Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Kotlebovci osem rokov po funuse             

                                                    

          S veľkou pompou sa Milan Uhrík z Kotlebovej ĽS-NS prezentoval a pochválil, ako napísal predsedovi parlamentu Dankovi otvorený list, že chce zorganizovať v NR SR fotografickú výstavu obetí súčasného kapitalistického režimu. Reaguje tým na fotografickú výstavu v NR SR ohľadom holokaustu. Chválim jeho snahu, dokonca to niekto dal aj na môj status, keďže má aj nejakú tú sledovanosť. Prečo ale potom reagujem takýmto nadpisom? Keď som si prečítal ohlasy priaznivcov tejto strany, napr. aj takého typu, že doteraz nikto nemal odvahu na to poukázať, tak som si povedal, že ich vyvediem z omylu a zverejním istý veľmi závažný dokument z mája 2008, pričom som bol jediný na Slovensku, ktorý si takéto niečo dovolil adresovať najvyšším predstaviteľom štátu. A aby som nezabudol, keďže v tom období som aktívne pomáhal Slovenskej pospolitosti a ĽS-NS, kde štátna moc, rôzne mimovládky, médiá, ľudsko-právne organizácie vyrábali z týchto dvoch subjektov fašistov, extrémistov a neonacistov, už som sa nemohol dívať na zbabelé Kotlebove mlčanie, tak som doporučene rozposlal to, čo tu teraz zverejňujem.

Vladimír Pavlík 


Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Pamätná tabuľa pre obete sociálnych samovrážd

                                 
Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                                     Orlové 6. 5. 2008

Vážení
Kancelária prezidenta SR
Zámocká 2
P.O. BOX 128
810 00 Bratislava

Vážení
Národná rada Slovenskej republiky
Poslanecké kluby SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS, KDH, SMK
Námestie A. Dubčeka 1
812 80 Bratislava 1

Vážení
Kancelária predsedu Národnej rady SR
Námestie A. Dubčeka 1
812 80 Bratislava 1

Vážení
Úrad vlády Slovenskej republiky
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava

 

VEC: Návrh na umiestnenie pamätnej tabule obetiam sociálnych samovrážd v budove
          Národnej rady Slovenskej republiky

           Skladali ste, a svojim podpisom ste stvrdili sľub, že budete slúžiť občanom Slovenskej republiky. Miesto toho slúžite sami sebe, svojim rodinám, investorským zbojníkom zo zahraničia a politickým spolupartajníkom. Následky za ekonomické zločiny Vami napáchané, či vo Vašom mene napáchané, ste vedome, systémom kolektívnej viny, preniesli na nevinných občanov. Najodpornejším spôsobom ste popreli a popierate ich najzákladnejšie práva a slobody. Vrátane práva na slušný život, ako aj život samotný. Rozvrátili ste rodiny, duševne ste povraždili státisíce občanov, nezanedbateľný počet z nich ste dohnali k sociálnym samovraždám. Cez ekonomiku dlhodobo bránite slovenským ženám aby rodili deti, čím sa spolupodieľate na úbytku vlastného národa. Robili ste a robíte to vedome a cieľavedome, v spolupráci so sionisticko-židovskými lichvármi zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, keď tieto pokusy ste cynicky nazvali ekonomickými reformami. Váš blahobyt je zrealizovaný na úkor blahobytu radových slovenských občanov. Ako čiastočné odškodnenie z Vašej strany navrhujem, aby v budove Národnej rady SR bola umiestnená pamätná tabuľa s takýmto textom:

 

                                        OBETIAM SOCIÁLNYCH SAMOVRÁŽD

Odpustite nám, členom ponovembrových vlád a parlamentov, že za ekonomické zločiny nami napáchané, či v našom mene napáchané, sme systémom kolektívnej viny následky preniesli na nevinných občanov. Nezanedbateľný počet z nich sme takto dohnali k sociálnym samovraždám. Preto patríme k odpadu slovenského národa.

Vladimír Pavlík                                                                                

 

 

                                                                           PRINT RSS

             
Hlavná stránka