Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Ako je to možné, že cudzina nám vybrala po Kiskovi ďalšieho prezidenta, Čaputovú, ktorá tieto voľby opätovne vyhrala?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Či sa to komu ľúbi alebo nie, realita nepustí. Na Zuzanu Čaputovú sa liali neuveriteľné kýble špiny, dezinformácii a konšpirácií. Rozdelím ich do dvoch častí. Tá prvá sa týkala jej osobného života, keďže dovtedy jej meno bolo mimo môjho záujmu, takže už len z tohto princípu som to registroval a čítal. Ak mám byť úprimný, z toho, čo som sa dočítal, tak Zuzanu Čaputovú považujem za amorálnu osobu. Čo sa týka tej druhej časti, kde jej všetko možné vyčítali práve tie protislovenské zberby, ktoré sa samopasovali do úlohy najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov a najkresťanskejších kresťanov, lebo podľa tých bludov a konšpirácii, ktoré tu prezentovali, čo všetko urobí Čaputová zo Slovenska, pokiaľ sa stane prezidentkou, boli tak odtrhnutí od reality, kde by už nezabrali ani najsilnejšie lieky, predpísané Pezinskou psychiatriou. Títo tzv. Slováci, národovci a kresťania vychádzali z bludových fikcií, ako keby Slovensko bolo hrdým a svojprávnym štátom, s vyspelou ekonomikou, fungujúcou sociálnou sférou, kde je rajom žiť nielen dôchodcom, prosperujúcej rodinnej politike, kde je minimum nezamestnaných, skrátka a dobre, na Slovensku je radosť žiť. Toto všetko ale bude narušené a zlikvidované, pokiaľ sa prezidentkou stane Zuzana Čaputová.

Takže si nalejme čistého vína a preukážme si, že prvopočiatky tohto zla tu vznikli počas koalície protislovenskej mečiarovsko-slotovskejzberby, pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta to zdokonalila a gauneri zo zločineckej smeráckej mafie to dostali na samotný vrchol

Treba otvorene a na rovinu povedať, že všetko to zlo, z ktorého je teraz na Slovensku rakovinová metastáza, tak rozrastená, že tu už žiadne liečenie, vrátane nápravy, už neexistujú. 29 rokov stačilo gaunerom národnosti slovenskej, aby z tejto krajiny urobili to, čo sa, obrazne povedané, za niekoľko storočí nepodarilo Tatárom, Turkom a Maďarom, ba dokonca, čo sa týka napr. ochrany lesov, tak vo vojnovom období, za Tisovej vlády, sa zveľaďovalo, zalesňovalo a ochraňovalo, pričom po novembri 1989 tu z toho ostali len holé pláne.

Nie je vinou Čaputovej, že na tomto národe, pardon, tzv. národe, sa realizuje také množstvo ekonomických experimentov, z ktorých, v drvivej väčšine sú zločiny proti ľudskosti, kde počty nevinných a predčasne zomrelých obetí po novembri 1989 je minimálne o 100 tisíc väčší, ako vo vojnovom období na Slovensku. Paradoxne popri tom je, že aj za éry prezidenta Tisa bolo nemysliteľné, aby vykrádanie zdravotníctva bolo tak obludné, ako po novembri 1989. Dokonca aj v období nemeckého nacizmu, pokiaľ mám hovoriť o tejto krajine, aj keď nemecký nacizmus napáchal tie najobludnejšie zločiny, tak takéto niečo si vo vlastnej krajine nedovolil. Dokonca, na rozdiel od arcizločineckých a psychopaticko-sadistických ponovembrových politikov, rodenie detí vo vlastnej krajine považovali za prioritu. Kvôli objektivite si ale treba položiť otázku, v čom tá priorita spočívala? Pokiaľ Čaputová tvrdí, že chce byť aj ako prezidentka v prvom rade milujúcou matkou, tak z titulu svojej funkcie nech sa snaží zastaviť likvidáciu ženskosti cez ekonomiku, lebo, táto, jedna z priorít, kde sa rozhoduje aj o ďalšom bytí slovenského národa, by malo byť jej prioritou. Mimoriadne negatívum Čaputovej vidím v tom, že za svojho spojenca považuje a hlási sa k nemu, je Miroslav Beblavý, jeden z najodpornejších netvorov a odľudov, vyškolený židofašistickou bankárskou lichvou zo Svetovej banky pri páchaní ekonomických experimentov na slovenskom národe, keď bol na funkcii štátneho tajomníka ministra práce, sociálnych vecí a rodiny, sociálneho netvora Ľudovíta Kaníka, čo malo za následok množstvo sociálnych samovrážd. Bol popredným predstaviteľom zavedenia fašistického a nacistického systému kolektívnej viny, kde následky za ekonomické zločiny mečiarovsko-slotovskej zberby, boli prenesené na nevinných občanov.

Pokiaľ Čaputová chce od Kotlebu, aby prehodnotil niektoré historické udalosti, hlavne počas existencie Slovenského štátu a prezidenta Tisa, tak by mala prehodnotiť svoj vzťah k Beblavému, lebo na rozdiel od neho, Kotleba nemá na svedomí nevinné ľudské životy. Nech už prezidentovanie Čaputovej bude trebárs akokoľvek záporné, nikdy nenapácha toľko škody, ako tí, čo Slovenskú republiku rozkradli, zdevastovali, vytunelovali, maskujúc to Slovenskom, národom a kresťanstvom, kde potom pravicovo-fašistickej zberbe umožnili, aby všetko, čo bolo dovtedy ziskové, a čo mečiarovsko-slotovské zberby rozkradli, za babku dali cudzine, pričom nám nepatrí už nič z čoho je zisk, dokonca aj tony a tony kvalitnej slovenskej ornice nechali vyviesť do zahraničia. Takže vyplakávanie a rôzne katastrofické scenáre týchto tzv. Slovákov, národovcov a kresťanov, je ako prelievanie vody cez sito, z jedného hrnca do druhého. MALI STE MOC, NIELEN POLITICKÚ A EKONOMICKÚ, NÁROD VÁM VERIL, NO OSOBNÉ ZÁUJMY, TÚŽBA PO MOCI A BOHATSTVE, AKO AJ OSOBNOM BLAHOBYTE, TO BOLA VAŠA SKUTOČNÁ REALITA, KTORÁ SA RAZ MUSELA SKONČIŤ. PRIČOM VÁS VYMENILI INÍ ZLOČINCI, ALE UŽ S INOU IDEOLÓGIOU.

Vladimír Pavlík
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka