Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Obnova kultúrneho skvostu, Domu kultúry v Považskej Bystrici, ktorú vytuneloval, zdevastoval a rozkradol mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman, majúci v Považskej Bystrici trvalé bydlisko, bude stáť mesto vyše 100-tisíc eur

          Pred nedávnom som na tejto stránke zverejnil prvú časť dokumentu Ako mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman vytuneloval, zdevastoval a rozkradol prednovembrový kultúrny skvost, Dom kultúry v Považskej Bystrici. Podľa toho čo v Považskobystrických novinách dňa 7. 3. 2023 boli zverejnené ďalšie autentické dokumenty ohľadom tejto kauzy, aj s dvomi fotografiami, bude to ako príloha k tomuto článku, bolo mi povedané, že celkové náklady na obnovu zo strany mesta, zdevastovanú týmto mafiánskym gaunerom a hajzľom, presiahnu sumu ďaleko za hranicou 100-tisíc eur.

          Keďže je známe, ako zločinci, zlodeji, parazitní darmožráči, gauneri a hajzli z tejto vlády a parlamentu dostali samosprávy do likvidačného stavu, na čo v konečnom dôsledku opätovne doplatia radoví občania, tak si viem veľmi dobre predstaviť ako tieto peniaze vrazené do obnovy dotyčnej kultúrnej pamiatky budú mestu nielen chýbať, pričom v tejto ťažkej chvíli mohli byť využité na účely, ktoré by pomohli občanom.

          Preto je nielen povinnosťou VEDENIA mesta, ale aj samotných občanov urobiť všetko pre to, ABY MAFIÁNSKEMU GAUNEROVI, ZLODEJOVI A HAJZĽOVI ĽUBOMÍROVI OSRMANOVI BOLO TOTO ZOSOBNENÉ AJ CEZ ZABAVENIE JEHO NEMOVITOSTÍ, KTORÉ BY BOLI DANÉ DO DRAŽBY ZA TIETO ŠKODY NÍM NAPÁCHANÉ.

Vladimír Pavlík

         


 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka