Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

Mažeme, mažeme, Plus 7 dní...?  

https://vk.com/vlado.pavlik
        

          V piatok 23. 9. 2022 internetové Plus 7 dní si zobrali na paškál investigatívca či „investigatívca“ Mareka Vagoviča, ktorého nemá nejako v láske predstaviteľ kágebácko-eštebáckej zberby z Penty Jaroslav Haščák, lebo nie je na úrovni poníženej a prostitujúcej poslušnosti k jeho osobe, ako Plus 7 dní, ktoré vlastní. Jeden z nadpisov mal aj takýto text – V honbe za slávou sa Marek Vagovič správa ako ľudia ktorých sám často kritizoval. Tak som sa k tomuto článku vyjadril v diskusii pod ním, ale po overení bol hneď po napísaní stiahnutý. Prikladám ho ako prílohu, hoci všetko v ňom sa zakladalo na pravde.....

Vladimír Pavlík

 Vladimír Pavlík • Čaká sa na overenie od Plus 7 dní.
Niekoľko mojich vyjadrení o "investigatívnej odvahe" Vagoviča. Kauza Ondreja Janíčka je známa po celom Slovensku. Boli časy, keď Ondrej Janíček ako prakticky osamelý jedinec informoval o svojej kauze a žiadal o pomoc množstvo médií a novinárov. Samozrejme, s nulovým výsledkom. Až sa spojil s istým Vladimírom Pavlíkom, ako so mnou, autorom tohto príspevku, ktorý po preštudovaní a overení dokumentov napísal na internetovom portáli, kde publikuje, niekoľko dielov dokumentu pod nadpisom - Štátna tajomníčka Jankovská a mafia, ako jedna rodina. Lenže ani to neoslovilo "investigatívcov" Vagovičovho typu. Ako spolok tchorov, krýs a potkanov zalezených v norách a brlohoch, čušali. A potom prišla vražda Janka Kuciaka a jeho snúbenky. Bola zacítená šanca na parazitovanie na jeho mene, s následným zviditeľňovaním sa. Problém bol ale v tom, že už dávno, veľmi dávno pred Kuciakom, istá Danka Bobeková začala predkladať také materiály, oproti ktorým veci, ktoré Janko Kuciak písal počas života, boli len také rozprávočky. Že "investigatívci“ boli z Danky Bobekovejpochcaní a posraní, ale že boli pochcaní a posraní, vrátane politikov, ktorí doteraz parazitujú na jeho smrti, aj z Janka Kuciaka, lebo nebol záujem zviditeľniť jeho meno. Že proti Danke Bobekovej, aby ekonomicky zničili jej rodinu, sa spojili zločinecké mafie s politikmi, s vedením MV SR, GP SR, MS SR. No a po smrti -zavraždení Janka Kuciaka, bola vyrobená skupina najinvestigatívnejších investigatívcov, tak aj o kauzu Ondreja Janíčka bol zrazu záujem. NIEKOĽKO ROKOV PO TOM, AKO SOM ZVEREJNIL NIEKOĽKO ČASTÍ DOKUMENTU POD NADPISOM - Štátna tajomníčka Jankovská a mafia, ako jedna rodina, venovanú kauze Ondreja Janíčka.

Poznámka k "ospravedlneniu" Haščákovi

Tak zločinecká, zlodejská, skorumpovaná, mafiánsko-gaunerská, tzv. Slovenská republika, majstri sveta a Európy v lezení do amerických zadkov sa ospravedlnila kágebácko-eštebáckej zberbe Haščákovi, na základe § 363, ktorý použil akýsi, prokurátorský nedouk, tzv. generálny prokurátor Žilinka. Čo vyvolalo mozgovo-sexuálny ošiaľ u mafiána, veksláka, sexuálneho zvrhlíka a devianta Borisa Kollára, splodeného gaunerskou zberbou Pčolinských z Antikristovej organizácie KDH. Len tak mimochodom, Kollárovi a jeho komplicovi Žilinkovi napríklad neprekážalo, keď tento kágebácko-eštebácky zmrd nazval voliča HOVNOM, pritom ten volič nemôže za jeho komplexy menejcennosti, že sa narodil ako zakrpatený knajtek, ktorý, ako sa povráva, kupuje obleky, topánky, košele v detských oddeleniach. Nazvať voliča hovnom, pričom Žilinka a Kollár sa vďaka takýmto hovnám dostali ku korytám a Haščákovu úrážku prešli mlčaním, len dokazuje, že sú jeho spriaznenými hovnami, Pričom, obaja, by sa mali radšej zaujímať, ako táto zakrpatená zakomplexovaná kágebácko-eštebácka zberba za pomoci ministra Zajaca, pochádzajúceho z prednovembrovej ortodoxnej neoboľševickej rodiny, mu umožnil rozvrátiť naše zdravotníctvo, na čom drasticky zbohatol.

Podľa toho, ako si dnes drukujú Kollár a Žilinka, ako si vzájomne pomáhajú, mám dosť dôvodov napísať, že sa jedná o mimoriadne nebezpečnú zločineckú dvojicu v najvyšších štátnych funkciách, ktorá môže tieto svoje funkcie zastávať len na Slovensku.

 


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka