Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

KTO CHCE ODPÚTAŤ POZORNOSŤ OD ZLOČINECKÉHO ŠTÁTNEHO ORGÁNU SIS, KTORÝ PROSTREDNÍCTVOM ONDREJA ŽEMBU ORGANIZOVAL VRAŽDU ROBERTA HOLUBA?  

https://vk.com/vlado.pavlik     
                                                  

                 Plus 7 dní v článku pod nadpisom: MAFIÁNSKY BOS MIKULÁŠ ČERNÁK: Kulturista Ondrej Žemba si u mňa objednal vraždu bosa východu, nielen že pomiešalo hrušky s jablkami, a vyzerá to tak, že vedome, ale aby zahmlilo úlohu skutočného zločinca, Slovenskú informačnú službu. Evidentná snaha o spochybnenie Černákovho svedectva v jeho knihe Prečo som prelomil mlčanie, kde za objednávateľa označil Svěchotu, že Žemba bol len sprostredkovateľ.

          Bývalému, dnes už nebohému Ladislavovi Pittnerovi, ktorý bol nielen ministrom vnútra, ale aj riaditeľom SIS, som ohľadom zavraždenia Roberta Holuba, na druhý pokus v nemocnici na Kramároch, napísal aj toto: Po zbabranom útoku v hoteli Danube na Roberta Holuba, ktorého následne s ťažkými poraneniami previezli na Kramáre, aj dvojročného policajného psa by bolo napadlo, že so 100-percentnou pravdepodobnosťou bude nasledovať druhý pokus na jeho definitívnu likvidáciu. Ponúkala sa tu jedinečná príležitosť nielen vraha odchytiť, zabrániť mu v dokonaní vraždy na druhý pokus, ale tu bola aj veľká šanca dozvedieť sa meno objednávateľa.
 Podrobnosti v príspevku s názvom O jednej spolupráci štátnych orgánov s nájomným vrahom http://www.necenzurovane.net/04/spol.html

Lenže realizácia na dokončenie zavraždenia Roberta Holuba na druhý pokus jednoznačne dokázala, že aj prvý pokus, ktorý nebol úspešný, sa pripravoval a realizoval s vedomím štátneho orgánu. Už pri prvom pokuse o jeho likvidáciu v hale hotela Danube, kde bol nejaký ten počet pracovníkov SIS, či iného policajného orgánu pôsobiaceho v utajení, sa to len potvrdilo. Pohodový príchod nájomného vraha, usmrtenie Holubovho ochrankára, ako aj jeho ťažké zranenie, pričom voči Černákovi nesmeroval žiadny útok, ako aj pohodový odchod nájomného vraha z miesta činu, je toho jasným dôkazom. Pokiaľ isté veci neboli skartované, či iným spôsobom zničené, alebo, pokiaľ ich niekto nemá vo svojej súkromnej zbierke, dalo by sa presne zistiť, kto všetko zo SIS, či utajenej policajnej jednotky sa v tom čase v hoteli Danube nachádzal.

          Bolo by zaujímavé vedieť aj to, prečo bol Holub umiestnený do takej izby, ku ktorej sa dalo vyliezť po visacom rebríku, dostať sa priamo k oknu, kde ho nájomný vrah definitívne, na druhý pokus, zavraždil. Teraz si zrátajme čas, koľko mu trvalo zliezť dolu, dostať sa k autu a odísť. Takéto niečo mohlo existovať len vo vzájomnej spolupráci štátneho orgánu s nájomným vrahom. Keď si takéto niečo, teda súhrn arogancie, cynizmu a diletantizmu, sa tu mohol realizovať, chce mi niekto oponovať, že v tom nemuseli mať prsty, teda o tom vedieť, napríklad, vtedajší premiér, riaditeľ SIS, minister vnútra, ktorí boli v tom období na dotyčných funkciách?   

          Na základe týchto skutočností, logicky tu vychádza jeden záver. Ak by orgány činné v trestnom konaní postupovali rovnako, ako v prípade obvinenia Pavla Ruska, na základe výpovede Černáka, aj v prípade Ondreja Žembu, ten by sa s určitosťou bránil tým, že by usvedčil z objednávky vraždy Roberta Holuba Slovenskú informačnú službu, kde on bol len v pozícii sprostredkovateľa.

          Ktovie, či sa dočkáme aj toho, že aj Roháč, toho času doživotne väznený v Maďarsku, prelomí mlčanie, tak ako Černák, lebo podľa mojich informácii, stále dúfa, možno aj naivne, že za doterajšie mlčanie ohľadom Slovenskej informačnej služby sa ešte dostane na slobodu. Realita je ale taká, že pokiaľ je zavretý v Maďarsku, nemusí sa obávať o svoj život, čo by ale na Slovensku nemal zaručené. Nakoniec, keď sa to tak zoberie, v rámci Európskej únie je Slovensko najzločineckejší a najzlodejskejší štát, ktorý riadili a riadia psychopaticko-sadistické zberby, kde aj zločiny proti ľudskosti páchajú ako športovú disciplínu.

Vladimír Pavlík


S príspevkom súvisiace:

ŠTÁTNY TERORIZMUS PO SLOVENSKY

UTÁRANÝ A ZBABELÝ PITTNER SA STAL RIADITEĽOM SLOVENSKEJ INFORMAČNEJ SLUŽBY

Štátny terorizmus v podaní poslancov HZDS, SNS a Smeru v Národnej rade SR
SLOVENSKÁ

Vyššie štátne záujmy

Justiční kriváci ponížene a harabinovsky nadhodnotili „dôstojnosť a česť“ štátneho teroristu Mečiara

Manželka zavraždeného Roberta Holuba píše Mikulášovi Černákovi a vyvracia jeho klamstvá


Manželka zavraždeného Roberta Holuba píše Mikulášovi Černákovi a vyvracia jeho klamstvá 2. časť

 REPUBLIKA JE JEDINÝM ŠTÁTOM EÚ, V KTOROM MINISTERSTVO VNÚTRA A POLICAJNÉ PREZÍDIUM RIADIA ĽUDIA PREPOJENÍ S ORGANIZOVANÝM ZLOČINOM

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka