Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Môže takýto amorálny zvrhlík s pochybným osobným životom byť prezidentom? Nebude mať snahu o vytvorenie mužského háremu?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
          

          Pokiaľ má byť prezident skutočnou autoritou  tak popri viacerých predpokladoch musí spĺňať aj predpoklad morálny, aký bol napríklad u exprezidentov Kováča, Schustera, Gašparoviča. To znamená, že všetci traja žili a žijú s jednou ženou, ktorú si ako prvú brali za svoje zákonné manželky, kde naplnili nielen kódexy božie, ale aj etické a ľudské. Aj keď na nastávajúcu prezidentku sa vyliali kýble špiny, kde, podľa môjho názoru, aspoň polovica nezodpovedala pravde, o jej osobnom živote, ako aj jej niektorými zvrhlými myšlienkami, ktoré chce realizovať, sa to už povedať nedá.

          Slovensko v týchto posledných voľbách nemalo šťastie na prezidentských kandidátov, azda s výnimkou dvoch či troch, ktorí skončili na tých posledných či poslednejších miestach. No a keď som si dnes, 3. 5. 2019 prečítal na facebooku vyjadrenie Eduarda Chmelára, ohľadom jej inaugurácie, začínam mať dojem, že táto, médiami a vplyvnými zahraničnými kruhmi vytvorená prezidentská chudera, ako keby bola v štádiu či rozpoložení sexuálne nadržaného komára, ktorý sa chcel pomilovať so svätojánskou muškou, pričom omylom si sadol na ohorok horiacej cigarety.

Vladimír Pavlík

Ako je to možné, že cudzina nám vybrala po Kiskovi ďalšieho prezidenta, Čaputovú, ktorá tieto voľby opätovne vyhrala?


Slovo
12 hod · 

Eduard Chmelár o tom, prečo sa nezúčastní na inaugurácii prezidentky Zuzany Čaputovej

Na obrázku může být: 1 osoba, směje se, stojí a text

Eduard ChmelárDátstránce To se mi líbí
15 hod · 
PREČO SA NEZÚČASTNÍM NA INAUGURÁCII NOVEJ HLAVY ŠTÁTU

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky ma oficiálne pozval na slávnostnú schôdzu NR SR pri príležitosti zloženia sľubu prezidentky Slovenskej republiky. Túto pozvánku si veľmi vážim tak ako si vážim úrad hlavy štátu, preto som považoval za česť a povinnosť toto pozvanie prijať. Po dnešnom vyhlásení Zuzany Čaputovej v relácii TV Markíza Na telo musím svoju účasť prehodnotiť.

Novozvolená prezidentka dala najavo, že jej je nemilé, že kancelária predsedu parlamentu pozvala aj „neúspešných kandidátov“. Argumentovala tým, že „doteraz tu taká tradícia nebola, ale beriem to na vedomie“. Mrzí ma, že to vníma takto, ja na jej mieste by som svojich súperov na takejto udalosti privítal veľmi rád. Aj v tomto je medzi nami zásadný rozdiel. Alebo minimálne v rozpore slov a činov, lebo prejavom novej kultúry v politike by mala byť aj určitá veľkorysosť k protivníkom. Takto kultúrne vojny nezastavíme. Takto nedosiahneme zmierenie spoločnosti a ukončenie studenej občianskej vojny sa nám vzďaľuje míľovými krokmi. Ale ľudia rozhodli a ja túto voľbu v plnej miere rešpektujem.

Keďže však nerád chodím tam, kde nie som vítaný, rešpektujem aj postoj nastupujúcej hlavy štátu k jej súperom a jej potrebu cítiť sa na takejto slávnosti komfortne. Preto musím pozvanie predsedu NR SR s vďakou odmietnuť. Zostáva mi už len veriť, že nová prezidentka Slovenskej republiky zvládne výkon svojej funkcie lepšie ako štátny akt inaugurácie. Želám to jej osobne i celému Slovensku.


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka