exekútorské suky a fľandry ktoré tu opisujem, sú typickým nacistickým produktom.
Záverom – Ty skurvený sudcovský gauner a hajzeľ JUDr. Robert Jankovský, fašistická a nacistická ponovembrová Slovenská republika, môžem vás ubezpečiť, že dokedy budem žiť, nebudem mlčať a budem sa domáhať svojich práv.
Vladimír Pavlík


Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 4 5 »