Hlavná stránka
 

Tridsať rokov trvalo gaunerom, hajzľom, zločincom, zlodejom, parazitným darmožráčom z čeľade najsmradľavejšieho ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov, aby Slovensko dostali do demografického šoku

       Nejedná sa o žiadny blud, klamstvo či dezinformáciu, ale o verejné priznanie štátnych orgánov necelý mesiac dozadu. Pokiaľ tu budem príčiny, príčiny podložené skutočnou realitou zdôvodňovať, tak si treba položiť otázku, súvisiacu so slovenským národom, lebo práve z tohto národa, v skutočnosti tzv. národa, vzišiel tento smradľavý odpad, ktorý je vymenovaný v nadpise tohto článku.
Keď sa vrátime do nedávnej histórie vojnového obdobia vyvolaného nemeckým nacizmom, tak Slováci patrili nielen k jeho najvernejším, ale aj najzločineckejším spojencom. Rozpisovať toto obdobie je zbytočné, keďže je všeobecne známe, keď dokonca robili ešte nadprácu pri vyhladzovaní Židov žijúcich na Slovensku, keď 58-tisíc ich odtransportovali do plynových komôr. Ale ani to im nestačilo. Cez arizáciu si začali privlastňovať ich majetok. Po Novembri 1989 Slováci ako jediní v Európskej únii si osvojili metódy nemeckého nacizmu pri vyhladzovaní Židov a Slovanov a začali cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva, nepotrebujúc ani koncentračné tábory ani plynové komory, vyhladzovať vlastný národ ponovembrovými vládami a parlamentmi. Vo väčšine sa to vzťahovalo na tie isté skupiny, ktoré nemecký nacizmus vyhladzoval v koncentrákoch a plynových komorách. Jednalo sa zväčša o tých, ktorí už kvôli veku a zdravotným problémom – už nemohli ekonomicky tvoriť. No a arizáciu ktorú páchali ich starí a prastarí rodičia, to ich vnuci a pravnuci obnovili mimoriadne zavrhnutia hodnými metódami, okrádaním vlastných spoluobčanov. Z arizácie sa urobili nebankovky a v klamaní občanov boli hlavnými predstaviteľmi členovia ponovembrových vlád a parlamentov. A nielen oni. Dohnaním k predčasnej smrti, dokonca v mierovej dobe, od roku 1993 do dnešnej doby, dokonca počet týchto obetí bol o cca 100-tisíc väčší ako vo vojnovom období. Aj keď metódy boli odlišné.
Cez vykrádanie bránili slovenským ženám rodiť deti hoci vedeli, že tie peniaze sú určené na podporu rodiny
          Toto bol vlastne prvý krok k tomu, aby konečným dôsledkom bolo priznanie štátu v apríli 2024 k demografickému šoku súvisiaceho s najnižšou pôrodnosťou za posledných 100 rokov. Samozrejme dnes už je prachom zabudnutá výzva Konferencie biskupov Slovenska ktorá sa čítala vo všetkých kostoloch 3. 7. 1996, ktorú odignorovali všetky slovenské médiá. Jedinou výnimkou bol denník Slovenská Republika. Taktiež treba pripomenúť, že v tom období na čele Konferencie biskupov Slovenska stál skutočný Kristov služobník, banskobystrický biskup Rudolf Baláž, majúci skutočný rešpekt pred Nebeským Otcom, čo sa vzťahovalo aj na ostatných členov KBS.
Keď biskupi apelovali na podporu života
Vyberám zo základných myšlienok – Konferencia biskupov Slovenska vydala včera výzvu na riešenie súčasnej demografickej situácie na Slovensku. Štrnásť podpísaných slovenských katolíckych biskupov v nej zdôrazňuje, že v posledných rokoch dochádza na Slovensku k doteraz nevídanému poklesu pôrodnosti. Tento trend je taký prudký a hlboký, že by pri dlhšom pretrvávaní vážne ohroziť i SAMOTNÚ EXISTENCIU NÁRODA. Ak by pôrodnosť bola taká nízka alebo nižšia ako v roku 1995, počas života jednej generácie by sa počet obyvateľov Slovenska zredukoval o 20 až 25 percent a počas troch generácií o viac než polovicu. Biskupi apelujú na verejnú moc, parlament, prezidenta a vládu, aby v rámci svojich právomocí realizovali také rozhodnutia, ktoré by chránili a podporovali ľudský život, dieťa a rodinu.
Masoví vrahovia a plody Antikrista pod vedením Mečiara a Slotu začali ordinovať
Keď sa pozrieme, kto v tom období riadil štát, pozrieme sa na prednovembrovú minulosť dvoch zbabelých občianskych gaunerov a hajzľov Mečiara a Slotu, pričom ten prvý bol aktívnym konfidentom ŠtB a ten druhý notorický ožran, tak sa ani nemôžeme čudovať, aký smradľavý ľudský odpad sa na nich nabaľoval. A práve tento ľudský odpad, ktorého hodnota nebola ani na úrovni jedného kravského lajna, práve tento hovniválový odpad založil cez bludy, podvody a klamstvá akúsi zvrchovanú Slovenskú republiku. V skutočnosti zločineckú, zlodejskú, skorumpovanú a mafiánsko - gaunerskú Slovenskú republiku, ktorú potrebovali rozkradnúť, vytunelovať, zdevastovať, aj keď tu nič nevybudovali. A v tomto pokračovali všetky ponovembrové vlády a parlamenty.
A ubehlo ďalších sedem rokov...
Realita ukázala, že zločinci, zlodeji, sadisti, psychopati, parazitní darmožráči, gauneri, hajzli a masoví vrahovia, obrazne povedané, mali to v paži. Gaunerov a hajzľov z mečiarovskej a slotovskej čeľade vo voľbách vymenila pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta, ktorá tieto zločiny nielen rozšírila, ale aj zosofistikovala. Po siedmich rokoch to verejne vyjadril vtedajší predseda Konferencie biskupov Slovenska, spišský diecézny biskup František Tondra, ako to uverejnil denník SME 22. 12. 2003 pod nadpisom – Tondru znepokojuje zlá sociálna situácia. Citujem:
   Zhoršujúcou sa sociálnou situáciou mnohých ľudí na Slovensku je veľmi znepokojený predseda Konferencie biskupov Slovenska, spišský diecézny biskup František Tondra. Preto mu je v súvislosti s nadchádzajúcimi Vianocami ťažko hovoriť len o duchovných veciach. „Som pohoršený nad tým, že naša  spoločnosť je rozdelená na bohatých a chudobných, j mi ťažko z toho, že mnoho ľudí v našej krajine žije v núdzi,“ povedal biskup. Pripomenul, že Vianoce sú príležitosťou na hlbšie zamyslenie sa nad významom Krista pre život človeka, nielen na vonkajšie prežívanie týchto sviatkov, i keď aj to k nim patrí.
          „Vianoce sú výzvou na duchovné prežívanie udalostí súvisiacich s týmito sviatkami. CHCEM PRI TEJTO PRÍLEŽITOSTI APELOVAŤ AJ NA TÝCH, ČO SA V NAŠEJ SPOLOČNOSTI OD ROKU 1989 NESPRAVODLIVO OBOHATILI, ABY MYSLELI NA SVOJE SVEDOMIE A UVEDOMILI SI, ŽE OBRAŤ SPOLOČNOSŤ NO PENIAZE SA ROVNÁ KRÁDEŽI. Správať sa nezodpovedne v politických alebo ekonomických funkciách je vecou svedomia. Obraciam sa preto na všetkých, ktorých sa to týka, aby sa spamätali a mysleli na to, že raz budú dávať odpočet zo svojho správcovstva, ako hovorí evanielium.“
Slovo na záver: - Toto je len úvodná časť, lebo popri demografickom šoku nás čakajú aj ďalšie šoky, z toho vyplývajúce, lebo týmto gaunerom a hajzľom stačilo 30 rokov na to, aby odštartovali napríklad aj to, že v roku 2080, možno aj o niečo skôr, slovenský národ bude v menšine vo vlastnom štáte. Jedným z dôvodov je aj ten, že cca 70-80 % tohto spoločenstva je len zbabelý a nesvojprávny odpad, ktorý sa nemá právo nazývať národom, aj keď oni sa za národ samopasujú. Žiadna zmena politického a ekonomického systému sa nerobí na náhodu a pokiaľ som v roku 1991 považoval za fantasmagóriu analýzu, ako za cca 60-70 rokov urobiť jeden národ menšinou vo vlastnom štáte, prečo bolo na toto vytypované práve Slovensko, dnešná realita je nezvratná a nedá sa zvrátiť. Veď smradľavý ľudský odpad ktorý dokáže tak zhanobiť Boha a prírodu, že ich dary vo forme vodných a lesných zdrojov ktoré dostali pred stáročiami a oni ich odovzdajú cudzine, to len dokazujú.
Vladimír Pavlík


Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 4 5 »