Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Ako mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman zdevastoval, vykradol a vytuneloval Dom kultúry v Považskej Bystrici, ktorý za bývalého režimu patril medzi pýchy a skvosty Slovenska

Obnova kultúrneho skvostu, Domu kultúry v Považskej Bystrici, ktorú vytuneloval, zdevastoval a rozkradol mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman, majúci v Považskej Bystrici trvalé bydlisko, bude stáť mesto vyše 100-tisíc eur


Až prejdem k podstate tohto nadpisu, tak len niekoľkými vetami spomeniem ako fungovalo zločinné spolčenie Osrmana s gauner-sudcovským hovädom a hajzľom, dlhoročným podpredsedom Okresného súdu v Považskej Bystrici JUDr. Tiborom Jankovským a exekútorskou sukou a fľandrou z Košíc voči mojej osobe. Za napísaný a zdokumentovaný článok o jeho osobe, ktorý mi nadiktovala osoba, ktorá bola súčasťou, nie spolupáchateľom, ale poznala jeho kriminálnu minulosť, ktorá ho v konfrontácii pred vyšetrovateľom chcela usvedčiť, ktorú ale on odmietal. V zločinnom spolčení so sudcom Jankovským ktorý ma v predbežnom opatrení vedome krivo obvinil, aby som toto predbežné opatrenie nemohol realizovať. Hoci som sa odvolal na Krajský súd do Trenčína, KTORÝ MI DAL ZA PRAVDU, teda, zmietol jeho predbežné opatrenie zo stola, napriek tomu toto gauner-sudcovské hovädo a hajzeľ TOTO NEREŠPEKTOVAL, ale pokračoval v nezákonnostiach voči mojej osobe.  

Bez toho, aby to vyšlo v uznesení súdu, čo ani vyjsť nemohlo, mafiánsky gauner a hajzeľ Ľubomír Osrman dal návrh na exekúciu mojej osoby že som nesplnil uznesenie predbežného opatrenia, ktorá bola realizovaná za nejaké nepeňažné plnenie, ktoré zrealizovala exekútorská fľandra z Košíc. Pred ďalšími súdnymi konaniami Osrman vypovedal ako mu článok o ňom ublížil, no a ním určení svedkovia tvrdili, že odvtedy bol stále smutný, chodil ako bez života, bol bez nálady....

Zaujímavé že z tohto smutný nebol....

          Pred komunálnymi voľbami v Považskej Bystrici sa zločinecké mafiánske zberby spojili do jedného šíku proti primátorovi Karolovi Janasovi, ktorý opätovne na túto funkciu kandidoval, cez šírenie rôznych špinavých klamstiev a dezinformácií sa ho snažili spochybniť. Samozrejme že primátor Janas uviesť udalosti na pravú mieru, uverejnil v POVAŽSKOBYSTRICKÝCH novinkách z 25. 10. 2022 drsné svedectvo o dvoch popredných mafiánskych gauneroch, Ľubomírovi Osrmanovi a Miroslavovi Stachovi aj toto – celý článok je ako príloha.

          ...Jedinými známymi členmi sú totiž firmy Miroslava Stacha a Ľubomíra Osrmana, ktorý je jeho konateľom a ktorý je TENTOKRÁT NOSITEĽOM negatívnej kampane. Ľubomír Osrman je práve tá osoba, KTORÁ PRIVIEDLA ako nájomca Dom kultúry do stavu, že ho odborári radšej predali mestu. Po pôsobení Ľubomíra Osrmana v Dome kultúry OSTALI OBROVSKÉ DLHY, ODSTAVENÉ ENERGIE PRE NEZAPLATENÉ FAKTÚRY A SCHÁTRANÝ KEDYSI VÝNIMOČNÝ KULTÚRNY STÁNOK S DERAVOU STRECHOU. Mimochodom, určite netreba zabudnúť na to, že práve Ľubomír Osrman sa už v minulosti uchádzal o post poslanca mestského zastupiteľstva v „tíme“ pod názvom LEPŠIA POVAŽSKÁ BYSTRICA. Aká hrôzostrašná budúcnosť by naše mesto čakala, sa dnes každý môže pozrieť v Dome kultúry.

Toto je časť svedectva primátora Janasa, ale mafiánsky gauner a hajzeľ  Ľubomír Osrman dal dokonca návrh, aby mohol disponovať mojim majetkom, HOCI EŠTE NEBOL VYTÝČENÝ ANI DÁTUM PRVÉHO POJEDNÁVANIA. Že mu to nevyšlo, tak ho poľutoval aj súhrn tchora, potkana a krysy, majster Slovenska v šírení bludov, konšpirácií a hoaxov, špičkový americký riťolez, Juraj Smatana, štátny tajomník u ministra Budaja, bývalého konfidenta ŠtB.

Vladimír Pavlík

Viac v príspevku:
Tvrdenie že ponovembrové Slovensko je demokratické a dodržuje ľudské práva, je rovnakým zločinom ako popieranie holokaustu!


Odpoveď advokátskemu gaunerovi, právnemu zástupcovi mafiánskeho gauner-zločinca Ľubomíra Osrmana, Vladimírovi Karáskovi
VP
Vladimir Pavlik pavlik.vlado@yandex.com
Today at 11:25
karasek.vl@gmail.com
Message language: slovak. Translate into english?

Nevážený advokátsky gauner, Vladimír Karásek,
bozaj ma v riť, s tou tvojou pohľadávkou a výzvou o postúpení pohľadávky od mafiánskeho gauner-zločinca Ľubomíra Osrmana, ktorý je súčasťou Považsko-Bystrickej mafie. Ja som ešte neskončil, naďalej sa budem domáhať svojich práv, mimoriadne drsne a vulgárne a verejne pranierovať zločineckých gaunerov z Považsko-Bystrickej mafie, ktorých kryjú gauneri z MV SR, GP SR, Ústavného súdu SR. Tento text bude zverejnený aj s príslušným komentárom na www.necenzurovane.net, kde publikujem - a nie som jeho prevádzkovateľ, ako to tvrdia dve gauner-sudcovské hovädá z OS Považská Bystrica - JUDr. Vašut a JUDr. Jankovský, a cez tento podvod bolo všetko vyrobené.

Vladimír Pavlík 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka