Hlavná stránka
 

My sme zločinci, jedna rodina, politický a ekonomický hnoj to je naša otčina

           Na Slovensku existuje osoba ktorá nezneužíva svoje ekonomické vzdelanie a vedomosti, nemlčí, verejne poukazuje na veci, ktoré počas 30 rokov vyvrcholili dnešným stavom, katastrofálnym stavom, z ktorého už niet východisko, ktorá už v časoch, pred niekoľkými rokmi dozadu, suplovala to, čo mali v náplni svojich funkcií nielen politici, ale aj MV SR, GP SR, MS SR, SIS, lenže problém bol v tom, že miesto toho aby to dodržiavali, tak boli v pozícii zločincov, zlodejov, parazitných darmožráčov, gaunerov, hajzľov, masových vrahov cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva. Títo gauneri a hajzli za pomoci tzv. národa, zbabelých občianskych hovien, ponížených a zbabelých hoviad a kráv, urobili zo Slovenska nesvojprávnu krajinu. Dali ju do područia cudzine, ktorá o nej rozhoduje. Odovzdali jej aj to, čo sme pred stáročiami dostali od Boha a prírody – vodné a lesné zdroje. Z vlastných občanov urobili pre cudzinu lacnú pracovnú silu pre ich, ešte väčší blahobyt, ale na úkor ich, ešte väčšej biedy a utrpenia. Prepojenia podobné tomuto, ktorých Danka zverejnila niekoľko stoviek majú svoju výpovednú hodnota. Ale jedna z tých najväčších má tento text – ZLATÁ SOVIETSKA DIKTATÚRA, ŠKODA LEN, ŽE TRVALA LEN DO KONCA ROKU 1989. Aký to paradox, keď dnes nám takýto gauneri a hajzli neustále pripomínajú, ako 13. dôchodky ohrozujú náš štátny rozpočet a ekonomickú stabilitu.
Vladimír Pavlík

Danka Bobeková – 14. apríl 2015

Pred kamerami sa hádajú, za kamerami sa delia. Tak to pripravili ešte pred štrnganím, keby niečo. Bez rozdielu farby politického trička nás zapredali. Treba si konečne nalievať čisté víno, a popri tom začať vylievať žumpu.....
Ing. Ivan Miklioš – M.E.S.A.10, premenovaná na CON - SALT s.r.o. zapísaná 1992, vymazaná 2007 – Jozef Dančo, Mikuláš Dzurinda, Pavol Kinčeš, Gabriel Palacka, František Šebej, Anton Vavro, Pavel Hoffman, Ivan Mikloš, Ján Langoš, Jozef Dančo.
Ing. Pavol Kinčeš-SPP, Nafta a.s., Paroplynový cyklus Bratislava, SLOVRUSGAS a.s. – Slovenský plynárenský priemysel štátny podnik – Jan DUCKÝ, Ing. Peter Braniša-Infogas a.s. – Ing. Ján Kasper – MARKANT, spol.s.r.o. – PhDr. Tatiana Rosová, PhDr. Mário Dobrovodský – FOKUS Centrum pre sociálnu a marketingovú analýzu – Doc. Martin Bútora, Phdr. Zora Bútorová, Vladimír Čečetka – KONZORCIUM, a.s – JUDr. Marcela Tancerová, Ing. Stanislav Žofčák, JUDr. Martin Winkler, Ing. Stanislav Žofčák – a ASIC- asset strategic investmentcompany a.s. – JOZEF MIHÁL – MÁRIO HOFFMANN, BRAŇO PRIELOŽNÝ, JAROSLAV WIEGER-HORDEN a.s. – JUDr. ZOROSLAV KOLLÁR !
Ing.Ivan Mikloš: BEFIS s.r.o. Bardejov- Ing. Ladislav Račko- BARET SECURITY a.s. Hlohovec – Ing. Jozef Dúcz, Milan Jagnešák, RODUS spol.s.r.o. – Hasičská poisťovňa a.s.-JUDr. Zdenko Trebuľa, konkurzna Mafia a potom so Zdenko Pavol Paška v Košiciach !
I.S.S.O. s.r.o. – Ivan Mikloš, Ľudovít Kaník, Pavol Hagyari-
Pavol Frešo, Ing. Andrej Bederka – Dubnický metalurgický kombinát s.r.o. –Novácka energetika-Novácka energetika a.s. – Miroslav Remeta, v I.S.S.O, s.r.o. –Vladimír Duchoň – SOLIDINVEST a.s. – Ing. Juraj Lelkeš – Komunálna poisťovňa a.s., Burza cenných papierov, Vienna InsuranceGroup, Kooperatíva – Doc. Peter Mihók – Heineken Slovensko a.s., OTP Banka, Zlatý bažant a.s. Hurbanovo , Incheba a.s., Slovenské elektrárne a.s., Globtel a.s. – Ing. Ladislav Rehák – Vydrica a.s. –Ing. Elemír Tichý, JUDr. Marek Turčan, Mgr Daniel Fundárek – KRUPP, s.r.o. aj s JUDr. Róbertom Kaliňákom a JUDr. Ivanom Boškom – spolupracovníkom s JUDr. Lubicou Kolesárovou! SLOVCOLOR a.s.- Mgr. Daniel Fundárek, Ing. Peter Kažimír! Ing. Zdenek Kopáčik – DONAR a.s. Glváča a Flašíka a konkurzná mafia!
PRIVATCONSULT s.r.o. – JOZEF KUČERÁK – spoločník – Prvá investičná slovenská skupina – až po Ing. Mikuláš Bobák – MOSTÁREŇ BREZNO a.s., Ing. Michal Hirjak – HTC Holding ZOROSLAVA, Považske strojárne a.s. JUDr. Paveol Zelenay – Hotel Wets a.s. kde pôsobil aj Jaromír Kopera, a po ňom Marcela Koperová, Ing. Peter Zlejší a ŠTÚDIO KOLIBA a.s. – Ing. Vladimír Mečiar, JUDr. Martin Glváč a DONAR a.s. a konkurzná mafia naprieč !!! Z DONARU a.s. Ing. Ondrej Kadák aj v DANUBIAPRINTE, a.s. a tam JUDr. Ján Ondruš a ten v STUPAVSKÝCH KONZERVÁRŇACH, a to je mafia, v Slovak Distillery a Ing. Zdenek Kopáčik a Lexovci, v APOTHEKA s.r.o. s Ivanom Kmotríkom, a JUDr. Ján Ondruš z DANUBIAPRINTU a.s. v LEVOČSKÝCH STROJARŇACH ! A tam KISKOVCI ? A je to...

Vladimír Pavlík


Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!

1 2 3 4 5 »