Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Prečo, podľa môjho názoru, do prezidentského paláca prišiel na 5 rokov netvor v sukni?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
                     Pozorne som si vypočul inauguračný prejav prezidentky Čaputovej. Bol dlhý, vzletný, plný fráz, teda, opakovania či tárania piateho cez deviate, čo je už tradíciou pri nástupe do každej, takto podobnej funkcie. Že nespomenula arcizločinecký a arcizlodejský ľudský odpad, ktorý si svoj blahobyt vybudoval AJ cez vykrádanie zdravotníctva, patriacich do kategórie masových vrahov z vysokej politiky, oligarchov, finančných skupín, politickej a ekonomickej mafie na vrchole pyramídy, ktorí SPOLOČNE, cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska, azda len toľko – svojim mlčaním, AKO NAJVYŠŠIE POSTAVENÝ OBČAN, sa pridala, teda, postavila sa na stranu nielen týchto vyvrheľov, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, ktorých spomínam v predchádzajúcej vete, ale aj k tomu zbabelému, sluhovskému a poníženému 70 – 80 percentnému stádu dospelej populácie Slovenska, tvoriacemu tzv. národ, mysliac si, že sú skutoční Slováci a národovci, ako im to vsugerovali kadejakí mečiarovci,slotovci, a toho času im podobné klony, v skutočnosti, protislovenský odpad.

Ale čo ma úplne dorazilo, keď si pochvaľovala nevyhnutné ekonomické reformy, teda, experimenty Beblavého, toho času jej najbližšieho súkmeňovca, vyškoleného židofašistickou bankárskou lichvou zo Svetovej banky, na páchanie ekonomických experimentov na slovenskom národe, po nástupe pravicovo-fašistickej, dzurindovsko-miklošovskej chunty, ktorá vymenila vládu zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu, Vladimíra Mečiara. NÁSLEDKY ich ekonomických zločinov boli prenesené SYSTÉMOM KOLEKTÍVNEJ VINY, PODĽA VZORU NEMECKÉHO NACIZMU, na nevinných občanov, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nemali miliónové či miliardové pôžičky z bánk, ktoré nesplácali práve tí, ktorí si tie pôžičky brali, lebo častokrát skončili na ich osobných kontách. ANI SLOVKOM NESPOMENULA TO MNOŽSTVO SOCIÁLNYCH SAMOVRÁŽD, ako následky týchto tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem, ktoré doháňali ľudí do takej ekonomickej, sociálnej a psychickej situácie, čo riešili predčasným siahnutím na život, vzhľadom na bezvýchodiskovú situáciu, do ktorej ich dostali zločineckí vyvrheli z vysokej politiky.

Musím ale dôrazne odsúdiť....

          Mnoho ľudí nemá prezidentku Čaputovú v láske, niektorých chápem, niektorým nerozumiem, ale to, čo sa objavilo na internete, hanobiace a dehonestujúce jej dcéru kvôli jej trochu väčšiemu, do hneda zafarbenému znamienku na tvári, majúce asi od narodenia, pričom tie stupidné komentáre môžu pochádzať len od ľudí, za ktorých by sa aj tie hyeny museli hanbiť. No a ďalšou psychiatriou či skôr ťažkou a neliečiteľnou psychickou úchylkou bolo tvrdenie jej odporcov, že sa prezidentkou stala podvodom, bol argument, že ju volilo málo ľudí, že menšina nemôže rozhodovať o väčšine a podobné bla, bla,bla.... To teda znamená, aspoň podľa ich argumentov, že potom by mali byť neplatné aj posledné voľby do Európskeho parlamentu či posledné voľby do Národnej rady SR.

Vladimír Pavlík

Ako je to možné, že cudzina nám vybrala po Kiskovi ďalšieho prezidenta, Čaputovú, ktorá tieto voľby opätovne vyhrala?   PRINT RSS


             
Hlavná stránka